KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 758
Pridružen: 22.01.2005 20:03:32
Kontakt:

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a Xabaras »

Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a Corto »

Xabaras napisal/-a:He he he:

http://www.youtube.com/watch?v=jPkJuXBc-4w
HA HA :cry_lol:
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a jang »

Nobody napisal/-a:jaz sem danes kupil sc verzijo v "obicni" trafiki.
Zaradi risbe in colorja pac, bomo videli. Verjamem pa, da bi boljse izpadlo v albumski
A4 velikosti. Format je ca.1cm ozji od Ludensa.
tudi jaz sem ga nabavil včeraj. Preletel na brzino, format je res premajhen. drugače pa simpatična izdaja
barba73
Stripoholik FAN CLUB
Prispevkov: 890
Pridružen: 06.02.2008 14:03:54
Kraj: KOČEVJE TEXAS

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a barba73 »

:cry_lol: za đamijo v Ribnici... :yes:
kupim tudi jaz tistega kolor Alica borca proti pošastim...
ta Alica me preseneča :yes: pozitivno....iz nič postaja kar soliden založnik...upam da uspejo...
dajmo jim zagon z dobro prodajo...kupujem že Scubija in LT za otroke, kupim še tega kolor "Dampirja" :yes:
---jeb..eš život bez Bonellija i Olimpije u Ligi Prvaka---
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a Ruki »

jang napisal/-a:
Nobody napisal/-a:jaz sem danes kupil sc verzijo v "obicni" trafiki.
Zaradi risbe in colorja pac, bomo videli. Verjamem pa, da bi boljse izpadlo v albumski
A4 velikosti. Format je ca.1cm ozji od Ludensa.
tudi jaz sem ga nabavil včeraj. Preletel na brzino, format je res premajhen. drugače pa simpatična izdaja
+1

Škoda take izdaje, je pa vsaj cena temu primerna.
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Gusar »

Prejšnji teden sem bil v trafiki in sem kupil ta Zagor Klasik #28-ZIMSKA ZMIJA in, ko sem videl, da so imeli na voljo vse 4 naslovnice sem se spomnil na našega Barbo/Tellerja in sedaj me res zanima, ali je kupil samo 4 izvode ali pa 12 izvodov te epizode :mrgreen:
GOTOF JE!
barba73
Stripoholik FAN CLUB
Prispevkov: 890
Pridružen: 06.02.2008 14:03:54
Kraj: KOČEVJE TEXAS

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a barba73 »

Gusar napisal/-a:Prejšnji teden sem bil v trafiki in sem kupil ta Zagor Klasik #28-ZIMSKA ZMIJA in, ko sem videl, da so imeli na voljo vse 4 naslovnice sem se spomnil na našega Barbo/Tellerja in sedaj me res zanima, ali je kupil samo 4 izvode ali pa 12 izvodov te epizode :mrgreen:
:cry_lol:
lej čuda, tudi v Tuš center v Kočevju so dobili ZIMSKO ZMIJO v treh variantah, v dveh dneh sem kupil vse tri naslovnice(naenkrat bi bilo preveč čudaško za znanke trgovk)e....eno varianto pa sam dobil še v trafiki v Nami....tako da, zdej mam štiri za zbirko, moram pa še kupit eno za branje in komad za sina.... :duno:
torek "samo" 6 x ZIMSKA ZMIJA od tellerja/barbe73....upam da Ludens ne propade ker nisem vzel 12 komadov.... :duno:
jemljem pa zadnje čase samo po tri izvode vsakega stripa....eden takoj v regal, drugi v omaro k sinu in tretji za branje...tisti 2.30 (na srečo)niso velik problem ti za 5.50 se pa nabere kar lepa cifra ojrov....a ZIMSKA ZMIJA TO ZASLUŽI....moj prvi strip (tam nekje konec 70-tih)ter oDLIČNA zgodba.....denar?....pih. :cry_lol:
---jeb..eš život bez Bonellija i Olimpije u Ligi Prvaka---
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

sorry, ampak bolano... toliko dobrih stripov zunaj, založnikov ki komaj krpajo en konec z drugim. za 30€ bi kupil že dva albuma
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a tilitili »

mašala... :baw: pravi frik.

bi blo dobr videt tvojo zbirko.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
barba73
Stripoholik FAN CLUB
Prispevkov: 890
Pridružen: 06.02.2008 14:03:54
Kraj: KOČEVJE TEXAS

