Filmi

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

taiyo napisal/-a:Bom kar tukaj napisala, za vse fane Kubricka, ta mesec je na sporedu v Kinoteki. Super mesec torej :)
Kubrick je eden mojih najljubših režiserjev.

Priporočam:

Space Odyssey 2001
Clockwork Orange
Dr. Strangelove
Full Metal Jacket
The Shining
izzy
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1290
Pridružen: 29.09.2006 9:25:53
Kraj: Slovenski Javornik

Odgovor Napisal/-a izzy »

A je ze kdo Pathfinder-ja snel z neta. Sm vidu trailer, pa bo mogla bit to zlo u redu zadeva. V kino bi mogu pa enkrat zdejle pridt, ker majo Švabi že reklame
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
Uporabniški avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 466
Pridružen: 01.10.2006 19:08:29
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a Alek »

corto napisal/-a:
taiyo napisal/-a:Bom kar tukaj napisala, za vse fane Kubricka, ta mesec je na sporedu v Kinoteki. Super mesec torej :)
Kubrick je eden mojih najljubših režiserjev.

Priporočam:

Space Odyssey 2001
Clockwork Orange
Dr. Strangelove
Full Metal Jacket
The Shining
Samo The Shining je Kubrickov film, ki mi osebno ni prevec vsec... Prevec razvlecen use skp.
Skupnost, istost, stalnost.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

izzy napisal/-a:A je ze kdo Pathfinder-ja snel z neta. Sm vidu trailer, pa bo mogla bit to zlo u redu zadeva. V kino bi mogu pa enkrat zdejle pridt, ker majo Švabi že reklame
dvomim da je že, daj poglej na reklami kdaj piše da je v kinih
izzy
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1290
Pridružen: 29.09.2006 9:25:53
Kraj: Slovenski Javornik

Odgovor Napisal/-a izzy »

Ja na strani Koloseja še nč ne piše, sam Nemci pa že majo reklame. Lahk pa da se bo zgodl to, kr se je s Škrlatnimi rekami 2 (mimgrede zakon film), ki k nam sploh še ni pršu, tud na dvd-ju ne.

Za tegfa pa upam da bo, ker bo zakon
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
Uporabniški avatar
taiyo
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 455
Pridružen: 13.05.2006 9:51:01
Kraj: Lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a taiyo »

izzy napisal/-a:A je ze kdo Pathfinder-ja snel z neta. Sm vidu trailer, pa bo mogla bit to zlo u redu zadeva. V kino bi mogu pa enkrat zdejle pridt, ker majo Švabi že reklame
Ne še. Trenutno se lahko tolažimo s stripom :wink:

In upam, da bo film ok, ker strip je bolj tako tako :?
izzy
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1290
Pridružen: 29.09.2006 9:25:53
Kraj: Slovenski Javornik

Odgovor Napisal/-a izzy »

Evo, ravnokar sem pogledal 300. Rečem lahko samo: Majka od filma. Zakon, :baw: :yes: . Dobr posnet. Borbeni prizori so bli tud dobri. Eden najboljših filmov tega leta pomojem.
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

izzy napisal/-a:Evo, ravnokar sem pogledal 300. Rečem lahko samo: Majka od filma. Zakon, :baw: :yes: . Dobr posnet. Borbeni prizori so bli tud dobri. Eden najboljših filmov tega leta pomojem.
KJE?
A je to že v kinu? http://www.kolosej.si/novice/77916/ Ja, je, super!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2040
Pridružen: 17.10.2005 22:53:40
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 6ar »

na kino platnih naj bi se do konca leta znašel WATCHMEN
v trailerju za 300 se je znašla slika Roršarha slučajno ali ...
http://www.cinematical.com/2007/03/09/s ... 0-trailer/
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

taiyo napisal/-a:
izzy napisal/-a:A je ze kdo Pathfinder-ja snel z neta. Sm vidu trailer, pa bo mogla bit to zlo u redu zadeva. V kino bi mogu pa enkrat zdejle pridt, ker majo Švabi že reklame
Ne še. Trenutno se lahko tolažimo s stripom :wink:

