Zagor

Prostor za vaše iskane stripe. S pomočjo foruma si boste lažje našli manjkajoče stripe za vaše zbirke.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
zozoracing
Prispevkov: 5
Pridružen: 16.11.2009 13:53:50

Zagor

Odgovor Napisal/-a zozoracing »

kupim zagorje št. 941,942,,944,945,946.Plačam izredno dobro!
Ponudbe pod:zozoracing@gmail.com
zozoracing
Prispevkov: 5
Pridružen: 16.11.2009 13:53:50

Odgovor Napisal/-a zozoracing »

kako pridem v stik s florijanom?
zozoracing
Prispevkov: 5
Pridružen: 16.11.2009 13:53:50

Odgovor Napisal/-a zozoracing »

kupim zagor ekstra:178,179,180.
plačam 5 eur po komadu.
ponudbe pod zozoracing@gmail.com
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Nevem, zakaj bi to rad kupil saj se vse te cifre še da dobiti v trafikah, in to za bistveno nižjo ceno, kot jo ti nudiš :o
GOTOF JE!
zozoracing
Prispevkov: 5
Pridružen: 16.11.2009 13:53:50

zagorji

Odgovor Napisal/-a zozoracing »

...mogoče zato ker živim v prekmurju in do stripov pridem težje.plus tega sem dosti na terenih.v bistvu sem striktno zbiratelj zagorjev(striktno ekstra zagor-nolita-donatelli-ferri in zlatna serija).imam celo kolekcijo ekstra zagorjev,drugi cilj je pa kolekcija zlatne serije.
lp
zozoracing speedway team lendava
bp1
Prispevkov: 10
Pridružen: 01.10.2008 8:14:50
Kraj: MB - okolica

Odgovor Napisal/-a bp1 »

Še zmeraj čakam na tvojo pošiljko ....................
cezar
Prispevkov: 19
Pridružen: 08.02.2005 18:31:18

pa je to res?

Odgovor Napisal/-a cezar »

zozoracing napisal/-a:kupim zagor ekstra:178,179,180.
plačam 5 eur po komadu.
ponudbe pod zozoracing@gmail.com
:roll: :evil:
bp1
Prispevkov: 10
Pridružen: 01.10.2008 8:14:50
Kraj: MB - okolica

Odgovor Napisal/-a bp1 »

Višek absurda je, da 2 meseca zastonj čakaš, da ti nekdo iz 50 km oddaljenega kraja pošlje nazaj stripe, ki si mu jih poslal (na zaupanje, brez odkupnine) takoj, ko si je to zaželel. Plačati jih kot kaže itak nikoli ni nameraval, kljub temu, da jim je naknadno zbil ceno še za 1/4. V tem času si lahko s tujci iz zelo oddaljenih držav izmenjaš vsaj 4 pošiljke, pa s temi osebno še nikoli nisem imel težav za razliko od tega "domačina".
zozoracing
Prispevkov: 5
Pridružen: 16.11.2009 13:53:50

Odgovor Napisal/-a zozoracing »

