AF Klasik 1-18 HC - Miki Muster komplet.

Prostor za vaše dvojne stripe ali tiste, ki so vam odveč . S pomočjo foruma boste lažje prodali vaše dvojne številke.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

AF Klasik 1-18 HC - Miki Muster komplet.

Odgovor Napisal/-a Killy »



Dylan Dog GIGANT št. 1,2,3 (5€/kom) in Zagor GIGANT št. 1 (6€) ali skupno za 16€.
http://www.bolha.com/pustolovski-detekt ... 1275857636

Alan Ford Klasik (trde platnice (HC)) od 1-18.
Nebrano, glanc, ustrezno zaščiteno in shranjeno.
Cena : 200€

http://www.bolha.com/oglas383676433/ala ... -18-glanc-


Miki Muster - Jubilejna izdaja - komplet od 1-20.
Stripi kupljeni v zbirateljske namene, originalna neodprta embalaža.
Cena : 200€

http://www.bolha.com/oglas383676452/mik ... daje-1-20-


Ogled/prevzem možen v Ljubljani sicer po pošti v kartonski škatli in z nekaj dodatnimi evri za poštnino.

killy55@gmail.com
040 322 789
Zadnjič spremenil Killy, dne 07.08.2011 22:31:07, skupaj popravljeno 12 krat.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

@Killy

v pravilih piše da je dovoljena le ena tema posameznega uporabnika v forumih Prodam, Kupim in Menjam.
Torej združi vse troje v eno, ostala dva pa izbriši.

LP
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »

Ahh, sem sveto prepričan, da ne kršim kateregakoli člena pravil (ki jih seveda nisem bral:) objavil vsako posebaj, ker se mi zdi bolj smiselno in pregledno.

No, bom združil, hvala za opozorilo.

Lep pozdrav.
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »

Neumestni komentarji so lahko odstranjeni, hvala.

Kar se mene tice ne rabi tega nihce kupit, bom cisto vesel. In kolikor mi kaj pomeni, toliksno vrednost ima. Bleka in Marka trenutno ne vidim v zbirki, zato sta podcenjena, ostalo je precenjeno, jasno.

Za svojih 50€ bos pac enakovreden komplet kupil nekje drugje'
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Človek na Bolhi prodaja skenirane stripe, kaj pa drugega pričakuješ. Naj ima tako ceno... pač ne bo noben kupil.
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

Cena je prenapihnjena, ampak saj te nihče ne sili, da te stripe kupiš. Za 50 € si pa tudi lahko prepričan, da je ne boš niti preplačal, niti nikjer dobil.
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »

Skoraj, da se nisem poistovetil s kriminalcem, ker prodajam skenirane stripe, ki sem jih leta nazaj med prvimi kupil za ohoho takratnega denarja.
Tudi, ce bi imel premozenje takrat, se ni dalo dobiti recimo Zagorjev prvih 100 stevilk ZS ali pa bog ne daj LMS. Tej skeni so pa odlicni in sem na ta nacin celo uspel prebrat, takisto odpade potreba po "unicevanju" samega shranjenega stripa. Ampak ok, to je seveda moj pogled na zadeve. Itak se je pa pridobljeni denar porabil za nakup novih v trafiki oz. striparnici.

Lep pozdrav
Zadnjič spremenil Killy, dne 15.01.2010 9:08:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

Hvala za upoštevanje pravil.

LP
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

Prodaja skeniranih stripov seveda je kaznivo dejanje. Tvoj pogled na vso stvar je pa nasproti zakonodaji popolnoma nepomemben.
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »

Bob, verjetno bo drzalo ampak upam, da se ob vsem kar se dogaja po svetu ne bo kdo zapicil ravno v to.

Drugace pa morda za informacijo o realni vrednosti kompleta Miki Mustra; najboljsa prejeta ponudba do tega trenutka je 150€ za ta komplet.

Lep pozdrav.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

cena je bila takrat 1000 sit + časopis Delo...ampak to sedaj nima veze, ker se tega tako ne more več nabaviti.
Človek je pač postavil ceno, na vas je da kupite ali pa ne in iščete druge poti za nabavo
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Se popolnoma strinjam z Jangom (samo je malo prej napisal).

Killy je pač toliko ocenil vrednost svojih stripov, kar je pa čisto njegova stvar.
Uporabniški avatar
Killy
Prispevkov: 46
Pridružen: 06.06.2005 17:30:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Killy »

ZagorExtra. :)

Kolikor jaz pomnim cene tega kompleta iz 2005, so bili stripi priloženi Dnevniku in so stali natanko 1240 sit (Dnevnik sem bil pač primoran kupiti). Če to pretvoriš v evre, dobiš natanko 5,15€ po komadu kar znese okrogle 103€ za komplet. To je cena, ki sem jo jaz plačal za komplet brez inflacijskih preračunov. Kako si ti našel svojih 50€ današnje vrednosti, mi ostaja neznanka.

150€ je torej ne samo primerna ponudba ampak še podcenjena. Saj ta komplet ni namenjen, da ga bodo mali otroci prebirali in barvali slikice, četudi bi bilo to edino prav. Cene pač oblikuje trg oz. ponudba in o pretirani ceni govoriš, ko dobiš primerljivo zadevo bistveno bolj poceni.

Zanimivo, da se nihče ne spotakne ob Alan Forda, očitno sem ga podcenil. :))) Za Blek&Mark tudi že imam ponudbo samo je malo težje uskladiti kraj srečanja, ker model ne verjame v poštno pošiljanje, se bom drugi teden dogovarjal.

Za stripe sem itak zapravil premoženje, če gledam nazaj in jih tudi dal naprej za znižano vrednost, pogosto. TomDar je recimo zamenjal, odkupil nekaj mojih zbirk in imel srečo, ker sem prepričan da bolj ohranjenih številk od prvih let izdajanja Miki Miške v Slo od tistih mojih sploh ni na voljo na trgu. :) Pa marsikaj od ostalega. Včasih te nekaj prime, da bi to in to imel, Libelus Texa naprimer... imam prvih 20 številk shranjenih nekje, tisto je verjetno tudi nekaj vredno, isto Mister No ja in kopico ostalega. Prioritete v življenju se pač menjajo, kakorkoli pogledaš sem cenovno na izgubi ampak denar ni vse, določen zanos ob posedovanju takšnih "religijskih" predmetov polepša eksistenco, pa saj poznate občutek. :)

Vzamem ponudbo, ki je primerna in mi bo všeč. Za Miki Mustra bi to pomenilo verjetno okoli 200€. Kupec dobi neoporečno robo, lahko pa napravi kompromis in kupi ceneje z malo manj vloženega truda do shranjevanja nekje drugje. Stvar posameznika.

Lep pozdrav.
Odgovori