Pohvali se!

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Včeraj sem bil pa zajeban.
več kot 8 km, razlika med najvišjo in najnižjo točko cca 550 m - SEM PRETEKEL!!!!!
BREZ, DA BI "DOL STOPIL". Okoli ene ure je trajalo...

Na konc mi je "hriba zmanjkalo", bi še šlo... noro!!!!
Sej sn že komentiral: če bi mi pred manj kot enim mesecem nekdo rekel, da to zmorem, bi mu rekel, da je prtegnjen...
Sem presenečen in zelo zadovoljen.

Še boli me nič kaj ne - edino na kolkih na pištolah, tam, kjer so kite prheftane na kost....

Ej Corto - a ofnemo temo "Jest bi se pa pohvalil..."

Ker danes - evo, danes pa nimam za kaj jamrat!!!!!!!!
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

Razdelil sem temo, a je v redu naslov?

Se moram takoj še jaz pohvalit.

V soboto sem šel na dirko s kolesom na Osolnik, to je en hrib v našem koncu.
Dolžina proge: 5,6 km (3 km asfalt + 2,6 km makadam)
Višinska razlika: 460 m
Čas vožnje: dobrih 24 min

Sesul sem osebni rekord za slabi dve minuti :)
BrojJedan
Prispevkov: 10
Pridružen: 09.07.2008 16:14:46

Odgovor Napisal/-a BrojJedan »

Včeraj sem v 45 minutah naredil 400 sklec (v osmih setih po 60 in 40) :D
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Danes sem uničil 5 koleščkov (od skupno 8) na rolerjih (na 2 se je otrgalo pol gume stran, na 2 je guma odstopila, enega sem pa zgulil do plastike) med igranjem hokeja. Koleščke sem nabavil v začetku meseca. Trenutno ne vem ali naj se smejem ali jokam, ampak vsaj prerolal sem ne vem koliko, da sem jih tako hitro uničil.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Prejšnjo soboto sem na neki fešti spil 10 špricarjev v 1 uri :lol:
A to tudi šteje? :mrgreen:
GOTOF JE!
Marchelo
Prispevkov: 47
Pridružen: 23.03.2008 1:51:34

Odgovor Napisal/-a Marchelo »

Na fitnesu sem na treningu za noge vaja "počep" nosil obremenitev 160kg po 6 ponovitev v 4ih serijah :)
Da ne omenjam potiska z nogami 202,5kg 30x v šusu. Saj bi dal več obremenitve a naprava ne podpira :)
Jebiga, dobro genetiko sem fasu :D
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Gusar napisal/-a:Prejšnjo soboto sem na neki fešti spil 10 špricarjev v 1 uri :lol:
A to tudi šteje? :mrgreen:
Če to ne šteje, pol ne vem, kaj šteje.... :D :D :D
Moj rekord sega v vojne čase na Hrvaškem - v Kranjsko Goro: 21 špricarjev (gostilniških) v slabi uri in pol. :oops: Dokumentirano z računi...
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

No, se bom pa še jaz pohvalil.
Danes našel na cesti 50 eu bankovec.
Sem mislil, da je skrita kamera.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Giant
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 324
Pridružen: 22.03.2006 18:15:01
Kraj: Dovje

Odgovor Napisal/-a Giant »

V nedeljo sem šel (tako kot vsako leto) na Mangart-organiziral klub polet! Štart iz 680 m iz Loga-cilj 2044 Mangartsko sedlo.....povprečni naklon:okoli 9%,dolžina proge:17,5 km čas: turistična vožnja: 1uro 47 min
Letos na Vršič imam zaenkrat najhitreje: 54 min,a bomo to še izboljšali-verjetno,če bo sreča mlade mela!
Jutri grem s kolegom še enkrat na Mangart! :wink:
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

Da se še jaz pohvalim. Na avtobusu iz Ljubljane do Izole sem zadnjič spil pet Unionov ne da bi pri tem avtobus naredil kak dodaten postanek, da se odtoči laško.
Zadnjič spremenil Bob Rock, dne 27.08.2008 13:48:41, skupaj popravljeno 1 krat.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Bob Rock napisal/-a:Da se še jaz pohvalim. Na avtobusu iz Ljubljane do Izole sem zadnjič spil pet Unionov ne da bi pri tem avtobus naredil kak dodaten postanek, da se otoči laško.
Vaja dela mojstra, CRŠ je namreč pred vrati. 8)
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
alex
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 437
Pridružen: 10.10.2006 10:23:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a alex »

Bob Rock napisal/-a:Da se še jaz pohvalim. Na avtobusu iz Ljubljane do Izole sem zadnjič spil pet Unionov ne da bi pri tem avtobus naredil kak dodaten postanek, da se odtoči laško.
Veličastni dosežek, čestitke :shock: :mrgreen:
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Jes sn enkrat scal 92 sekund skupaj (po par pirih, jasno)- brez fintiranja, lepo scal kot se ščije. Kok vem? :oops: Že enparkrtat prej se mi je zdelo da ful dolgo teče, sem pa začel štopat... :D :D :D :D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

Giant napisal/-a:V nedeljo sem šel (tako kot vsako leto) na Mangart-organiziral klub polet! Štart iz 680 m iz Loga-cilj 2044 Mangartsko sedlo.....povprečni naklon:okoli 9%,dolžina proge:17,5 km čas: turistična vožnja: 1uro 47 min
Letos na Vršič imam zaenkrat najhitreje: 54 min,a bomo to še izboljšali-verjetno,če bo sreča mlade mela!
Jutri grem s kolegom še enkrat na Mangart! :wink:
Sem malo gledal rezultate za Mangart in je bila res huda udeležba, čez 300 tekmovalcev. Bo treba drugo leto iti probat :)

Kaj pa na dirko na Vršič greš, čez slaba dva tedna je?
Giant
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 324
Pridružen: 22.03.2006 18:15:01
Kraj: Dovje

Odgovor Napisal/-a Giant »

Na žalost,Vršič mi "uide" ker grem na dopust! Tudi tu sem v preteklosti dosti sodeloval (4-krat),vendar se mi zdi štartnina previsoka.....pa še Vršič je streljaj od mojega doma,tako da ni panike-grem ko se pač odločim....Mangart je res lepši-in kaj za videti-priporočam vsem,ki še"kinkate" ali bi šli ali ne...!
Jah,če se ti zdi udeležba 400-tih prijavljenih velika.....he he kaj bi šele rekel za lansko leto,ko nas je bilo , mislim da okoli 800.....ali pa tam blizu! :lol: Številk je zmanjkalo,tako,da so jih morali organizatorji na roke spisati.....tudi časovnih čipov je zmanjkalo,tako da so nam (tistim s spisanimi ciframi) "vpili" dosežen čas na cilju.... :lol:
Letos pa je tudi vreme (beri: 2 uri pred napovedanim štartom 10:00 je še lilo kot iz škafa) naredilo selekcijo,tako da marsikateri prijavljen ni prišel.....!
Ko to pišem,se že v mislih pripravljam za nov podvig-greva s kolegom ZOPET na Mangart-čez slabe 4 urice......!Poročilo sledi!
LP G
Odgovori