bp1 napisal/-a:Višek absurda je, da 2 meseca zastonj čakaš, da ti nekdo iz 50 km oddaljenega kraja pošlje nazaj stripe, ki si mu jih poslal (na zaupanje, brez odkupnine) takoj, ko si je to zaželel. Plačati jih kot kaže itak nikoli ni nameraval, kljub temu, da jim je naknadno zbil ceno še za 1/4. V tem času si lahko s tujci iz zelo oddaljenih držav izmenjaš vsaj 4 pošiljke, pa s temi osebno še nikoli nisem imel težav za razliko od tega "domačina".
Ker se tale post nanaša name bom kar javno odgovoril.
Pred mesci sem dal oglas da bi kupil serijal zagorjev,serijal petih stripov,postavil sem tudi ceno,5EUR za posamezen strip.Dobil sem 9 ponudb,med drugim tudi ponudbo B.P. ja iz štajerskega konca,zaradi katerega sem se naposled tudi odločil.Stripe sem dobil po pošti,razen enega so bili zares v dobrem stanju,obljubljenih 5 EUR po stripu sem pa poslal na naslov B.P.ja(to se nanaša na tisti del ko B.P. piše da stripov itak nisem nameraval plačat).
V upanju da bom z dotično osebo sodeloval še v bodoče,sem naročil še nekaj stripov.Po krajšem dogovoru sem stripe tudi prejel in takrat je sledilo razočaranje.Razen 5 stripov ki so koliko toliko še imeli obliko "stripa" je večina bila kup zalepljenih odpadov s selotejpom,mokri stripi,nato pa posušeni.Prodajalec mi je v ponudbi opisal da so stripi ohranjeni od 3-5.Osebi B.P. sem takoj po mailu javil da sem razočaran in da določenih stripov ne mislim plačat(wc papir lahko nabavim kje drugje tudi ceneje)in da jih vrnem,vendar me je prodajalec prosil naj stripov ne vračam.Ceno nisem zbijal.Dogovor je bil 40EUR in če bi bilo res tisto kar piše B.P. bi moral plačati za njih 10 EUR.
No,da ne bom stvari vlekel v nedogled in če že "prljavi veš" peremo javno,bom še ta teden dodal slike stripov(?) ki sem jih dobil in se pol lahko dalje "javno" menimo.
V zadnjih 6 mescih sem za stripe pokuril nekaj več kot 1500EUR.Nikomur nisem ostal dolžan niti centa.Kot vsak kupec tudi jaz zahtevam določeno kvaliteto.Zdaj bi iskoristil priliko in pohvalil nekaj ljudi ki res prodajajo kvalitetne stripe in to so:Aleš Fidler,Dušan Kočijaž,Darko Tomič...Boris Petek(do zadnje pošiljke).
PS:Zaradi pomanjkanja časa-služba mi vzame tudi po 16 ur dnevno sem malo manj aktiven s kupčijami,vendar se mislim mesca februarja znova aktivirat.Zato naprošam vse tiste ki jih bom kdajkoli kontaktiral da se držijo dogovorov in da stripe ocenijo tako kot se spodobi,v izogib takim dogodkom.
Lep pozdrav
bp1
Prispevkov: 10
Pridružen: 01.10.2008 8:14:50
Kraj: MB - okolica

Odgovor Napisal/-a bp1 »

