BookDepository

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a Corto »

mister-no napisal/-a:vprašanje je kako bodo ohranjeni stripi/knjige...
nabavl sem dve knjigi s plastificiranimi platnicami in ena je imela zvite platnice ko sem jo dobil.

knjigo(poslali so vsako posebej in ena je prišla 3-5 dni prej) so dali v prirejen karton(enga mislim da še mam), ki se pa ne prilega čisto tesno ob knjigo in zato lahko knjiga "pleše" po poti.
Jaz sem imel tak primer. Poslal sem jim mail s sliko poškodovanega stripa. Napisal sem, da želim zamenjavo in jo tudi dobil.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Corto napisal/-a: Jaz sem imel tak primer. Poslal sem jim mail s sliko poškodovanega stripa. Napisal sem, da želim zamenjavo in jo tudi dobil.
Jaz sem zadovoljen z njimi, agilni, tudi za reklamacije itd..
Imam že spisek za sledeče, tako da kmalu naročam...

Če kdo želi, imam viška na paypalu, pa lahko plačam (izpolnim lahko vaš naslov prejemnika) pa ko dobite mi nakažete, ali prinesete denar!!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
gombi
Prispevkov: 1182
Pridružen: 30.05.2010 11:22:53
Kraj: Trbovlje - LJ

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a gombi »

Corto napisal/-a:
mister-no napisal/-a:vprašanje je kako bodo ohranjeni stripi/knjige...
nabavl sem dve knjigi s plastificiranimi platnicami in ena je imela zvite platnice ko sem jo dobil.

knjigo(poslali so vsako posebej in ena je prišla 3-5 dni prej) so dali v prirejen karton(enga mislim da še mam), ki se pa ne prilega čisto tesno ob knjigo in zato lahko knjiga "pleše" po poti.
Jaz sem imel tak primer. Poslal sem jim mail s sliko poškodovanega stripa. Napisal sem, da želim zamenjavo in jo tudi dobil.
tudi pri meni ni bilo težav z zamenjavo, plus poškodovanega primerka mi ni bilo treba vrniti :yes:
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a mister-no »

moji knjgi sta šahovski in nista nabavljeni zato da ju imam v zbirki :)

PS: mogoče koga zanima Kolorka 17 Betelgeuse 1x prebran ima pa majhne poškodbive na naslovni strani tako da ni 5, ampak -5 (takega sem dobil, in zdaj hočem še enga tega bi pa prodal-novi je 270kn, lahko ga probam tudi poslikati) :duno:
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

gombi napisal/-a:
Corto napisal/-a:
mister-no napisal/-a:vprašanje je kako bodo ohranjeni stripi/knjige...
nabavl sem dve knjigi s plastificiranimi platnicami in ena je imela zvite platnice ko sem jo dobil.

knjigo(poslali so vsako posebej in ena je prišla 3-5 dni prej) so dali v prirejen karton(enga mislim da še mam), ki se pa ne prilega čisto tesno ob knjigo in zato lahko knjiga "pleše" po poti.
Jaz sem imel tak primer. Poslal sem jim mail s sliko poškodovanega stripa. Napisal sem, da želim zamenjavo in jo tudi dobil.
tudi pri meni ni bilo težav z zamenjavo, plus poškodovanega primerka mi ni bilo treba vrniti :yes:
A ni celo tako, da če želiš denar nazaj jim moraš vrniti poškodovanega, drugače ti samo pošljejo nov primerek (in poškodovanega seveda obdržiš, kar sploh ni švoh :angel: )?
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
gombi
Prispevkov: 1182
Pridružen: 30.05.2010 11:22:53
Kraj: Trbovlje - LJ

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a gombi »

Poli 78 napisal/-a: A ni celo tako, da če želiš denar nazaj jim moraš vrniti poškodovanega, drugače ti samo pošljejo nov primerek (in poškodovanega seveda obdržiš, kar sploh ni švoh :angel: )?
točn tako
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a TomDar »

ja, mislim da je nekaj takega...
refund - vračilo izdelka (ne vem kako je s stroški pošiljanja nazaj, nisem gledal)
kot pa corto pravi, če imaš pa pripombo, ti pa novega pošljejo


Nisem še nič koristil od tega (in upam da ne bom rabil :)
Eno knjigo sem dobil malo pritisnjeno, ampak sem takrat že bil "ozdravljen" glancitisa... tako da je ok...
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

ma kaj ozdravljen, zbolet bi moral, pa bi ti novega poslali, pa daš enega... v prodajo :angel:

ne, saj ni lepo teh "magnatov" tko ožemat, krvavi pot jim lije za nas pa to :mrgreen:
(dobro, pri njih zaposlenim pa že verjetno, sem ravno bral kako jih ožemajo pri teh huge-skladišča-polno-razne-robe zadevah :sick: )
Zadnjič spremenil Poli 78, dne 15.05.2013 13:40:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
izzy
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1290
Pridružen: 29.09.2006 9:25:53
Kraj: Slovenski Javornik

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a izzy »

Jaz imam tudi same pozitivne izkušnje z Book Depositorijem ... še enkrat ko sem pozabil vnovčit kupon za popust... sem jim pač pisal ... in so mi nakazali denar nazaj na paypal :) ... drugače pa tudi še nisem dobil poškodovane knjige /stripa ... mogoče kje kaj pritisnjeno... ampak to pri meni ne igra nobene vloge... knjige in stripi so zato, da se berejo ... in slej ko prej se pojavijo kakšne manjše poškodbe.
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Ma ja. Kr zmišljujete si neke napake pa poškodbe, sam da mate pol dva izvoda pa jih prdajate pa kao "poklanjate" naprej. :wink: So mi zadnč povedal da majo izkušnje z nami Balkanci - procent vračil je zlo blis 0, procent reklamacij pa kar 38%. Average zahodna Evropa pa 0,23%. Cccc.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a TomDar »

tilitili napisal/-a:Ma ja. Kr zmišljujete si neke napake pa poškodbe, sam da mate pol dva izvoda pa jih prdajate pa kao "poklanjate" naprej. :wink: So mi zadnč povedal da majo izkušnje z nami Balkanci - procent vračil je zlo blis 0, procent reklamacij pa kar 38%. Average zahodna Evropa pa 0,23%. Cccc.
Ma ne, saj verjamem da so vsi zahtevki pošteni.. razen, če nismo balkanci toliko glanceraši!? ;)

Mi je pa všeč, da lahko tam dokaj poceni dobiš stripe (in to svetske), lepo preberem in prodam (malo ceneje) naprej. S tem se mi ne bodo nabirali stripi doma, in lomili police... ne veže se denar v stripe, pa še paypal račun spucam :)

...pa tko ko malo bolj kupujem prek neta (mater nas lupijo teli naši) evo ravno sem "ubodel" tablico "Asus Google Nexus 7" za 60€ ceneje kot pri najcenejšemu spletnemu ponudniku pri nas, in to z všteto ptt je taka razlika...
Očala prek www.zennioptical.com (cca 30-35€ s ptt vred) tukaj bi na napotnico in ne vem čem vse moral dodati še cca 200-300€ (da ne govorim da gre dodatno prek zavarovalnice oz napotnice cca 150 - ali koliko je že..) pa ti računaj...
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a tilitili »

če kdo hoče unovčit kupon +10% pri abebooks? pm...
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a jang »

se pravi je potem knjiga 10% dražja?
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a tilitili »

sej sam dobr veš kaku gre...preprodajalci mormo neki zaslušt
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: BookDepository

Odgovor Napisal/-a jang »

itak, 10% fee je normal

only fools an horses work´s for free :king:
Odgovori