Torgal

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

jang napisal/-a:za Torgala pa urednik napoveduje takole:
I-V in VI-X do Beograjskega sejma knjige konec oktobra
XXI-XXV do novega leta in XXV-XXX do naslednjega Mafesta

izredno ambiciozno in upajmo uspešno 8)
Upam, da bosta res izšla prva dva integrala do Beograjskega sejma.
Na Mafestu sem zdaj nabavil tretjega in četrtega.

Torgal mi sicer ni ravno med najboljšimi stripi, ampak so integrali res dobro narejeni plus cena je ugodna, tako da se splača.
barba73
Stripoholik FAN CLUB
Prispevkov: 890
Pridružen: 06.02.2008 14:03:54
Kraj: KOČEVJE TEXAS

Odgovor Napisal/-a barba73 »

Tudi mene je prepročala cena, za dva Torgala sem dal 300 kun in ni mi žal, narejeno vrhunsko zdaj samo še da najdem čas za branje.Koker sem slišal so jih Beloputaši prinesli po 15 kom vsakega in so bili v petek že razprodani.
Baje so jih v nedeljo spet imeli, zelo so zadovoljni prodajo na štantu, za druge ne vem, mislim pa da se nebodo pritoževali, vsaj sodeč po polnih Mafest vrečah v rokah obiskovalcev.
ps. še pohvala za vreče, polno nabutane se niso strgale,itak pa je bilo vse perfektno, kar se organizacije tiče.
---jeb..eš život bez Bonellija i Olimpije u Ligi Prvaka---
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re:

Odgovor Napisal/-a Corto »

Corto napisal/-a:
Torgal mi sicer ni ravno med najboljšimi stripi, ampak so integrali res dobro narejeni plus cena je ugodna, tako da se splača.
Zadnje čase kar precej prebiram Torgala. Nekaj integralov Libellusa sem si izposodil, nabavljal pa bom integrale od Darkwooda.
Po prebranih prvih 30 epizodah moram popraviti tole svojo izjavo zgoraj, Torgal mi je sedaj eden najljubših stripovskih serijalov.
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1838
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Re: Torgal

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

Ti si uspel v nedeljo in ponedeljek prebrati vsaj 6 epizod Thorgala ? Oziroma, kako ti je v tako kratkem času po izdaji številk od albuma 25 naprej uspelo priti do številke 30 ?
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Torgal

Odgovor Napisal/-a Corto »

Bob Rock napisal/-a:Ti si uspel v nedeljo in ponedeljek prebrati vsaj 6 epizod Thorgala ? Oziroma, kako ti je v tako kratkem času po izdaji številk od albuma 25 naprej uspelo priti do številke 30 ?
Od sobote do včeraj sem prebral 13 epizod (21-33), to se mi ne zdi tako veliko.
Ni pa to edino kar sem prebral v tem času :)
Odgovori