Ja, zanimiva pravljica o brezmadežnosti, a žal v polovici navedb netočna, da ne zapišem kar zlagana. Žal mi je, da moram izgubljati čas za razlago dejanskih dogodkov, ko bi ti lahko že zdavnaj vrnil ta paket »wc papirja« in bi bila stvar zaključena.
Prvo pošiljko 5 Zagor stripov, ki jih je dotični ZL iskal v oglasu pred cca. 2,5 mesecema je omenjeni takoj po prejemu (pošiljka brez odkupnine) poravnal z nakaznico. Zahteval sem 15 - 20 evrov, poslal je 25. Nikoli še nisem toliko iztržil, toliko bolj zato, ker se s prodajo primarno ne ukvarjam – sem kupec, duplikate zamenjam, 3-4x se mi je celo že posrečilo kaj prodati. LZ, nikjer nisem zapisal, da tega dela nisi nameraval poravnati.
Druga pošiljka – kamen spotike, navedel bom samo temeljna dejstva na osnovi najine korespondence, ki jo skrbno hranim (tudi za možnost vpogleda kake neutralne osebe):
- 19.11.2009 pošljem ZL svoj spisek duplikatov Zagor ZS s pripisanimi svojimi ocenami!!! (od 2 do 5), omenjeni izbere 16 primerkov (11 nižjih od št. 600), med vsemi njimi polovico z nizkimi ocenami (3 ali nižje - št 418 je bila dejansko precej poškodovana od vlage, nekaj primerkov je nosilo salotejp – po zdajšnjem pisanju LZ dobi človek občutek, da so bili praktično vsi zmočeni in polepljeni) in približno polovico lepih (4 ali 5), verjamem, da bodo med obljubljenimi skeni LZ tudi slike polovice lepih stripov, ne le slabših,
- 30.11.09 – po prejemu pošiljke (na zaupanje, brez odkupnine – ob obljubi, da bo takoj po prejemu poravnana) naročnik z vsemi primerki ni zadovoljen in razmišlja, da bi posamezne vrnil. Ker je bila dogovorjena cena 40 evrov nastavljena za cel komplet 16 Zagorjev (z dobrimi in slabimi primerki, sam sem plačal približno toliko za ta »wc papir«), mu odgovorim, naj ne vrača posameznih številk, lahko pa vrne cel komplet!!! (dejstvo proti najpomembnejši neresnici iz zgornjega sestavka o brezmadežnosti),
- 13.12 in 16.12. pišem, da je že čas, da plačilo prispe – LZ odgovori češ da je nakaznica bila poslana. Grem na pošto, naredim »uzbuno«, iščejo povsod, kličejo v kraj LZ – nihče od tam ni poslal 40 evrov nikamor, meni je nerodno, se opravičim, odidem. Opišem dogodek in situacijo LZ, ta ne odgovori.
- 22.12.09 se naveličam čakanja in ZAHTEVAM svoje stripe nazaj, nakar se LZ opraviči in namerava poslati FINANCE še isti dan. Našteva raznorazne izgovore, med njimi ni tega o nezmožnosti plačevanja zaradi prevelike porabe v enem mesecu(o čemer nekako piše zdaj). Od takrat izmenjava nekaj sporočil, jaz zahtevam zmeraj samo še svoje stripe nazaj, LZ ne pošlje nič,
- v začetku januarja kontaktiram Dareta za nasvet in pomoč v taki situaciji s katero nimam izkušenj, ta se pogovori z njim, LZ obljubi, da bo vrnil stripe oz. mi ponudi še drugo opcijo – 30 evrov za paket s plačilom takoj naslednje jutro 6.1.2010 (ne štejem več, katera po vrsti je bila ta obljuba). Odpišem, da mi je popolnoma vseeno, kaj bo poslal, ampak naj že pošlje. Do 14.1. spet ne prispe nič, zato prekinem komunikacijo z dotičnim poštenjakom.
Danes je 20.1., skoraj 2 meseca od oddaje pošiljke. Nisem prejel ne plačila (ki ga že 1 mesec ne pričakujem več in niti ne želim, tudi tiste znižane oz. zbite variante ne) in ne svojih stripov, ki pa jih želim nazaj. Vsak bralec naj si ustvari sodbo sam, ne želim nikogar očrniti, še zlasti, če so imeli določeni prodajalci (in bodo še imeli) z LZ dobre izkušnje in pri njih morebiti uživa zaupanje. Sam želim le svoje nazaj in verjamem, da bo LZ "jutri" odposlal paket, ne privoščim pa nikomur svoje situacije, ki mi je pobrala veliko energije in tudi kar nekaj veselja do stripov. Pa lep pozdrav.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Tukaj nastopam kot omenjeni v obeh primerih.
pri zozoracing osebno kot jaz, kjer je dal povpraševanje na mojo ponudbo na forumu, kar smo rešili z malim poslom 22 kosov misternojev za 30€
In pri BP kot administrator:
BP me je kontaktiral zaradi težave, ki jo imata z Zozoracing in ker sem administrator na tej strani, sem tudi stopil v kontakt z zozoracing uporabnikom. Povedal je da je razočaran nad ohranjenostjo. Zato sem omenil, da naj potem stripe vrne, ker to možnost tudi ima, in tudi BP se je strinjal. Torej, da rešita to zadevo, Zozoracing, vrnite stripe nazaj, ker kot nezadovoljni kupec imate to možnost, pa tudi BP vam je to omogočil!
To je najlažji način rešitve, tole čakanje in zavlačevanje, objavljanje na forum in prepir, pa samo otežujejo ta primer!

V bodoče, je treba paziti, ker ljudje smo različni,vsak ima svoj način ocenjevanja, in kar je nekomu 4 je drugemu 3 itd..in v izogib takim zadevam, vedno mora obstajati možnost vrnitve stripov in to čimprej, ker nas je premalo, da bi ostajali v zamerah!
Odstrani se pošast!
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

zozoracing napisal/-a: PS:Zaradi pomanjkanja časa-služba mi vzame tudi po 16 ur dnevno sem malo manj aktiven s kupčijami,vendar se mislim mesca februarja znova aktivirat.Zato naprošam vse tiste ki jih bom kdajkoli kontaktiral da se držijo dogovorov in da stripe ocenijo tako kot se spodobi,v izogib takim dogodkom.
Lep pozdrav
Povedal ti bom točno tisto, kar jr eden izmed moderatorjev povedal meni, ko sem se priključil. Če nimaš časa (če imaš gužvo), ne kšeftaj.

Brez zamere, lep pozdrav.
TECI PETRA!!!!!!
bp1
Prispevkov: 10
Pridružen: 01.10.2008 8:14:50
Kraj: MB - okolica

Odgovor Napisal/-a bp1 »

Želel bi sicer že zapisati (predvsem kot vodilo tistim, ki v bodoče nameravajo sodelovati z zozoracingom), da je dotični izpolnil svoje obveznosti in da je "nesporazum" zglajen. Pa ne morem, ker še nisem prejel svojih stvari, teče pa veselo že tretji mesec. Upam samo, da se ne bo vleklo do poletja in da mi ob kakem obisku prekmurskih toplic ne bo treba še na dodatne obiske na dom hodit. Brez veze.
Odgovori