stripove....stare vestern '60 I '70, pisane i crtane.

Prostor za vaše dvojne stripe ali tiste, ki so vam odveč . S pomočjo foruma boste lažje prodali vaše dvojne številke.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Res škoda za tole, če se lahko vmešam.
Gregorbikupil, zdaj vem da zbiraš te pisance in nekaj crtanih, bom dal na stran če kaj dobim, pa ti javim, glih pred parimi dnevi sem dal naprej dve vreči. :?
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

jang napisal/-a:hm....smešna sta. oba.

mislim, za piškavih 20€ plešeta kot dva mačka okoli vrele kaše. na koncu sta se pa še skregala in eden bo ostal brez stripov, drugi pa brez denarja. :!:
Konec koncev pa: če je 20 EUR piškavih - moj naslov imaš, ZS 19 (na licitacijah mislim da je ravno 20 EUR) mi lahko vedno podariš. Bom imel dva :D :D Da mi se nadju :D :D

In s tem podkrepiš svoj briljanten argument. 8)

Ne preveč zamerit - za tale topic sem se iz določenih razlogov - glavni je lojalnost našemu forumu - odločil, da ga obnovim.

Za male sitne provokacije pa si vedno vzamem čas. Tudi pr bejbi.

Tudi pri sodelavkah..... Ravno včeraj sem eni živčni razložil, da s polaganjem rok odpravljam stres. Je misla, da jo hočem za jošek stisnat. Perverznjakinja jedna... :D :D :D
Zadnjič spremenil gregorbikupil, dne 06.10.2010 11:06:43, skupaj popravljeno 1 krat.
TECI PETRA!!!!!!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

tisto o šenkavanju raje ne bom komentiral, vsekakor pa ga potem raje šenkam nekomu ki ga še nima.

zdaj bi pa rad slišal razlago o tej lojalnosti našemu forumu in urgenci s stripovi.com

drugače bom tole tretiral kot spam, ki prodajalcu smeti njegovo teme in bom DELETE
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Kar je za zbrisat - je za zbrisat.

Vanya ima tule tri različne teme.

V tejle se vidi del enega neuspešnega posla z njim. Jaz mislim - naj se vidi. Kar se tiče stripovi.com - tudi tam kdo tako misli.

Ti - delete, whatever you čuz. Imaš pa zs.
TECI PETRA!!!!!!
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

jang napisal/-a:tisto o šenkavanju raje ne bom komentiral, vsekakor pa ga potem raje šenkam nekomu ki ga še nima.
Priznam pa, da sem grd.
Veliko sva kšeftala, par sjajnih poslov sva nardila. Bom nehal.
TECI PETRA!!!!!!
Odgovori