RAZNO in LIBELLUS kompleti

Prostor za vaše dvojne stripe ali tiste, ki so vam odveč . S pomočjo foruma boste lažje prodali vaše dvojne številke.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

rudikra
Prispevkov: 180
Pridružen: 15.12.2005 20:30:09

hej

Odgovor Napisal/-a rudikra »

Vidim da si se zopet javil na forumu. Kako je kaj z mojim stripom???????
kar nekaj časa je že mimo ?????


:?:

lp

rudi k
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

če je Bonelli potem verjetno še ni našel katera omara je podložena z njim...ali pa nima še prave zamenjave zanj kot podlogo :?:
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Hehe, še zdaj se nista zmenla za primopredajo? :mrgreen:
Midva z Mikom sma se zmenla v 5 minutah 8)
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
Mumek
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 110
Pridružen: 09.11.2008 20:17:08

Odgovor Napisal/-a Mumek »

Jaz pa ga sumim, da počasi trga Bonelijeve stripe za ritobris ali pa za tiste reči, o katerih kavalirji ne govorimo na glas. :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Mumek
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 110
Pridružen: 09.11.2008 20:17:08

Odgovor Napisal/-a Mumek »

Ha, Gusar, meni pa je prodajal dosti dražje, ne ceneje, kot je najavil v prvem postu, pa sem bil kljub temu bil za nakup (oba veva, da je strip veljal za razprodanega). Potem pa si je kar sredi lepega očitno premislil in začel ingorirat moja sporočila. Saj O. K., če si človek premisli, ampak naj ima vsaj jajca sporočit oz. odgovorit človeku, ki ga nekaj časa vleče za nos. :evil: :evil:
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

No, midva z Mikom sva zadevo hitro realizirala in sam sem dobil 4 super ohranjene stripe ceneje, kot bi me prišli v Zagrebu, tako da z moje strani vse pohvale za Mika 8)
Je pa res, da so izkušnje lehko različne in nažalost vedno ne pozitivne, ampak taki je život :o
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Odgovor Napisal/-a tilitili »

moje izkušnje - tik pred očetovstvom sva se zmenla za "glancerje" superuogodno tik-tak v moje absolutno zadovoljstvo.

drugi polcajt sledi kmalu.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Mumek
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 110
Pridružen: 09.11.2008 20:17:08

Odgovor Napisal/-a Mumek »

Me veseli za vaju, vsa čast, drugi pa smo jo odnesli drugače.
Lepo, Gusar, da si se v več postih aktivno potrudil ponoviti vse lepe reči o Miku, tudi v zasebnem sporočilu si mi že prej to isto ponovil in me hkrati opozoril, naj se pripravim na napade od Mikovih prijateljev, če si bom drznil omenit svojo izkušnjo. Ker sem med poštenjaki vajen drugačnega sodelovanja pa tudi me je srbel jezik, sem si po več mesecih molka le drznil, a nikomur nič nočem, pravim le, da sem vajen poštenega trgovanja in da sta mi ta način in tak odnos tuja, to je vse.
Verjamem pa, da Mike namesto sebe ne potrebuje nekih vdanih "protinapadalcev", saj je sam dovolj dejaven na forumu pri več temah, tako delajo tisti s počepno korajžo, verjetno gre le za banalno razlago. Vse, kar je treba, je le izjasnitev, da si je pač iz katerega koli razloga premislil. V vsakem primeru imam sam tega dovolj in sem z Mikom končal trgovanje.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

ne vem zakaj bi se bali omenjat negativne izkušnje? ter pozitivne tudi na drugi strani
potem se lažje te zadeve odpravijo, ne pa da se kuhajo razne zamere

In pa ne vem zakaj ne uporabljate črne in bele liste?
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

