Vse in še več

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Jaz pa že računal, da se bom lahko letos poleti odšel kopat na Kolpo
http://www.rtvslo.si/slovenija/nezakoni ... rvo/454195
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8095
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Ena Zasavska ... iz Dela, 10. 5. 2018.

Slika
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Edina dobra stvar gdprja je ta, da se rešiš spama. Takoj mam 15 mejlov manj na dan.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8095
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Slika
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8095
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Kar nekaj takih "revežev" je na sociali khm
http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/anali ... 3#comments
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

lepo razmišljanje. Iz https://www.24ur.com/novice/svet/stephan-werhahn.html

Klasik
04.03.2018, 16:57:19

Z nekaj razmišljanji tega gospoda bi se strinjal, z mnogimi pač ne. Na primer, da Putin destabilizira Evropo..Hahahaha. Evropa se destabilizira sama. To je vsa resnica.. Ne gre mi iz glave neka stara resnica, tista o volku in zajcu..Zakaj zajec volku največkrat uspe pobegniti? Menda zato, ker volk lovi kosilo, zajec se pa bori za življenje. In to pravilo velja povsod po svetu, tudi med državami in narodi. In glede politikov, državnikov. Res je, lagodno življenje je naplavilo v Evropi same lažnivce, povzpetnike, ljudi brez vizije, katerih cilj je dobro živeti nekaj let brez vsake odgovornosti, si nagrabiti poln račun in izhlapeti v anonimnost. To jim tudi krasno uspeva. Ko bo prvi visel na cestni svetilki, kot Mussolini in plačal svoje neumnosti se bodo poskrili v mišje luknje in pojavili boljši..Zanašanje na neke organizacijske oblike, predpise, zakonodaje je jalovo upanje.. Nekoč sem se ukvarjal z vodenjem in lahko povem, da smo uresničili tisto kar smo se dogovorili ( nismo potrebovali nikakršnih zakonov in birokracije), za nami pa so potem pametovali razni računovodje, analitiki, statistiki in drugi "strokovnjaki", ki so imeli mnogo takšnih in drugačnih pripomb. Žal leta prepozno, te pripombe in analize pa v ničemer niso spremenile rezultata, le vsi smo bili popljuvani, ker smo delali.Tisti ki niso nič delali, pač niso nič zgrešili. Tako je tudi z Evropo.. Voditelji se morajo dogovoriti, zbrati kapital in začeti z delom..Nihče jih ne ovira pri tem, le njihov lastni strah. Lahko bi imeli svoj Google že davno nazaj, pa še marsikaj. EU bo razpadla samo, če ne bodo spoštovali narodov, njih identitete. Če pa bo veljalo pravo, pošteno sojenje lopovom ( ne tisto črkobralstvo) in natančno predstavljeni skupni cilji, ki jih bodo želele vse članice EU, ni bojazni. Najhuje je, če se ne ceniš sam.. Poglejmo kako velik je Izrael, pa jim nič ne morejo, ker so kot eden, odločni in tudi vojaško močni. Kakšna je EU vojaško? Nekaj migrantov vso EU pripelje do razpada, kakšna farsa, vse zaradi fige v žepih voditeljev. Skratka, ne federacije, ne republike, nikakršen parlament ne bo rešil ničesar z birokracijo, samo jasno in transparentno vodenje z jasnimi cilji, ki jih vsi podpiramo. Vse pravljice o staranju in druge prevare niso pomembne. Nemčija je bila 70 let nazaj v ruševinah, izgubila je pol nacije, pobrali so se nazaj v velesilo. Zakaj že?
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8095
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

IZJAVA ZA JAVNOST

CHF afero potrjujejo tudi bančni žvižgači:

Zatrjevanja bank postavljena na laž!


Kreditojemalci v CHF smo dočakali še en pomemben mejnik v večletnem dokazovanju sistemskih kršitev, ki so jih banke izvajale nad potrošniki. Poleg tega, da so se o nepoštenem ravnanju bank izrekla številna slovenska sodišča in Sodišče EU, je Združenje Frank sedaj pridobilo tudi izjave prvih pravih bančnih žvižgačev v Sloveniji, ki tako ravnanje bank samo še potrjujejo.

