41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Res je, ni bilo neke pretirane gužve, razen na Fibrinem štandu. Pa še tam se je dalo preriniti in zrihtati. Ampak taka šlamastika - vzamem 21 Fibric, dobim 5 majic, prevzamem 11 akvcij, a ne dobim kataloga. :evil: Tako žalitev lahko izbriše samo kri... na rokah po nosenju vrečk. :cry_lol: Moram pisati šefu, če lahko kdo prevzame katalog zame. Namreč, že prejšnjega (modrega) z veseljem občasno prelistam. Papir je le papir, ne pa brskati po netu (saj novega sem si v pdf že ogledal, ampak bi ga pa seveda rad imel).
Pri LL prevzel samo avkcije (nekaj zame, nekaj za Srbe). Ostale novosti naj bi prišle danes. Pero je Doku rekel, da saj ve, da oni delajo do 16h in da ne morejo še včeraj prevzeti in pripeljati (pa verjetno še vnesti v sistem in kaj jaz vem) vseh novosti. Pa na SA/LU/BG štandu nekaj kiosk robe napraskal in en integralčič (Nataša).
Nažalost mi je zmanjkalo časa za obisk Mentorja. :( Ustavil se tudi pri Columbu, malo vrgel uč na CRŠ štand in to je to.

Srečal kar nekaj ljudi, malo smo posedli s Tintonom in Johnny Difoolom (duki in Peyo sta se nekam skrila?) pa zasavci ter še prej z našo ekipo na sončni kavici.

Nazaj grede pa obisk Dolenjske in glede na to, da so ponoči vse krave črne, se tudi kak odcep začrni oz. "ga ni bilo več", dolenjski gozdovi so pa tudi lepi ob mesečini. :angel: V glavnem, Pri Slavcu blizu Otočca smo se še najedli ob obilnih porcijah, domov pa sem prišel okrog 22h, ponoči pa ni bilo spati. Je današnji dan kar preveč aktiven zame v službi. :?
Anything is possible
Be the Change You Want to See
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a wer »

Letos smo Zasavci prvič šli v četrtek, prej venomer ob sredah, še enkrat prej pa že 1.dan v torek. Lahko rečem, da smo tudi mi opazili manj gužve kot ponavadi, predvsem tam okoli 11.30 se je vse umirilo, šolarjev kar naenkrat ni bilo in kar malo prazno je bilo med štanti - tako, da imamo za razmislek za naprej, da štartamo malo kasneje in prihod v Zagreb okoli 12 ure. Pa tudi če gremo zjutraj isto uro, bomo šli pa vmes na dva kofeta in pelinkovca... :)
Drugače so bili letos vsi bolj sproščeni na štantih, nasmejani, pripravljeni na razgovor. Tudi njih je zajela rutina in dobra pripravljenost (pa mogoče dobra prodaja?). Marko je bil itak vedno pripravljen za pogovor, letos tudi drugi na Fibrinem štantu (Alen in Darko ali Davor? ups). Bernard ni bil tako mrk kot ponavadi in sem se opogumil in stisnil roko za projekt Kena Parkerja na kioskih in se je nasmejal in potem razgovoril...sem mu rekel, da bi bil pripravljen plačati vnaprej 200 eur kot predplačilo za celotnega Kena (vseh 30 stripov) pa sta me oba z Markotom pomirila, da ni skrbi, da bosta to sigurno dogurala do konca. Uf, fajn. Sem Bernarda še spraševal naj izda še kak bonbonček za naprej kaj planira (predvsem me je zanimal Mister No, ki se je nekaj omenjal in nudil na s.com) pa pravi, da gre Tex kolor in klasik ziher naprej, za Dympira ni siguren (bo videl kaka bo prodaja) in za Mister No-a ziher ne.
V dveh urah je naša skupina nakup končala potem samo krožili okoli, ogled drugih atributov in za intermezzo pijača ali dve (tri) z znanimi obrazi kot je že prej omenil poli.
Nabavil 14 stripov (enega nisem dobil), 3 majice in katalog. Hvala šefe markos na podarjeni majici!! :baw:
Hvala tudi mike-u za prodan strip Irmina.
play it again
Uporabniški avatar
mike
Prispevkov: 596
Pridružen: 16.09.2005 11:29:28
Kraj: Maribor

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a mike »

Poli, jaz imam 5 katalogov, so mi pri enem nakupu kar 3 dali :).
Blackjack.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Ti si torej mojega vzel!? :evil:

Šala! :mrgreen: Sem zrihtal s šefom, da mi ga nekdo (tinton) prevzame. Priznam, guštam v listanju Fibrinega kataloga. Sem šefu omenil, da bi moral razmisliti tudi o majici s samo Fibrinim logom (tisti plamen mislim, da bi lepo zgledal na majici), ker je založba postala že tak brand. Mogoče za 15-letnico npr. Je rekel, da je dobra ideja. Evo, mogoče pa bo, kaj iz tega enkrat. :angel:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
mike
Prispevkov: 596
Pridružen: 16.09.2005 11:29:28
Kraj: Maribor

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a mike »

Tili,

Metabaroni so prišli, ampak imajo motno naslovnico in gredo v uničenje. S šefom sem se sicer zmenil, da lahko kupim in se kasneje menja. Ampak če mene vprašaš, jaz ne bi vzel. Ti pa javi.
Blackjack.
Uporabniški avatar
mike
Prispevkov: 596
Pridružen: 16.09.2005 11:29:28
Kraj: Maribor

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a mike »

Ja Poli, pri 1000 katalogih sem rekel, da hočem izrecno tvojega. Ni šala, ampak resnica.