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a barba73 »

jang napisal/-a:sorry, ampak bolano... toliko dobrih stripov zunaj, založnikov ki komaj krpajo en konec z drugim. za 30€ bi kupil že dva albuma
:cry_lol: sem vedel da me ne boš razumel....kupim tudi albume ko me zanimajo...a ne vse po principu...nekdo natvezi "samo dobri stripovi" in ajmo kupit vse od tega založnika....dobri so?...a da so edino dobri? ,...jok, meni to ne sede...in kje piše da sta dva albuma meni več vredna kot ZIMSKA ZMIJA? Meni je ta Zagor boljši od 4 albumov Fibre recimo....in to najboljših....sorri ampak okusi so različni. :duno:
morje dobrih založnikov?...mogoće,a ne za moj okus.....Bonelli (+Alan Ford) in BD je vse kar me trenutno zanima....tako me zadovoljujejo LIBELLUS,LUDENS,STRIP AGENT ter delno BOOKGLOBE....Fibra mi je brezveze z svojimi čačkarijami,razni Makondoti,Arkone...bla bla bla pa tudi.... :duno:
torej, za moj okus niti ni tako veliko sadja za na mizo....Bonelli hočem najboljše narejen in to zna trenutno samo LIBELLUS..
aja, pa ne cincam za vsak evro kot ti.....kao sem ta mesec potrošil samo....bla bla... :psst:
ne pijem,ne pušim,se ne kurbam,,otroci in žena so preskrbljeni...zakaj bi cincal za kupit ali ne ZIMSKO ZMIJO....prvi strip v mojem življenju... :yes:
jaz si dam duška in uživam v tistem ki me veseli...dnar bo-nas nebo.

tilitili...zbirko pa pokažem ko polovico ki še leži v škatlah zložim v nove regale....delam na tem....počasi a ziher. :yes:
---jeb..eš život bez Bonellija i Olimpije u Ligi Prvaka---
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

ne gre se za kupit ali ne kupit.... če je to kar stalno pišeš po forumih res, potem imaš to Zimsko zmijo že vsaj v desetih izvodih. brez Klasika. pa OK da kupuješ tudi Klasik, ampak še zmeraj je strip notri ista pašta samo platnica je druga. Vsi imamo radi obilne kolekcije, samo takole kopičenje enih in istih stvari je pa hrčkov sindrom.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a tilitili »

poznam dva frika, oba čez 60, ki sta zbirala po 3 vinilke vsakega znanega in neznanega rock&jazz&xxxxxbenda

dva izvoda v plastiko in vitrino, tretjega na regal za poslušanje. perfekcionista. ko sta zlajnala tretji izvod, je prišel na vrsto drugi. prvi je bil antačbl. in to tako naše-jugoslovanske debeljuce kot fine originalke iz Italije, naročala sta iz Anglije.....Posojanje? fakof. poslušanje pri enem vedno, pri drugem te je moral prpelat kak prjatu, drgač je bla zbirka 2 in 3 off limit. Ta prvi je moj bratranec, ki je SLUŠAJ SAD OVO: DAL ene 150 plat enem pjancu/občasnem malarju/propalici/skor houmlesu v navalu pijanske dobrote. In ta pjanc je en čudak, ki po moje v lajfu ni slišal za Manhattan Transfer, Grateful Dead sli Smak. :shock: V glavnem vsa čast takim zbiralcem s po tremi izvodi. evo :baw: (seveda dokler jih pijan ne daš prvem luzerju, ki gre mimo tvoje bajte). Aja, moj bratranec jih je imel ene 6 metrov.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

seek :twisted:
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Barba jebiga, na javni forum objaviš i normalno da ti lahko vsakdo odgovori. Eni te razumejo, eni podpirajo, drugi pač ne
Ful mi je všeč tvoj zagon in keep on, tudi jaz z veseljem čakam, da vidim to čudo od zbirke :)

Res smo čudni in čudaki, po 3 in več enakih zbiramo. Samo glej vsak to ne razume... tko ti bom povedal na primeru:
Si kot happy gay, ki javno prizna da je gej, in to 3x. In potem si užaljen, če kdo nate pokaže s prstom in reče, glej ga pederčina :)

PS: pa da ne boš mislil, da jaz nimam po več istih :)
Odstrani se pošast!
barba73
Stripoholik FAN CLUB
Prispevkov: 890
Pridružen: 06.02.2008 14:03:54
Kraj: KOČEVJE TEXAS

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a barba73 »

TomDar napisal/-a:Barba jebiga, na javni forum objaviš i normalno da ti lahko vsakdo odgovori. Eni te razumejo, eni podpirajo, drugi pač ne
Ful mi je všeč tvoj zagon in keep on, tudi jaz z veseljem čakam, da vidim to čudo od zbirke :)

Res smo čudni in čudaki, po 3 in več enakih zbiramo. Samo glej vsak to ne razume... tko ti bom povedal na primeru:
Si kot happy gay, ki javno prizna da je gej, in to 3x. In potem si užaljen, če kdo nate pokaže s prstom in reče, glej ga pederčina :)

