Oblačkov sejem rabljenih stripov v Celju

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Oblačkov sejem rabljenih stripov v Celju

Odgovor Napisal/-a Corto »

Pozor!! Najavljamo Oblačkov sejem rabljenih stripov, v soboto, 19. 11. 2016 od 10h do 14h. Vabljeni vsi, ki imate višek stripov, da jih prinesete s seboj. Lahko jih boste prodali, kupili ali menjali.

To letošnjo naše edino striparsko druženje bomo začinili z zanimivimi predstavitvami novih in obnovljenih strip klasikov.
Studio Risar bo predstavil-
DRUUNA -Integral 1(avtor- Serpieri) V SLO prevodu bomo dobili ZF zgodbe najlepše risane ženske ritke kadarkoli narisane!!!
DIAMANTI - Integral 1(risba-Kolle) Z nekaj sreče bomo gostili Bernarda Kolla, odličnega SLO strip risarja.

Upamo tudi na prisotnost naših standardnih gostov-risarjev-Iztoka Sitarja in Matjaža Bertonclja, ki ju bomo poprosili za njun podpis v njunih najnovejših stripih.

Družbo nam bodo popestrili tudi člani društva Stripoholik. Vabljeni ste, da v čim večjem številu obiščete naš sejem, še prej pa ga dajmo dobro promovirati na spletu.

Prosimo za čimveč lajkov.

Lp. Oblaček
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Oblačkov sejem rabljenih stripov, 19. 11. 2016

Odgovor Napisal/-a Corto »

Pridete v soboto?
Jaz, Ninel in Macon pridemo, smo že dogovorjeni.
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Oblačkov sejem rabljenih stripov, 19. 11. 2016

Odgovor Napisal/-a wer »

tudi jaz
play it again
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Oblačkov sejem rabljenih stripov, 19. 11. 2016

Odgovor Napisal/-a wer »

O, fajn je bilo danes na sejmu. Tokrat sem bil prvič zraven kot prodajalec pa še to predvsem zaradi kolega kateremu sem dodal še svoje k ponudbi. Veliko dobrega razgovora je bilo, nekaj novih obrazov sem spoznal, nekaj sem prodal, nekaj zamenjal in nekaj kupil. Rezime: za kolega prodal za 48€, zase prodal za 25€, kupil pa za 28€. Nekaj stripov sem dobil v dar za kar se zahvaljujem cortu in maconu. Tudi Vojko je prišel s svežo Druuno, prevzel 3 komade za Zasavce. Z liscem in cortom smo se res ornk razpričali pa še eno novost sem izvedel od lisca, ki pa še ni za javnost. Bosta kaj kmalu več povedala Vojko in Mitja, je pa stvar zelooo zanimiva. Zahvala gre seveda še Oblačku oz.Boštjanu za organizacijo, dobro voljo, pijačo...
Bilo je tudi nekaj slikanja, predvsem lux je bil kar aktiven. Mogoče bo corto kaj objavil.
play it again
Lisac
Prispevkov: 104
Pridružen: 24.09.2014 17:10:51

Re: Oblačkov sejem rabljenih stripov, 19. 11. 2016

Odgovor Napisal/-a Lisac »

Ja, v soboto je blo res prav fajn :D. Število obiskovalcev sicer lahko preštejem na prste rok in nog, ampak smo se mel res dobr. Večinoma sicer sami veterani; Corto, Ninel, Wer,… Spoznal še Nobodyja. Skratka, debate na polno, o vsem, podolgem in počez… Oblaček se je potrudil z organizacijo, rešpekt.

Pri Cortu kupil Western Pack: Integral Buddy Longway od Bookglooba in oba integrala Izbacivača od Dagde. Vse skupaj, vsaj zame, za kar majhne pare. Thanks, man :wink:.

Vojko uletel s še svežimi izvodi prvega integrala f.ktuastične :angel: Druune :D. Krasna izdaja, lično narejena, povsem v skladu z nedavno izdano originalno francosko verzijo :yes:.

Pri Vojku kupil par SAFovih dobrot; tri Hermannove albume (Zhong Guo, Wild Bill is dead, Jeremiah - Mercenaries) v angleščini. Ugotovil sem namreč, da mi Hermanna zlo sede brat v angleščini.