In upam, da bo film ok, ker strip je bolj tako tako :?
zaenkrat je na voljo ena zelo slaba CAM varjanta z groznim zvokom... bo treba še malo počakat
izzy
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1290
Pridružen: 29.09.2006 9:25:53
Kraj: Slovenski Javornik

Odgovor Napisal/-a izzy »

TomDar napisal/-a:
izzy napisal/-a:Evo, ravnokar sem pogledal 300. Rečem lahko samo: Majka od filma. Zakon, :baw: :yes: . Dobr posnet. Borbeni prizori so bli tud dobri. Eden najboljših filmov tega leta pomojem.
KJE?
A je to že v kinu? http://www.kolosej.si/novice/77916/ Ja, je, super!
Ja v koloseju se začne mislim da 29.3.07, jest sm ga pa potegnil iz lokalnega FTP-ja. Verjetno ga bom šel tudi v kino gledat, ker je res dober film.
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
Uporabniški avatar
taiyo
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 455
Pridružen: 13.05.2006 9:51:01
Kraj: Lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a taiyo »

This is madness!!!!!!! This is SPARTA!!!!1111111 - 300

:ava:

Zame deifnitivno film leta, vsi, ki še prihajajo letošnje leto, se lahko skrijejo. Ne rabim Piratov, kakih hudih dram, trilerjev. Danes sem si potešila lakoto, žejo in še kaj. Film je dolg cca 2 uri, minil je v sekundi. Zadeva skoraj slepo sledi stripu (sicer ima nekaj vložkov, ki jih v stripu ni, toda zadeva je še vedno odlična in nič ne izgubi na kvaliteti) Končno ena dobra realizacija stripa na platnu. Zgodba je itak poznana, konec tudi...Ko sem se spravljala v kino, se mi v bistvu ni dalo, bila sem vsa zaspana...sedaj pa bom še vsaj nekaj časa bila pokonci, šla še enkrat prebrat strip in obnavljala film v glavi. Film je dobesedno nor, igralci kot preslikani iz stripa, prav tako bitke. Ljubitelji tega stripa ne boste razočarani, samo parkirajte se v stol (obvezno v kinu, kajti zvok, glasba, veliko platno...vam bodo dali užitek kot že dolgo ne) in izpijte vsako sekundo filma.

Tisti, ki boste zadevo gledali na raznih divx-ih delate sramoto sebi in ostalim....

Skratka, najsibodi to strip, grafična novela, fantazijsko delo s kančkom svobodne umetnosti, karkoli že, film je spektakel. Ne iščite napak in slabosti, preprosto se udobno namestite in uživajte v bitkah, recitalih, složnosti in pogumu peščici ljudi.

Samo še Ronina dobim na platno, pa bodo nebesa na zemlji.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Škoda ker mene taki spektakli ne ganejo preveč.
V bistvu se poččutim kot bi jih prerasel... s tistimi pastetičnimi nagovori, ki jih imajo v takih filmih vodje svojim ovčkam...em.. vojakom... in pretiravanim pogumom "za višje cilje" mi enostavno največkrat ne potegnjo (LOTR, Gladiator, Aleksander...).

Bom pa zaradi sploššne izobrazbe pogledal zadevo na DVDju... verjetno danes.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Jaz definitivno želim gledat ta film in to v kinu.
Se menimo celo z nekaterimi s tega foruma, da gremo skupaj, da lahko kasneje ob pijači debatiramo...
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
taiyo
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 455
Pridružen: 13.05.2006 9:51:01
Kraj: Lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a taiyo »

Kot sem rekla, ta film je definitivno treba pogledat v kinu na velikem platnu. Mene film, če ne bi bil delan po Millerju sploh ne bi preveč ganil. Ko pa sem videla kakšno dobro prezentacijo oz. ekranizacijo stripa so ustvarili, sem skoraj padla po tleh. In sama sem velik kritik....

Me ima, da bi šla še kar enkrat pogledat :D
Zadnjič spremenil taiyo, dne 23.03.2007 20:24:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Odgovori