Ken Parker Strip Agent

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a wer »

Nisem našel posameznega topica o Kenu Parkerju, le topic, ki se nanaša na izdajo Libellus/Fibra pa, da ne pišem na ta topic sem odprl novega (administrator lahko tudi popravi in ga pravilno umesti).
Takole malo me zanima koliko je v SLO navdušencev, ki bi kupovalo to izdajo.
Jaz sem definitivno med njimi.
Vem, da marsikdo že ima popolno zbirko v Fibri/Libellus izdaji, nekaj je takih, ki ima v LMS...
Verjamem, da bo tole v SA bolje izpadlo kot v LMS zato bi tudi jaz kupoval na kioskih.
Še kdo?
Sicer je poli že nekaj objavil pod temo najave stripov:
Postby Poli 78 » 30.10.2018 12:16:23
Po prvi izdaji Libellus/Fibra Ken Parkerja (ena zgodba v eni izdaji - recimo), nato srbski izdaji Ken Parkerja (najprej System Comics - 1 zgodba v 1 izdaji, ampak nedokončano in nato Darkwood - 2 zgodbi v eni izdaji) sledi sedaj še hrvaška kiosk verzija - Strip-agent bo izdajal 3 zgodbe v eni izdaji, cena bo 49 kun, prevod je od Markosa (Fibra), vse skupaj 30 številk, strip pa naj bi izhajal mesečno!

Veliko več pa je na to temo napisano na sosednji s.com
play it again
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a horex2 »

jst ga imam v fibri, podvaju pa ne bom...
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8105
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Same here. Če ne bi imel kompleta Libellus/Fibra, bi sigurno jemal tole izdajo. Cenovno je ugodno, kljub temu da nimamo vseh treh barvnih naslovnic notri (naslovnice pri Ken Parkerju praviloma zaobjamejo celoten strip, torej se "nadaljujejo" preko hrbtišča/boka tudi na zadnjo stran - Milazzovi akvareli), pa vprašanje, če bodo notri uvodniki, ki so bili pri Fibri in Libellusu (največkrat jih je napisal sam Markos).
Prevod bo v redu, saj gre za isti prevod, ki je že v omenjeni kolekciji. Vsekakor neprimerljivo s tisto solato iz LMS, kjer smo imeli vse prevečkrat neke čobanske YU naslovnice, ki praviloma niti nimajo kakšne povezave s samim stripom, veliko je bilo tudi cenzure, slab tisk in prevod ...

Kdor še ni bral Ken Parkerja ali pa nima kompleta, bo tole verjetno cenovno najugodnejša varianta. Samo, da tempo (in cena!) zdrži.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Poli 78 napisal/-a:pa vprašanje, če bodo notri uvodniki, ki so bili pri Fibri in Libellusu (največkrat jih je napisal sam Markos)
Markos je 2x napisal da bo samo strip, brez tekstov.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
valiant
Prispevkov: 698
Pridružen: 22.08.2010 10:24:27
Kraj: Bela krajna

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a valiant »

Jaz imam Libellus/Fibro, vendar mi mnajka nekaj številke. Manjkajo mi npr. 13-15, ki jih je težko dobit. V tem primeru bom kupil 5 del SA, da dopolnim mojo kolekcijo.
Uporabniški avatar
mike
Prispevkov: 596
Pridružen: 16.09.2005 11:29:28
Kraj: Maribor

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a mike »

Čeprav imam LL/Fibra komplet, bom tole nabavljal. Prav fino bo ponovno obnoviti gradivo :). Na kiosku bo, cenovno ugodno in ipak je to The Ken Parker, eden najboljših stripov ever.
Blackjack.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8105
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

mike napisal/-a:Čeprav imam LL/Fibra komplet, bom tole nabavljal. Prav fino bo ponovno obnoviti gradivo :). Na kiosku bo, cenovno ugodno in ipak je to The Ken Parker, eden najboljših stripov ever.
To je res! :yes: :baw:

Ampak police se upirajo. Že sedaj nimam prostora za vse stripe, ki jih imam doma (oz. jih prav zato nimam doma, v stanovanju). :duno: :wallbash: :mrgreen: :mrgreen:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
valiant
Prispevkov: 698
Pridružen: 22.08.2010 10:24:27
Kraj: Bela krajna

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a valiant »

Jaz že dolgo delam selekcijo. Tisto, kar mi je zelo všeč imam. Ostalo gre stran. Oziroma tisto, kar mi ni všeč sploh ne kupujem.
resevalec
Prispevkov: 54
Pridružen: 23.08.2007 17:56:59
Kraj: Slovenija, Bled

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a resevalec »

Jaz bom sigurno vzel. Samo upam, da bo kaj prej prišlo v RS, kot do sedaj od SA. Ker se kar nekaj časa čaka, da pride k nam. Ludens je skoraj takoj kot na Hrvaškem :)
Janez, slovenska policija nas uničuje. to je konec samostojne Slovenije....
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a jang »

:idea: Pohvale za projekt, kupoval pa ne bom...imam Fibrin komplet, pa lms komplet in System comics komplet. Dovolj je :king:
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8105
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Če imaš vse tri "komplete", potem imaš tudi približek kompleta Ken Parkerja. Namreč, noben od naštetih ni izdal celotnega Ken Parkerja. :crazy: :angel:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a jang »

ne skrbi zame, nimam sam komplet, mam konkreten komplet....tud Milazzovo risbo Ken Parkerja in njegovo posvetilo :psst:
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a jang »

ga pa nisem prebral...ustavilo se mi je tam nekje na tretjini serije
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a wer »

jang napisal/-a:ne skrbi zame, nimam sam komplet, mam konkreten komplet....tud Milazzovo risbo Ken Parkerja in njegovo posvetilo :psst:
:baw:
play it again
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Ken Parker Strip Agent

Odgovor Napisal/-a wer »

Je že najava za prvo številko na kioskih. Zgodbe notri pa:
Duga puška
Mine town
Prava gospoda

To mi deli..
play it again
Odgovori