Vse skupaj je čist prehitr minil.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Oblačkov sejem rabljenih stripov, 19. 11. 2016

Odgovor Napisal/-a Corto »

Nekaj fotk z dogodka, ostale objavim, ko mi jih Lux dostavi:
https://www.facebook.com/pg/stripoholik ... 7120700288
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Oblačkov sejem rabljenih stripov, 19. 11. 2016

Odgovor Napisal/-a wer »

NOVO:

Striparna Oblaček
January 14 at 10:08pm ·
Pozor! Zelo pomembno obvestilo za vse stripoholike in zbiratelje stripovske literature!
Vsako tretjo soboto v mesecu,zacensi ze z naslednjo,21.1.,bomo pred Striparno Oblacek imeli Oblackov sejem starih stripov. Vabljeni ste vsi,ki se zanimate za stripe,da se udelezite sejma bodisi kot kupec,kot prodajalec starih stripov,ali pa pridete samo zaradi firbca. Ce imate male otroke,jih obvezno pripeljite zraven. Mogoce pa se navzamejo stripovskega virusa. To bo zmaga za vse nas,da vzgojimo naslednjo strip generacijo. Ob sejmu bomo imeli vsakic kaksno delavnico ali predstavitev z stripovsko,fantazijsko-domisljijsko podlago,da bo sejem pester in da bo zadovoljil cim sirsi krog obiskovalcev in udelezencev. Prisrcno vabljeni!
Bostjan Vecko3
play it again
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Oblačkov sejem rabljenih stripov, 19. 11. 2016

Odgovor Napisal/-a wer »

Poletni Sejem starih stripov in tečaj risanja
dne 1.7.2017 od 10h-13h

Na sejmu lahko vaši stari stripi dobijo novega lastnika , bodisi jih kupite ali zamenjate. Lahko se sejma udeležite kot prodajalec ali potencialni kupec. Vabljeni tudi kot samo firbčnež!

Pridružil se bo tudi Denis P. Art, ki bo imel tečaj risanja v Striparni Oblaček.
play it again
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Oblačkov sejem rabljenih stripov v Celju

Odgovor Napisal/-a Corto »

To soboto, 23.3. bo v MCC ( https://www.facebook.com/MCCdogaja/ ) od 10-13h potekal zdaj že redni mesečni Sejem starih stripov in vinilk. Lahko boste tudi izkoristili priložnost, da vam priznani stripar Iztok Sitar nariše, napiše posvetilo oz. podpiše svoj original strip ali strip pasico. Iztok bo v družbi dveh striparjev mlajše generacije, Katje Kovše in Denisa Polanca.
Oba bosta na voljo obiskovalcem za risanje in podpisovanje svojih strip in ilustriranih junakov. Z nami bodo tudi člani strip društva Stripoholik s svojo ponudbo stripov. Prisrčno vabljeni!
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Oblačkov sejem rabljenih stripov v Celju

Odgovor Napisal/-a wer »

Hvala Boštjanu (Oblaček) na trudu in organizaciji, Iztoku za risbo v stripu in cortu za izmenjavo sličic ter podarjen strip. Super druženje ob pijači in božanju sončnih žarkov ter sproščenem pogovoru. Za ponovit. :yes:
play it again
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Oblačkov sejem rabljenih stripov v Celju

Odgovor Napisal/-a wer »

Danes ponovno srečanje pri MCC na Oblačkovem sejmu stripov. Hvala Boštjanu na kopici stripov Martina Mysterea za dopustniško branje, Bojanu za prodajo in Kristjanu za nakup. Vreme je na srečo zdržalo in smo se lahko družili zunaj lokala. Se nadaljuje tretjo soboto v septembru.
play it again
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Oblačkov sejem rabljenih stripov v Celju

Odgovor Napisal/-a Corto »

V soboto gremo spet v Celje!
Striparna Oblaček

To soboto, tretjo v mesecu, kot ponavadi, zračimo in dajemo naše stripe za odkup, zamenjavo ali nakup, v ogled na Celjskem sejmu starih stripov in vinilk ! Zapomnite si, STRIP je izredno učinkovito zdravilo proti digitalni odvisnosti ! Denis Polanc bo risal Petra Klepca in ostale domišljijske junake ! Bodite del dogajanja to soboto, 15.8.2020 med 10-13h v Mladinskem centru Celje tudi Vi !

Vaš Oblaček😎
Odgovori