V Združenju Frank smo prepričani v izjemen pomen izkazanega zaupanja ljudi, ki so bili vpeti v prodajo toksičnih CHF kreditov. Gre za pomembna pričanja posameznih uslužbencev različnih bank. Pridobljene izjave žvižgačev bodo po naši oceni znatno podkrepile argumente Združenja Frank v zahtevi za sistemsko odpravo oškodovanj CHF kreditojemalcev. In zagotovo se bo s tem temeljito zamajalo zaupanje v banke, ki so z denarjem vseh komitentov zavajale javnost.

V Združenju Frank lahko v tem trenutku izdamo, da žvižgači prostovoljno in intenzivno sodelujejo z društvom, njihove izjave se overjajo in ustrezno deponirajo. Iz pridobljenih izjav izhajajo podrobni in obširni opisi načina prodaje CHF kreditov brez ustrezne pojasnilne dolžnosti bank. Vsem izjavam je skupno dejstvo, da potrošniku niso bila posredovana opozorila o možnostih večjih negativnih posledic, potrošniki niso bili opozorjeni na visoko tveganost teh kreditov. Navaja se tudi prioritetno trženje CHF kreditov pred vsemi ostalimi produkti, izpostavljanje lažne varnosti in stabilnosti CHF kreditov ter slabosti EUR kreditov in celo dodatne finančne stimulacije uslužbencev.

Posebej velja izpostaviti, da smo s pomočjo pravnih strokovnjakov za civilno in kazensko področje namenili vso potrebno skrb in pozornost zaščiti žvižgačev. Čeprav je bil način trženja tega produkta pri vseh bankah podoben, pozivamo tudi druge bančne uslužbence, da spregovorijo o načinu prodaje teh toksičnih kreditov potrošnikom in tudi sami prispevajo k odpravi slehernega dvoma o tem, da je katera od bank, ki so sodelovale v tej aferi, ravnala drugače.

V Združenju Frank vztrajno in trdno zagovarjamo dejstvo, da smo priča sistemskemu zavajanju slovenskih potrošnikov s strani pretežno tujih bank, ki ne želijo prevzeti odgovornosti za povzročeno škodo CHF kreditojemalcem in njihovim družinam! Tako kot so, kljub opozorilom Banke Slovenije, zamolčale neomejena tveganja in zavajale potrošnike glede varnosti in stabilnosti CHF kreditov, sedaj zavajajo slovensko javnost, da so za posledice njihovega pohlepa krive kar same žrtve njihove prevare. Zato Združenje Frank tudi v tem mandatu vlade in parlamenta intenzivno nadaljuje s pozivi k sistemski ureditvi položaja kreditojemalcev v CHF.

Združenje Frank
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

https://www.24ur.com/novice/slovenija/j ... vasko.html

dobro je nekdo napisal:
bababu
26.10.2018, 8:05:26
Hinavci posiljajo otroke s transparenti pred policijski kordon. Posljimo se mi nase obubozane penzioniste s transparenti na katerih bo pisalo "boril sem se za svojo drzavo", "moja penzija je nizja od cene vasega telefona", "na tej meji nimate nobenih pravic, ker je to nasa drzava", "vrnite se in se borite za svojo drzavo, kot smo se mi za svojo", " celo zivljenje smo z delom gradili naso lepo drzavo in vi njej nimate pravic", "ne bomo hirali, da boste vi siti", "vrnite se in se borite za svoj dom, kot smo se mi za nasega"....
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8095
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Z malim bil na Lj. maratonu danes. 3. do 5. razredi so sicer tekli 1.350 m (1.-2. r. pa 600 m) in mali pravi, da je bilo mala malca, da bi šel še 1x. Itak je bilo nekaj padcev na začetku, pa dva sta izgubila supergo, se vrnila ponjo in nadaljevala s tekom. Sem se na koncu že malo bal, da mali ne bo našel točke, ki sva jo na začetku dorekla, da se tam dobiva po teku (Nama proti Konzorciju), jaz ga pa na cilju tudi nisem zagledal. Ampak je bilo ok, brez solz. :king:
Tam je bil tudi naš Alex z družino, pa še enega občasnega obiskovalca bazarjev sem videl (izzy pozna Teglo).
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a horex2 »

:baw:
ko sem na hitro prebral, sem mislu taprru da si ti laufu maraton, pa tist s souznimi učkami mi tud taprrvu ni šlo skuz :cry_lol: :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Vse in še več

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

uu matr zdej k so banko prodal, ki smo jo davkoplačevalci parkrat dokapitalizirali, pa dobimo nekaj vsak na lager, ne :mrgreen:
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Odgovori