E-Stave

Vse ostale teme, ki vam padejo na pamet.
No saj sam naslov pove vse.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

TomDar napisal/-a:marko, a tisti prvi listek kjer piše storno, tega si tudi dobil? 214,58 ali kako?
Drugače pa čestitke ! pa zadeni vsak teden enkrat tako :)
Je dobil, ampak samo 130 evrov. Storno pomeni, da je bila zadnja stava naknadno razveljavljena, tako da se ne šteje.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Ruki napisal/-a: Je dobil, ampak samo 130 evrov. Storno pomeni, da je bila zadnja stava naknadno razveljavljena, tako da se ne šteje.
Šalabajzerji :)
Škoda Marko!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

Jaz sem zadovoljen s 130 € + 65 € :P
Slika
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

No, jaz tudi nekajkrat na mesec igram športne stave in tudi kaj dobim občasno(od 10-50 evrov), tako da moram reči, da nisem v minusu 8)
Nekih večjih vsot zaenkrat nisem zadeval, razen enkrat pred 2 letoma, ko sem zadel malo manj kot 400 evrov :D
Drugače pa stavim izključno le moštvene športe(nogomet, košarka, rokomet, hokej), ki jih tudi najbolj spremljam.
GOTOF JE!
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Odgovor Napisal/-a wer »

daj gusar kdaj kak namig. Jaz namreč glih nimam nos za te stave - zmeraj me en ali dva para neseta. Sicer tudi moji vložki niso veliki, nekje 2 ali tri evra in po štiri ali pet parov. Ali igraš kombinacijo, posamezne pare ili sistem in če sistem katerega uporabljaš? Nekaj časa sem šparal svoj rekordni dobitek zdaj pa ga ne najdem več mislim pa da je bilo okrog 30 evrov pri vložku samo enega. Ajde vso srečo še naprej.
play it again
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Glede stav je pa takole.
Jaz igram včasih sam, še pogosteje pa sem v navezi z enim kolegom.
Namreč smatram se za kar dobrega poznavalca športa, še posebaj moštvenih športov, ampak v primerjavi s tem kolegom sem šolarček, kajti on res pozna določene zadeve dobesedno v nulo 8)
Sam recimo igram 4-5 krat na mesec, medtem ko ta kolega igra praktično skoraj vsak dan.
Namreč on vsak dan porabi 3-4 ure(med vikendi še več) za detaljno analizo vseh mogočih športnih parov in malodane vseh športov.
Tako, da potem praktično napamet ve, kdo je poškodovan, kdo ima kartone, medsebojni score posameznih parov, statistika itd.
Skratka on kar lepo služi s tem, čeprav se mu pa tudi zgodijo slabi dnevi, ko na mah izgubi po 100-200 evrov, ampak na splošno gledano pa sva obadva v kar lepem plusu(še posebaj on) 8)
Ne igram kakšnega posebnega sistema, ampak delam različne kombinacije(predvsem nogomet, malo košarke in rokometa, tudi hokej, skratka moštveni športi).
Namigi?
Dobro se je povezati s kakšnim maherjem, ki se spozna na te zadeve, kajti potem se lahko vloži več denarja in je posledično tudi dobiček večji(pa čeprav se deli).
Ni dobro pretiravati s prevelikim številom parom(sam največkrat stavim od 5-6 parov maksimalno).
Recimo pri rokometu se splača staviti na remije, saj je kvota nekje od 8-10(primer letošnje EP, kjer je dosedaj bilo že precej remijev).
Lahko si tudi pred začetkom košarkarske evrolige izbereš kakšen klub(recimo Lotomattica Roma) in potem v vsakem krogu staviš na neodločen izid oz podaljšek.
In potem ta klub odigra najmanj 10 tekem in ni vrag, da nebi vsaj enkrat igral podaljška, in ker je kvota za podaljšek 15 boš že ob samo enem podaljšku imel povrnjen denar(Romo sem omenil zato, ker je v lanski sezoni na prvih 10 tekmah odigrala kar 3 podaljške!).
Nekateri pari prinašajo lepe kvote, ampak vsi vemo, da je praktično "samomor", če na nogometni tekmi Barcelona-Xerez staviš dvojko, pa čeprav je tam kvota 10-12 na Xerez.
Lahko pa si tudi izbereš le 3 pare in staviš na zmage ekip, ki bodo v 90% tekmo tudi zmagali, recimo Barcelona in Real Madrid v nogometu ali Barcelona v košarkarski evroligi ali Partizan v NLB in riskiraš 50 evrov in boš v 90% potem zadel recimo kakšnih 160 evrov(ker so kvote pač majhne).
110 evrov plusa pa tudi ni malo stvar, čeprav se seveda lahko tudi to zalomi, ampak kot pravi pregovor "kdor ne riskira, tudi ne profitira" 8)
Vsekakor pa ni dobro pretiravati s tem, saj je dejstvo, da stavi ogromno ljudi, zadane pa jih dokaj malo oz kot pravi pregovor "dosti je poklicanih, malo je izbranih".
Namreč poznam ljudi, ki so v stave zmetali že pravo malo premoženje in, ko sešteješ koliko denarja so izgubili se res kar zamisliš :o
Ampak kakorkoli, vsak dela z svojim denarjem tisto, kar pač misli da je prav.
Vsekakor pa si za športne stave treba vzeti določen čas in se poglobiti, se malo informirati in šele nato poskusiti srečo.
Pa veliko sreče, vsem ki boste(oz bomo) v prihodnjih dneh kaj stavili 8)
GOTOF JE!
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Odgovor Napisal/-a wer »

Hvala gusar za izčrpen odgovor. Vidim, da je pri teh stavah potrebno nekaj več (časa, analiz in nasploh znanja oz. vedenja). Se mi je zdelo, da je faktor sreče tu vseeno premalo za mene kot amaterja. Grem raje kako srečko kupit ali pa loto napisat. Al pa še raj kak dober strip prebrat - imam občutek, da bom tako še največ dobil. :idea:
play it again
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Vsem igralcem športnih stav na forumu svetujem naj se izogibajo stavam 1.slovenske nogometne lige, ker je to stran vržen denar.
Namreč podobno kot lani je je že začelo kuhat v zakulisju tako, da bomo v naslednjih krogih priča vedno bolj "neobičajnim" rezultatom v stilu "vsak lahko premaga vsakega" :evil:
Večkrat se radi posmehujemo v stilu češ "italijanska kuhinja" ali "balkanska kuhinja" itd, ampak Italijani so pred leti recimo veliki Juventus vrgli v 2.ligo, še parim klubom odvzeli točke itd, medtem ko bi lahko pri nas, če bi hoteli očistiti Avgijev hlev imenovan slovenski klubski nogomet, kar celoten ligaški nogomet(od 1.lige naprej, da se o nižjih ligah sploh ne menimo) ukinili in bi nam preostala le reprezentanca sestavljena iz igralcev, ki igrajo v tujini.
Žalostno.
GOTOF JE!
Odgovori