@Mumek
Jaz sem povedal le mojo izkušnjo trgovanja z Mikom.
Nisva niti prijatelja, kvečjemu lahko sedaj rečem, da se poznava iz foruma, medtem ko sva se osebno pogovarjala vsega skupaj 10 minut(enkrat po telefonu in drugič ob primopredaji v Mariboru).
Tako da nimam povsem nobenega razloga, da bi branil Mika oz kogarkoli drugega na forumu.
Sem pa že povedal in lahko še enkrat povem, da sem trgoval s kar nekaj forumaši(TomDar, Corto, Jang, Nobody, Mioke, Mister No, Diabolik, Mike, Alex, Napoleon...pa še koga sem verjetno pozabil) in sem imel z vsemi samo pozitivne izkušnje, in to je edina resnica.
Drugače pa tudi jaz ponavadi povem tisto, kar mislim, pa čeprav se to večkrat ne sklada z mnenjem večine.
Kdor mogoče bere moje poste lahko vidi, da sem ponavadi vedno povedal svoje mnenje ob kakih občutljivih temah in ga tudi argumentiral, pa čeprav sem potem prišel s kom tudi v malo bolj ostro debato oz kreg.
Tako da sam ne spadam med tiste, ki se bojijo povedati svoje mnenje, ker se pač bojijo, da bodo s kom prišli v konflikt.
Verjemi pa, da če bi bil sam na tvojem mestu, da tudi nebi bil tiho, ampak bi že prej dvignil rabuko na forumu, če se ne bi uspela dogovoriti.
Glede zasebnega sporočila pa tole.
Napisal sem ti, da če boš javno na forumu spregovoril o tej temi, da lahko pričakuješ kontrareakcijo, ker je to povsem logično.
Kdorkoli bo napaden(pa čeprav upravičeno) se bo ponavadi branil oz zagovarjal svoje stališče.
Če pa bo kdorkoli imel drugačno izkušnjo z Mikom(recimo jaz) in bo tudi javno povedal pa ni to nobena obramba Mika, ampak kvečjemu samo njegovo oz moje osebno mnenje.
Sem pa vedno za to, da se pove tako pozitivne kot negativne izkušnje trgovanja in, da se zadeve potem razčistijo.
Se pa tudi meni takšen način trgovanja z njegove strani, kot si ga ti opisal zdi zelo neresen in je vreden vsake kritike, ampak jaz imam z njim pozitivno izkušnjo in to je preprosto dejstvo, pa nisem noben njegov prijatelj še manj pa kakšen advokat.
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
Mumek
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 110
Pridružen: 09.11.2008 20:17:08

Odgovor Napisal/-a Mumek »

Ma čist prav je, da poveš svojo izkušnjo. Pred meseci sem Mikovo zajebancijo po hitrem postopku iz svoje strani razčistil in pač dobil eno sliko o človeku. Dal sem ga na svoj črn seznam, kjer sameva, in stvar je bila opravljena. Vse to skupaj pa se mi ni zdelo vredno besed.
A po nenehnem hvaljenju Mika, kako je super človek, po eni strani in spremljanju, kako drugi prenašajo Mikov cinizem in nekulturno podjebavanje pa mi tokrat ni dalo miru in sem samo hotel sporočit, da Mike ni ravno čist človek, da imamo drugi pač drugačne, negativne izkušnje. Da bodo morebitni novi kupci previdni pri njem in v izognitev njihovim novim sramotnim razočaranjem.
Pa po tihem bom vesel, če mi bo dal Mike kontra in bo začel pri drugih v prihodnje fer poslovat. Začne lahko pri Rudiju.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Edino pravilno je, da se povejo tako pozitivne kot negativne izkušnje s prodajalci/kupci, vsak pa se potem sam odloči, ali bo sodeloval z določenim prodajalcem/kupcem.
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
Mumek
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 110
Pridružen: 09.11.2008 20:17:08

Odgovor Napisal/-a Mumek »

:yes:
rudikra
Prispevkov: 180
Pridružen: 15.12.2005 20:30:09

Odgovor Napisal/-a rudikra »

ja se že kar vleče....
Enkrat mi je posla zs glede stripa . javil sem mu nazaj gsm in mail pa opet
ništa.
Saj razumem če si v gužvi, ampak??

No ja me pa zanima če bo mož beseda in bo izpolnil tisto kar mi je napisal v zs.
Bom javil
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Odgovor Napisal/-a tilitili »

v nedeljo sem preko posrednika zaključil super posel št 2 z mike-om. in sem zelo zadovoljen, čeprav je malo dlje trajalo - predvsem zaradi mene.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Odgovori