Stripi v Italiji

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Stripi v Italiji

Odgovor Napisal/-a Corto »

Konec tega meseca bom verjetno enkrat skočil v Gorico v striparnico nabavit malo stripov. Če ima kdo kakšne želje ali kaj konkretno rabi, naj napiše v ta topik, pa bom pogledal, če se da to dobiti.
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Re: Stripi v Italiji

Odgovor Napisal/-a markolar »

corto napisal/-a:Konec tega meseca bom verjetno enkrat skočil v Gorico v striparnico nabavit malo stripov. Če ima kdo kakšne želje ali kaj konkretno rabi, naj napiše v ta topik, pa bom pogledal, če se da to dobiti.
OK :wink:
Slika
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

dalj časa že tuhtam,kako kaj italjanski mm.dej poglej kakšne so kaj cene stripov,pa javi.po se bom pa odloču?
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

horex2 napisal/-a:dalj časa že tuhtam,kako kaj italjanski mm.dej poglej kakšne so kaj cene stripov,pa javi.po se bom pa odloču?
Glej, od MM imaš cel kup različnih izdaj po različnih cenah.

Regularna serija so recimo po 1,3 € (neredke cifre), Giganti po 4 €, itd.

Lahko si tule malo pogledaš, kaj se da dobiti:
http://fumetti.ebay.it/
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Jaz bi kakšen MM Bis ali MM Extra, lahko manj ohranjene, cenejše... 2-3 izvode.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
taiyo
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 455
Pridružen: 13.05.2006 9:51:01
Kraj: Lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a taiyo »

Imajo kake zadeve mogoče v ang?
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

taiyo napisal/-a:Imajo kake zadeve mogoče v ang?
Nisem nikoli bil kaj dosti pozoren, če je kaj v angleščini, mogoče bi se res kaj našlo. Bom naslednjič malo vprašal prodajalca.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

BuDi napisal/-a:Jaz bi kakšen MM Bis ali MM Extra, lahko manj ohranjene, cenejše... 2-3 izvode.
MM Tutto je reprint prve serije, so pa kakšne višje številke po 1,3 € standardno. Bom pogledal za kakšne lepše ohranjene, pa da je cela zgodba.

Lahko bi pogledal tudi za kakšne Martije, ki še niso bili objavljeni pri nas, če ima kdo spisek.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

sej pravim BIS in Extra ... ne eni ne drugi večinoma niso bili objavljeni pri nas... (BIS ni enako Tutto, je pa res da so v BIS in Extra tudi ponatisi ampak iz Almanahov in podobnih posebnih izdaj...ali pa je iz regilarnih številk ponatisnjena celotna zgodba na 260 straneh recimo... torej za ljudi s tanko denarnico)
Zadnjič spremenil BuDi, dne 17.07.2006 21:50:55, skupaj popravljeno 2 krat.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

Od Markolarja:
Mene pa zanima, če se dajo dobiti kakšni plakati od junakov (MM, DD, Zagor, TEX) in kako veliki so in koliko približno stanejo...
Za posterje sem že gledal, bom se tokrat točno pozanimal za cene, ker to bi verjetno tudi druge zanimalo.
Pa še kakšno kompletno zgodbo od MM sem zainteresiran (npr. zgodba, ki se začne v enem stripu in konča v drugem).
Lahko vzamem kakšno od novejših epizod, MM zdaj izhaja dvomesečno na 160 straneh - kompletna zgodba v vsaki številki.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

BuDi napisal/-a:sej pravim BIS in Extra ... ne eni ne drugi večinoma niso bili objavljeni pri nas... (BIS ni enako Tutto, je pa res da so v BIS tudi ponatisi)
Aha, se vidi da MM ne berem in ne poznam toliko :D

Bom pogledal za te BIS in EXTRA.
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

corto napisal/-a:Od Markolarja:
Mene pa zanima, če se dajo dobiti kakšni plakati od junakov (MM, DD, Zagor, TEX) in kako veliki so in koliko približno stanejo...
Za posterje sem že gledal, bom se tokrat točno pozanimal za cene, ker to bi verjetno tudi druge zanimalo.
Pa še kakšno kompletno zgodbo od MM sem zainteresiran (npr. zgodba, ki se začne v enem stripu in konča v drugem).
Lahko vzamem kakšno od novejših epizod, MM zdaj izhaja dvomesečno na 160 straneh - kompletna zgodba v vsaki številki.
SUPER :P :P :P
Slika
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

corto napisal/-a:Od Markolarja:
Mene pa zanima, če se dajo dobiti kakšni plakati od junakov (MM, DD, Zagor, TEX) in kako veliki so in koliko približno stanejo...
Za posterje sem že gledal, bom se tokrat točno pozanimal za cene, ker to bi verjetno tudi druge zanimalo.
yup
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
taiyo
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 455
Pridružen: 13.05.2006 9:51:01
Kraj: Lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a taiyo »

TomDar napisal/-a:Za posterje sem že gledal, bom se tokrat točno pozanimal za cene, ker to bi verjetno tudi druge zanimalo.
Glih to sem hotela vprašati. :) Mene tudi zanima, poleg stripovskih junakov, še kaki iz mang, če bodo slučajno tam :wink:
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

taiyo napisal/-a:
TomDar napisal/-a:Za posterje sem že gledal, bom se tokrat točno pozanimal za cene, ker to bi verjetno tudi druge zanimalo.
Glih to sem hotela vprašati. :) Mene tudi zanima, poleg stripovskih junakov, še kaki iz mang, če bodo slučajno tam :wink:
Bom preveril, kaj bi se moralo najti glede na to, da je polovica striparnice zasedena samo s mangami :wink:
Odgovori