Čarobna knjiga

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a jang »

Prošel paket od ČK in spet se je pokazalo obupno pakiranje za popolnoma neustrezno.

Slika

Slika

Slika



Slika

Slika

Slika

:wallbash: :censored_red:
valiant
Prispevkov: 698
Pridružen: 22.08.2010 10:24:27
Kraj: Bela krajna

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a valiant »

Si/boš dal reklamacijo?
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a jang »

Ne bom. Ne ljubi se mi, bogve kak je tudi postopek...mogoče pošljem mail naj to popravijo v prihodnje..zaenkrat pa mislim da bom naročal pri Alan Ford striparnici. Imajo isto akcijo, bolj kompliciran je le način plačila in pa dlje traja pakiranje in pošiljanje
Uporabniški avatar
mike
Prispevkov: 596
Pridružen: 16.09.2005 11:29:28
Kraj: Maribor

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a mike »

Katastrofa. Tega ne bi imel, pa če mi zastonj dajo. Zakaj naročaš, če nimajo pojma o pakiranju? Še z ameriškega Amazona nisem nikoli dobil tako poškodovanih stripov.
Blackjack.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8106
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

AF je daleč bolj profesionalen in doslej še nisem zaznal, da bi se kdo pritoževal čez njih.
Bi pa na tvojem mestu tele fotke obesil tudi na s.com forumu, naj ljudje vidijo, pa vseeno bi jih kontaktiral, sicer niti ne slišijo, da tole ni prav.
Več, ko bo upravičenih kritik, prej se morda zganejo in začnejo pakirati kot se zagre. Ali pa izgubijo stranke. Je pa res, da so velika založba, katera nima stripov kot glavnega produkta.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a Corto »

Kakršnokoli opravičevanje takega pakiranja ni na mestu.
Predstavljaj si, da naročiš knjige nekomu za darilo in dobiš obtolčene.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8106
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Še ena najava

Smrt Vulverina
https://carobnaknjiga.rs/smrt-vulverina
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
macon
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 3013
Pridružen: 24.12.2005 23:11:43
Kraj: Škofja Loka

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a macon »

jang napisal/-a: 13.10.2021 19:33:48 Ne bom. Ne ljubi se mi, bogve kak je tudi postopek...mogoče pošljem mail naj to popravijo v prihodnje..zaenkrat pa mislim da bom naročal pri Alan Ford striparnici. Imajo isto akcijo, bolj kompliciran je le način plačila in pa dlje traja pakiranje in pošiljanje
Raje zamenjaj, po mojem je vredno tudi zaradi drugih za tabo, ki jim boš z reklamacijo pomagal, da bodo pošiljatelji bolj pazili pri pakiranju. Tako obtolčenih stripov na vogalih še nisem dobil po pošti.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a Corto »

macon napisal/-a: 16.10.2021 13:31:13
jang napisal/-a: 13.10.2021 19:33:48 Ne bom. Ne ljubi se mi, bogve kak je tudi postopek...mogoče pošljem mail naj to popravijo v prihodnje..zaenkrat pa mislim da bom naročal pri Alan Ford striparnici. Imajo isto akcijo, bolj kompliciran je le način plačila in pa dlje traja pakiranje in pošiljanje
Raje zamenjaj, po mojem je vredno tudi zaradi drugih za tabo, ki jim boš z reklamacijo pomagal, da bodo pošiljatelji bolj pazili pri pakiranju. Tako obtolčenih stripov na vogalih še nisem dobil po pošti.
Poskusi kdaj srečo pri Amazonu.
Ne samo da pakirajo še slabše od ČK, reklamirane obtolčene knjige, ki jim jih ljudje vračajo, ponovno pošljejo naslednjemu kupcu.
Uporabniški avatar
macon
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 3013
Pridružen: 24.12.2005 23:11:43
Kraj: Škofja Loka

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a macon »

Corto napisal/-a: 16.10.2021 15:54:12
macon napisal/-a: 16.10.2021 13:31:13
jang napisal/-a: 13.10.2021 19:33:48 Ne bom. Ne ljubi se mi, bogve kak je tudi postopek...mogoče pošljem mail naj to popravijo v prihodnje..zaenkrat pa mislim da bom naročal pri Alan Ford striparnici. Imajo isto akcijo, bolj kompliciran je le način plačila in pa dlje traja pakiranje in pošiljanje
Raje zamenjaj, po mojem je vredno tudi zaradi drugih za tabo, ki jim boš z reklamacijo pomagal, da bodo pošiljatelji bolj pazili pri pakiranju. Tako obtolčenih stripov na vogalih še nisem dobil po pošti.
Poskusi kdaj srečo pri Amazonu.
Ne samo da pakirajo še slabše od ČK, reklamirane obtolčene knjige, ki jim jih ljudje vračajo, ponovno pošljejo naslednjemu kupcu.
Amazon mi ni nikdar ničesar obtolkel pa pri njem kupujem 20 let približno 2x na leto. Pri nemškem, ameriškem in angleškem sem že kupoval.

Dajejo v trde kartonaste škatle, ne v tak mehak karton kot zgoraj na fotografiji.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a Corto »

Jaz imam z nemškim Amazonom kar nekaj slabih izkušenj.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7040
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Memda prihajajo Bessov Frankenstein in integrali Iznoguda
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Do sedaj, pa sem naročil od lani oktobra do danes 51 albumov, še nikoli nisem dobil zmečkano embalažo, kje šele poškodovano vsebino. Najprej fliknejo največ dva albuma v svojo vrečko in jo zalimajo. Pol skupaj v škatlo fliknejo vse albume (vse v posameznih polimanih vrečkah), jih zavarujejo z mehurčkasto folijo in pol fliknejo vse v kartonsko škatlo BREZ lufta vmes in jo prelimajo kot nori. Tako, da imam resne težave prebit se do vsebine. Zmeraj cvikam, da ne prerežem ali poškodujem albuma. Bom za foro čez tri tedne poslikal prihajajoč paket. Upam, da mi ga ne zajebejo zdaj :D .
Res pa je, da si dam poslat paket v Beograd in mi ga kolega pol prnese domov. Poštnina 200 din napram še vedno skromnim 1.500 din za mednarodno dostavo.
Z načinom pakiranja IMHO ni nič narobe. Problem mora bit v dostavi od Srbije do Slovenije. In definitivno po Sloveniji - sem že večkrat urgiral in dobil povrnjena sredstva od Pošte Slovenije za poškodovano. Da ne omenjam par kekcov poštarjev, ki najprej prepognejo pol pa še rinejo tiskovino v nabiralnik navkljub napisu "Ne prepogibaj".
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a jang »

tokrat sem šel v nakup prek striparnice Alan Ford...prednost je da lahko naročiš tudi od ostalih založnikov, minusi pa da dlje traja, verjetno bosta tudi dva paketa in večja poštnina, ter način plačila ne omogoča plačila s kartico
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8106
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: Čarobna knjiga

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Kako torej potem plačaš?

Aja, pa wb tili... :yes: če si res nazaj. :angel:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Odgovori