21. stoletje

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2040
Pridružen: 17.10.2005 22:53:40
Kontakt:

21. stoletje

Odgovor Napisal/-a 6ar »

evo že sedmo leto v novem stoletju pa sem čist razčaran nad dogajanjem rad bi vidu da se vrnem nazaj čim prej
kako ostali doživljajo 21 stoletje :?:
Uporabniški avatar
Manaus
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 350
Pridružen: 27.05.2005 13:48:31
Kraj: StripoholikTV

Odgovor Napisal/-a Manaus »

Kam nazaj? Kaj si pa pričakoval od novega milenijuma?
Uporabniški avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2040
Pridružen: 17.10.2005 22:53:40
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 6ar »

to kar je zdaj sigurno ne
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

zanima me če veste kak se temu desetletju reče v katerem smo?

npr prej so bila sedemdeseta, osemdeseta, devedeseta, za nekaj let bodo deseta, kak se pa reče zdaj?
Uporabniški avatar
cemil182
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 192
Pridružen: 02.09.2006 14:33:13
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a cemil182 »

ničta??? :twisted:
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

cemil182 napisal/-a:ničta??? :twisted:
ne ravno:)


niča so, brez t, če pogledaš ostala se doda samo a, bilo je tudi na skriti kameri to vprašanje ljudem.
Uporabniški avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2040
Pridružen: 17.10.2005 22:53:40
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 6ar »

to prvo desetletje je itak nič vredno
Uporabniški avatar
suhi c
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 224
Pridružen: 23.11.2006 21:33:50
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a suhi c »

No sej nismo sedem let samo v novem stoletju, ampak tudi sedem let v novem tisočletju :idea: .
Uporabniški avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2040
Pridružen: 17.10.2005 22:53:40
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 6ar »

stoletje ali tisočletje kupim karto za nazaj če jo kdo prodaja
Uporabniški avatar
Mulder
Prispevkov: 308
Pridružen: 29.01.2005 15:04:36
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a Mulder »

Meni pa dogaja, se kar fajn počutim v teh časih.:)
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

bom poskušal opisati kratko-jedrnato. to je samo moje mnenje.
mobitel-coneccting people, mislim prej obratno.včasih navaden telefon-vse zmenjeno na kratko. danes mobi, čvekanje v nedogled od tega 80% neumnosti:kje hodim, kako, po čem...primer-družba se dobi za mizo, potem, pa vidiš kako komunicirajo-vsak na svojem posvojenčku mobitelu, pa kakšen je, pa firma, pa kaj ima gor...slabo.
televizija-povprečno buljenje v ekran je večje kot kdajkoli, s tem da imaš že kvadratasto glavo, prav tako pri računalniku-ure in ure presediš klofajoči po tasti z izbuljenimi očmi-robotizacija, ljudje postajajo kode(saj res ali obstaja po tej temi kak schi-roman?), potem "spoznavanje" po internetu-saj se jih veliko spozna-prvič ne veš s kom se pogovarjaš, pa še lep sončen dan zajeb..kot otroci smo se šli razne zemljokrast, lovili smo se, se skrivali, ok se šli dr.:) ,bolj smo se družili, zdi se mi, da je bilo to bolj kreativno. seveda je to tudi danes, ampak zmeraj manj, otroci presedijo ure in ure za računal., pa igrce...t.j. manj kreativno, družiš se z ekranom.
toliko vojn, kot je sedaj po svetu, ma jebi ga
toliko revščine, sociala izginja, človek je vse manj vreden, ja grozno je, samo tako je ljubi moj bralec. če ti ne boš pripomogel k boljšemu 21 st., ja potem pa drvimo naprej v prepad.
pa narava...pa ta naša preskromna osveščenost-gledati na sočloveka, paziti na naše okolje. mislim, da je človek postal zmeraj bolj len in sit vsega okoli sebe.
NO, NA KONCU:upam, da vas ni preveč zamorilo, samo tako pač je in noben beg vomamo(alkohol, seks, beg pred drugimi,...)vam ne bo pomagal.
NAREDITE KAJ ZA LEPŠI JUTRI!
PS:moj tihi nasvet:odjeb... politiko, vero, vse kar je negativno(seveda tudi ta moj tekst), radi se imejte, čuvajte naravo! ker pa ste že pisali, kdaj bi najraje živeli, jaz bi bil konec 60 otrok cvetja, kombi poln žensk in potovati, potovati in še enkrat potovati in širiti mir med ljudi!
THATS ALL FOLKS!
Uporabniški avatar
Rose Ann
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 23
Pridružen: 11.09.2006 13:17:54

Odgovor Napisal/-a Rose Ann »

moško razmišljanje :)
Men je v tem tisočletju čist cool
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure.
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

ja, Rose Ann, na žalost svetu vladajo moški. Če pa res hočete izvedeti kaj več o 21 stoletju, pa si malo oglejte(mislim prav strašno)naslednje na you tube-ju. nekaj naslovov: 9/11 shocking film-secret evil, lies from Illuminati new world order puppets, open your mind-illuminati simbols, secret combinations, illuminati and new world order, new world order, Prahupada,n.w.o from the mouths of the elite, wake up to the n.w.o.(final cut).
res zanimive stvari.
da pa boste na koncu le boljše volje, pa si poglejte še filmček, prav tako na you tube-u, z naslovom:The secret-filme o Segredo-um presente para voce.
prijeten ogled!
sigismundus
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1472
Pridružen: 08.02.2005 15:16:02

Odgovor Napisal/-a sigismundus »

ampak, risar, dej no
babnice niso ble še nikol tko free kot zdej
to boš pa ja priznal :D
ne rečt, da te ne zanimajo

p.s. za ostale: tko da veste, risar je moj frend(sm ga dobu u paketu), pa moram včasih mal popazit na njega
kaj mu hod po glav, kaj počne na internetu...
tisti, ki sanja tuje sanje
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

mah sigismundus, kaj bi mi brez njih?
res je, to, da so free. samo vse mora imeti neke meje.
čakaj no, mogoče me boš spet vrgel v koš, toda jaz sem za 1:1
kar znajo one, lahko tudi mi in obratno.
samo, do tega ne bo nikoli prišlo ali pa?
predstavljaj si, da crkne avto, ja, pa misliš, da bo tip sedel noter in čakal? a, kaj? ja do bo punca popravila ali zamenjala gumo?neee.
ali pa, da bo tip skuhal, postregel in še pomil posodo?bolj težko. no ja vsak bo rekel, saj je vlečna služba za avto, saj bodo drugi to...
ali pa, saj mi ni potrebno pomivat, aja saj imamo pomivalni stroj, ja spet bo to nekdo drug naredil namesto mene. ok, to je pa že druga tema, toda tudi to je 21 stoletje. pa brez zamere Sigismundus!
Odgovori