KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Bloch napisal/-a:Alan Ford #174 Ubojica je ostavio svoj trag (založnik Color Press Group - cena 3€)
Pa malenkost večji format od Strip Agenta.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

Bloch napisal/-a:Alan Ford #174 Ubojica je ostavio svoj trag (založnik Color Press Group - cena 3€)
tole nov založnik nadaljuje AF v Srbiji?
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a BuDi »

jang napisal/-a:
Bloch napisal/-a:Alan Ford #174 Ubojica je ostavio svoj trag (založnik Color Press Group - cena 3€)
tole nov založnik nadaljuje AF v Srbiji?
In Sloveniji, Makedoniji, na Hrvaškem, BiH, Črni Gori, izseljenstvu ...
Color Press Group je menda (!) prevzela celotne pravice za aktualne številke Alana Forda na tem področju (ob tem pa imajo že skoraj 30 let najboljšo distribucijo balkanskega tiska po svetu - dejansko sem njihove revije videl med tujim tiskom v povsem običajnih trafikah v Amsterdamu, Baslu, Strasbourgu - ni da ni).

Govorice so da Klasikostaja Strip Agentu, izhajal pa bo vsaj do številke 200.
Je pa res da so tudi govorice da to o popolnem prevzemu pravic ne drži povsem, kdo bi vedel. #fakenews je na vsakem koraku.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

sem prebral topic na stripovi.com...sicer polno ugibanj in vmes mogoče kaka preverjena informacija...kakor kaže je pa Strip Agentu več ali manj odklenkalo kar se AF tiče, nekaj upamnja je mogoče še za AF Klasik pa še to samo v mehki vezavi po številki 200... HC je že natisnjen in v prodaji do št.200 in tu je konec
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Na Stripovih sem bral to sago o AF in osebno bom pogrešal le AF klasik, ki se mi zdi prava, zelo dobra edicija in škoda, da bi se zadeva ustavila sedaj pri #200, ker ima AF tudi kasneje še kar solidne epizode. Me pa zanima, če kdo slučajno ve, kako je zdaj še s temi preostalimi sedmimi epizodami? Zadnja številka, ki je prišla v naše trafike je #193 in me zanima, če še bodo te številke prišle v naše trafike, al bo treba iti v Zagreb po nabavo?
GOTOF JE!
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Zakaj ne bi prišle?
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

Originally posted by ivanl
[br]Jest. Tocno. Sva Strip agentova izdanja staju. Izgubljena, to jest, vise nemamo prava! A i lose je isla prodaja. 400 primjeraka po kioscima, i 400 primjeraka u striparnicama se prodavalo. Sto je malo za tiraz od 4000. To vam je to kolege i stovatelji lika i djela Alan Forda. Iz prve ruke od vlasnika. Sad vec nekadasnjeg.
Klasik do broja 200 sc i hc
Kolor do broja 19
Extra do broja 107
Dalje nema.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Gusar »

@BuDi
Za AF sem vprašal zato, ker je zadnji AF klasik #193 v naše trafike prišel nazadnje 13.12.17, torej že mesec in pol nazaj in tudi zato, ker sem bil nekaj dni nazaj v najbolj založeni ptujski trafiki in mi je tam zaposlena gospa povedala, da je celotno zalogo vseh Fordov(klasik, extra, color...), ki jih je imela na zalogi, morala poslati nazaj in so sedaj tiste police, kjer je bil AF povsem prazne, ni pa znala povedati, če še bo prišlo kaj robe ali se je zadeva povsem ustavila.
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

Gusar napisal/-a:@BuDi
Za AF sem vprašal zato, ker je zadnji AF klasik #193 v naše trafike prišel nazadnje 13.12.17, torej že mesec in pol nazaj in tudi zato, ker sem bil nekaj dni nazaj v najbolj založeni ptujski trafiki in mi je tam zaposlena gospa povedala, da je celotno zalogo vseh Fordov(klasik, extra, color...), ki jih je imela na zalogi, morala poslati nazaj in so sedaj tiste police, kjer je bil AF povsem prazne, ni pa znala povedati, če še bo prišlo kaj robe ali se je zadeva povsem ustavila.
na Buchovi strani piše da ostalih številk do 200 ne bo več v trafikah in da se lahko nabavijo pri njem
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Jang, hvala za odgovor :)
Ja, potem pa bo treba pač na tak način nabavit še teh 7 številk, kolikor jih je še ostalo :o
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

a to so tiste podolgovate knjižice ki jih je tudi Bookglobe izdajal pred leti?
BuDi napisal/-a:Garfield Vse najboljše #1, broširano, 9,95€

Slika
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Pomoje ne, videti je kot izbor "best of", Bookglobe je pa izdajal kronološko - Izdal je 24 knjig od trenutno kar 68.

So pa te zadnje knjižice verjetno najboljša kupčija glede Graffitiovih Garfieldov. Pri ostalih do sedaj sem imel občutek da gre za nateg, veliko praznega prostora in malo strani za veliko denarja. Tale je s 135 stranmi vseeno vsaj podobna pravemu stripu.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Dve od teh "podolgovatih" knjigic (tretjo in četro) imam ravno ta hip doma in notri so pasice iz različnih časovnih obdobij.
Je pa zanimivo, da naj bi 3. in 4. izšli v maju 2018, 1. in 2. pa že novembra 2017 (tako piše na Graffitovi spletni strani), jaz pa sem si ti dve sposodil 3. 5. 2018 (torej prvi delovni dan v maju) in da je že bila v knjižnici? Zanimivo. :king:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

Ludensov Zagor Zlatni Klasik naj bi imel poleg vseh variant naslovnic za isto številko še izbiro med mat ali navadno naslovnico :mrgreen:
Bloch
Prispevkov: 376
Pridružen: 03.05.2010 21:56:18
Kraj: Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Bloch »

Vse nove zadeve so na kioskih, ampak že v Ljubljani je tega zelo malo. Veliko trafik tega sploh nima, Leclerc ima samo po dva izvoda vsake izdaje...
Odgovori