PS: pa da ne boš mislil, da jaz nimam po več istih :)
:yes:
dobra primerjava,.. nimam nič proti heppy gayem, naj uživajo...tako kot nudimo njim pravico do užitkov(mesenih) :oops: mam jaz pravico zbirat po več istih stripov, brez da me označi nekdo za "bolanega"...vem da Jang dobro v srcu nosi ker mi deluje ok in fer tip ampak ne razumem da me ne razume.... :duno:
Zimska Zmija in to prav Zimska Zmija v izdaji Dnevnika je bil moj prvi (celotni)strip ki mi ga je prinesel starejši sosed po tem ko sem mu jaz dal nekaj starih pisanih romanov, ki so prišli v našo bajto od ne vem kod.Prej sem od stripov(govorim o letih 1975-1977)....bdv kok sem že star.....imel samo nekaj stranic TRN U OKU Kit Tellerja ,katerega je ena baraba potrgala.....Prvi strip in to Zagor, pa še eden najboljših vseh časov....čeprav se mi o orgazmu takrat še sanjalo ni, sem gotovo prvega doživel ob tem Zagorju in ne Erotiki ali Startu....ljubezen na prvi pogled... :yes:
in sedaj kljub temu da imam ta strip v extra izdaji hočem imet tudi v klasiku z vsemi naslovnicami....jeb...e se mi če sem edini v Yugi a meni je ta strip svetinja, kot je nekaterim tip na razpelu je meni to ta Zagor...ZIMSKA ZMIJA. :baw: in teh emocij in čustev ne dovolim vzeti nikomur... :D
na ta strip me veže vse tisto kar me ne veže na Fibrine....razen mogoće Rip Kirbyja in še nekaj izdaj....sem tradicionalist in zagrižen Bonellijevc in me velike
besede o "samo dobrim stripovima" ne ganejo niti do gležnjem....sam izbiram "samo dobre stripove" po svojem ukusu in željah in ne iz nagona ali nareka.....
meni ZIMSKA ZMIJA sodi med moj izbor "samo dobrih stripova" ker v stripu hočem zgodbo,surovo in brezkompromisno kjer tudi Zagor pokaže čustva in slabosti...
moja kolekcija obsega skoraj vse Bonelli kar izhaja(razen Julije in Geje)veliko BD(Blueberi,Luke,Iznogud,nekaj Bokglobe izdaj) in čeprav sem poskusil že veliko drugega, me ni ganilo....od stripa hočem dobro risbo in zgodbo....če nekaj od tega manjka,to zame ni dober strip....čačkarije lahko gledam doma pri svojih otrocih,pa še oni so prerasli risanje po zidu....meni 8 albumov Fibre ne pomeni toliko kot en Zagor...da me jeb....ete... :censored_red: ..
Vse ok, nisem užaljen ampak mi gre rahlo na ku....rac :censored_red: da bonellijevci vedno poslušamo napotke kako smo ostali zamrznjeni v ledu in toliko dobrega prepuščamo pozabi...jaz grem z časom naprej, komaj čakam STORIJE od Darkvuda ker se mi zdijo kolikor sem videl dobra stvar....in spet je to Bonelli...mogoče je pa Bonelli narejen in ustvarjen za moj okus.... :duno:
in kako je kao bonelli kriv da ljudje ne berejo drugih stvari...malo morgen, če nebi bral bonelli nebi niti Fibre in Bokglobe...da na kioskih ukinejo Zagorja nebi kupil niti enega albuma Fibre,Darkvuda,Bokglobe ali Strip Agenta več kot prej....
Zagor drži to sceno pokonci in ne obratno....brez Zagorja potop stripa v ex Yugi, to vam je menda jasno....in jaz to sceno podpiram da kupujem po več številk istega stripa, torej delam koristno stvar, čeprav malo "bolano"... :king: iz Zagorja bo mulc lahko kam prešaltal ko odraste, tudi na Fibro....brez njega bo prešaltal na Plejboj ali Avto magazin direkt....
stvar je v nečem kar človeka veseli, vsak kupi za svoj denar(stripov nisem zdrpil v kiosku) in vsak z svojim denarjem počne kar hoče, brez slabe vesti....jaz je nimam ko vidim 4 ZIMSKE ZMIJE na polici....nisem jih ukradel in četudi jih nebi kupil nebi zato kupil Čudovišta iz močvare recimo....ker mi nostalgično to čudovište ne pomeni nič, pa tudi kot zgodba ali risba je preveč alternativa za moj okus....za opravičilo...nikoli nisem bral STRIPBURGERJA, tam mi je strip kot da se učijo risat in te experimente ne maram....ko kupim strip hočem v njem uveljavljenega in očesu prijetnega risarja....Gallieno Ferri to prav gotovo je...

da skratim to nebulozo....nimam nič slabe vesti ker kupujem in berem kar me veseli, nikoli nisem maral črednega nagona in vsiljevanja da je nekaj dobro...naj bo dobro, če meni to ni... badava...itak pa smo vsi bolniki, Jang ma prav...vsak po svoje...eni kadijo, eni pijejo, eni se kurb...ajo...eni v 45-tih svršavamo na Zagorja in to na isti strip po 5x zaporedoma...pustite ljudem veselje, vsaj dokler z svojimi dejanji ne omejite ali prizadenete pravice in čustva drugih....
ko mi dokažete, da sem edini v ex Jugi ki sem kupil po štiri izdaje ZIMSKE ZMIJE, se bom šel zdravit...to takrat pa šipak. :cry_lol:
Gusar me je izzval in sem mu odgovoril...nisem se (z neumnostjo) hotel hvalit, toliko vem kaj je normalno... :yes:
nebi več debatiral na to temo ker je kot kurja čreva...konca ni...vsaj dokler smo ljudje različni....pozdrav vsem in brez zamere. :D
---jeb..eš život bez Bonellija i Olimpije u Ligi Prvaka---
Odgovori