PONUDA SVE VRSTE STRIPOVA

Prostor za vaše dvojne stripe ali tiste, ki so vam odveč . S pomočjo foruma boste lažje prodali vaše dvojne številke.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
sawitch
Prispevkov: 90
Pridružen: 17.12.2007 2:22:07

Odgovor Napisal/-a sawitch »

Posto je Gricka vjestica??
sawitch@gmail.com otvoren za menjanje
Uporabniški avatar
A.Hodzic
Prispevkov: 118
Pridružen: 01.07.2005 20:28:34
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a A.Hodzic »

Pozdrav svima...
Danas mi je javio Bokijev kolega da je sve stripove za mene dovezao u Bihac,pa ce ih iduce sedmice poslati u Tuzlu preko nekog drugog momka...
Prije mjesec dana sam se trebao naci s Bokijem,ali je uslijedila smrt njegove majke tako da nije tada dosao,pa je sve ovo prolongirano...
Ja sutra Bokiju saljem dug za Dareta,Alexa,Janga,Stanca i Zolberta,sve sa opravdanim zakasnjenjem,pa vas molim da mi oprostite na duzem cekanju...i ujedno da javim da sam stripove od Alexa,Janga,Stanca i Zolberta dobio i da je sve super...znaci molim strpite se jos koji dan dok ne dobijete novac...
Hvala vam svima na razumijevanju i saradnji...
Uzdravlju mi bili i LP...Adnan :wink:

PS.Moja ponuda svih vrsta stripova je i dalje aktuelna :D
Uporabniški avatar
A.Hodzic
Prispevkov: 118
Pridružen: 01.07.2005 20:28:34
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a A.Hodzic »

Nakon nesto duzeg odsustva zbog bolesti,ponovo svi koji su zainteresovani za bilo koju vrstu stripova mogu da se jave...ujedno svi s kojima nisam zavrsio transfere neka me kontaktiraju da bi to u dogledno vrijeme obavili...u oktobru dajem popust na sve vrste stripova od 10-30 %
Uzdravlju mi bili...LP...Adnan :wink:
Man of Steel
Prispevkov: 196
Pridružen: 18.11.2007 23:36:10

Odgovor Napisal/-a Man of Steel »

Alane da li postoji mogucnost da mi prodas prva dva broja Okruzen Mrtvima/Nepobedivi? Cena nije problem...
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: PONUDA SVE VRSTE STRIPOVA

Odgovor Napisal/-a tilitili »

a ponudba iz 1 strani še velja?
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Odgovori