Iščem ZS št. 13

Prostor za vaše iskane stripe. S pomočjo foruma si boste lažje našli manjkajoče stripe za vaše zbirke.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
pajdo
Prispevkov: 2
Pridružen: 02.12.2008 12:38:39
Kraj: Ljubljana

Iščem ZS št. 13

Odgovor Napisal/-a pajdo »

Pozdravljeni,

Najprej moram povedati, da sem čisto nova na področju iskanja stripov, zato bi rabila vašo pomoč;

Kje bi lahko dobila strip Zagor, Zlatna serija, št. 13 - Nasilje u darkvudu; ga mogoče kdo prodaja oz. ima kdo kakšen nasvet, kje bi ga lahko dobila; vem le to, da ga je težko dobiti...

Za vse nasvete in pomoč bom zelo hvaležna.

LP, P.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Težka bo 8)
Kot si že sama ugotovila je to cifro težko dobiti, še posebaj dobro ohranjeno, tako da... rabiš kar nekaj denarja, časa in energije, da boš prišla do tega stripa.
Spremljaj licitacije na našem forumu ter na hrvaškem Stripovi.com in ni vrag, da se ne bo prej ali slej pojavila tudi ta cifra :)
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

zdaj je vprašanje zakaj rabiš ta strip, kajti možnosti je več..... Če rabiš samo za prebrat zgodbo je bolje če si kupiš št.69 Zagor Extra od Slobodne dalmacije (ne vem točno ali se zgodba začne že v številki 68 in konča v št. 70)...v glavnem tudi če kupiš vse te tri številke bo še vedno 10X ceneje kot ZS 13...

Če pa želiš ravno ZS 13-prvi korak si že naredila tule....verjetno tole berejo tudi večji preprodajalci tako da te bodo mogoče kontaktirali. Lahko jih pa tudi sama (Napoleon, A.Hodžić, Mala sirena)
Glej tudi naše licitacije
glej tudi tule: http://aukcije.stripovi.com/

kontaktiraj striparnico Buch v TPC Murgle v LJ
kontaktiraj striparnico Darkwood v Beogradu

PAZI NA PONAREDKE :!: :!:
Eni asi so ta strip fotokopirali (oziroma skenirali in potem printali ter vezali)... in zadeve se prodajajo.


P.S: ne preveč govort da si nova v tem....bivša juga je polna asov ki bi to znali izkoristit
Uporabniški avatar
gagi
Prispevkov: 189
Pridružen: 03.07.2005 21:55:58
Kraj: Vršac. Južni Banat, Vojvodina

Odgovor Napisal/-a gagi »

Imas na sajtu www.kolekcionar.com na aukcijama dva komada ZS br.13 :wink:
Kaži Lali šta ti fali, sve će Lala da nabavi !!!
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Jang je dobro povedal, da ni dobro preveč na glas govoriti, da si nov v stripih, kajti takoj te "napadejo" preprodajalci, ki bi ti za velik denar prodali dobesedno "gnoj od gnoja" :sick:
Osebno sicer mislim, da je naš slovenski forum še relativno čist, kajti večino ljudi iz foruma osebno poznam in verjamem, da so poštenjaki, kajti sam sem s kar nekaj ljudmi s foruma uspešno sklenil kak biznis, medtem ko na Stripovi.com najdeš raznorazne tipe, ki prodajajo meglo, tako da previdno :o
GOTOF JE!
pajdo
Prispevkov: 2
Pridružen: 02.12.2008 12:38:39
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a pajdo »

Najprej nalešpa hvala vsem za tako hitre odgovore in predvsem dobre nasvete, še posebej kar se tiče kopiranja, skeniranja in "novosti"...imam zgleda res več megle kot pameti v glavi...

Stripa ne bi imela zgolj samo za branje, zato je važno, da bi dobila prav to številko...vem pa, da zna to za sabo potegnit kar velik finančni zalogaj....

V Murgalh so mi povedala, da ga nimajo in mi svetovali stripovi.com; zdi pa se mi, da sem eno aukcijo zamudila za par dni.... :( ....ampak glede na to, da že iščem drugo božično darilo, se mi tako zelo tudi ne mudi, če pa slučajno rata, pa še toliko bolje :D

Nekdo mi je rekel, da bi ga mogoče dobila v kakšnem antikvarjatu ali celo na bovšjaku v Ljubljani....a bi se to res dalo ali je bolj za lase privlečena ideja?


Še enkrat hvala, res ste mi ful pomagali!
Odgovori