:lol:
Blackjack.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Poli 78 napisal/-a:... a ne dobim kataloga. :evil: Tako žalitev lahko izbriše samo kri... na rokah po nosenju vrečk. :cry_lol: Moram pisati šefu, če lahko kdo prevzame katalog zame. Namreč, že prejšnjega (modrega) z veseljem občasno prelistam. Papir je le papir, ne pa brskati po netu (saj novega sem si v pdf že ogledal, ampak bi ga pa seveda rad imel).
jaz sem jih dobil 5 - v vsaki vrečki enega. sem dal tri nazaj in se je markos napizdil kako so njegovi lahko tako razsipni a smo rešili zadevo, da ne bi preveč opral svojih fantov.

Evo Poli, dam ti enega - Gombiju ob naslednji izmenjavi, sam ne drkaj zaradi tega Markosa, po moje "nas" ima punqrac. Ne nas kot nas, ampak takih drekcev, ki mu težijo za manj pomembne stvari. Če pa kri še ne bo šla dol s komolcev, ti dam pa še svojega.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a Nobody »

.... enega shrani zame .... (če še kaj ostane)
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a tilitili »

mike napisal/-a:Tili,

Metabaroni so prišli, ampak imajo motno naslovnico in gredo v uničenje. S šefom sem se sicer zmenil, da lahko kupim in se kasneje menja. Ampak če mene vprašaš, jaz ne bi vzel. Ti pa javi.
I will pass on this one - Hvala Mike, bom drugič vzel.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Sem pozabil omeniti, da letos pa le ni šlo ČISTO po standardih. Seveda najprej je tu četrtek (in je bila zame kar dobra odločitev) kot izjema oz sprememba, druga je "kofe pri tetici" (letos ni šlo)....a vse ostalo je pa kot zmeraj - Gombi nas vedno varno pripelje na Il in nazaj, Horex vedno al zamudi al ima "opravke" pa ga čakamo ali nekaj skomplicira, Wer nas pa vedno pelje na pojedino na poti nazaj. 4 jahači Apokalipse iz Zasavja did it again.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
mike
Prispevkov: 596
Pridružen: 16.09.2005 11:29:28
Kraj: Maribor

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a mike »

Fantje, stripe sem včeraj prevzel. Možen prevzem v Mb, ko bom imel čas, ali pa če komu predam in vam dostavi. Do takrat pa jih veselo berem :D . Šalim se, niti dotaknem se jih ne, tako kot so spravili v vrečke, tako vas čakajo.
Blackjack.
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a horex2 »

tilitili napisal/-a:Sem pozabil omeniti, da letos pa le ni šlo ČISTO po standardih. Seveda najprej je tu četrtek (in je bila zame kar dobra odločitev) kot izjema oz sprememba, druga je "kofe pri tetici" (letos ni šlo)....a vse ostalo je pa kot zmeraj - Gombi nas vedno varno pripelje na Il in nazaj, Horex vedno al zamudi al ima "opravke" pa ga čakamo ali nekaj skomplicira, Wer nas pa vedno pelje na pojedino na poti nazaj. 4 jahači Apokalipse iz Zasavja did it again.
o kurbarija :censored_red: tole pa nou držal :censored_red: :censored_red:
me ne čakata,ne kompliciram ,opravke pa že prej zrihtam :baw:
tole je pa tipična trampovska lažna novica :king:
no, pa sej od ekonomista :afro: ni druzga za prčakovat :cry_lol: :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a horex2 »

interliber....iz zreč...
hja, nč posebnega, libelus ponovno zafrknil,upam da je mike dvignu stripe in 1x prletim u toti maribor...
po stripovski liniji malo manj stripov kot ponavadi,pri bookglobeju so se pa sprsili... :baw:
nabavli kar hitro, tili je skliznu za pol ure....sam buh ve kod se je potiku...
na pijači viseli dobro uro, debate,prepih,prepih.... debate...pijačka...pipike.... :yes:
po interlibru pa zvečer nazaj u zreče na razvajanje :yes:
upam, da ta teden začnem s prebiranjem dobrot :duno:
pa dok iz libelusa je meu dobro majco...pa je ni dau :king:

ps;MIKE: a si dvignu podpisane stripe? a?
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a tilitili »

horex2 napisal/-a: o kurbarija :censored_red: tole pa nou držal :censored_red: :censored_red:
me ne čakata,ne kompliciram ,opravke pa že prej zrihtam :baw:
tole je pa tipična trampovska lažna novica :king:
no, pa sej od ekonomista :afro: ni druzga za prčakovat :cry_lol: :cry_lol:
:| :| :|
2018 - Bote mogl U Radeče pome, ker blablablabla-blablabla
2017 - krneki (se ne spomnem več, kaj je bil razlog za zamudo in spremembo plana)
2016 - Počakte do 8:15 ker morm še na banko neki zrihtat
2015 - Morm še zjutri po kune na banko

:shock: :afro: :?
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: 41. Interliber 2018 (Zagreb, 13. - 18. 11. 2018)

Odgovor Napisal/-a tilitili »

horex2 napisal/-a: ps;MIKE: a si dvignu podpisane stripe? a?
Slika
Slika
Probi mal višje pogledat, Chief.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Odgovori