KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Giant
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 324
Pridružen: 22.03.2006 18:15:01
Kraj: Dovje

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Giant »

Samo eno vprašanje: danes mi je šele uspelo dobiti Texa maxi-Paklena postrojba. Nisem ga dobil ne v Mercator centru v Šiški, ne v trafikah od žel. postaje do Aškerčeve kamor grem na fax......potem ga nisem videl niti v BTC centru in v hali A.....tudi Buch ga nima (vsaj prejšnji teden ga še ni imel)...kako ste ga ostali nabavili (če sploh)??
Objava o izidu je bila vsaj kak mesec in še malo več nazaj, če se ne motim?
"Detriot Red Wings"
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Jaz vem da so imeli Texa v trafikah: Maximarket (center), Nama (center), E'Leclerc (Rudnik), 3dva (Tržaška 37)

Sam sem kupil v tej zadnji, ker prva pošiljka v E'Leclercu je bila vsa "uničena", zanimivo da so pred nekaj dnevi dobili nove Texe, ki so bili precej boljši.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
Maglorfin
Prispevkov: 114
Pridružen: 30.04.2012 21:05:05
Kraj: Ivančna Gorica

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Maglorfin »

Jaz sem ga nabavil kakšen dan ali dva po izidu v Moravskih Toplicah, tik preden sem šel na "plažo". :D Sem ga pa potem videl kar na par mestih, npr. v trafiki na Zaloški pri tržnici Moste, mimo katere hodim vsak dan v službo, pa še kje, tako da res hecno, da ti ga je uspelo najti šele zdaj, več kot mesec po izidu! :duno:
Daj takvu zapovijed i u trbuhu ću ti napraviti toliku rupu da ćeš u njemu moći držati otvoreni kišobran!

-- Kit Carson
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Maglorfin napisal/-a:Jaz sem ga nabavil kakšen dan ali dva po izidu v Moravskih Toplicah,
tik preden sem šel na "plažo".
Če bi rekel, da prideš v Moravske Toplice, bi te lahko častil s pivom, tako pa .... :duno:
Uporabniški avatar
Maglorfin
Prispevkov: 114
Pridružen: 30.04.2012 21:05:05
Kraj: Ivančna Gorica

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Maglorfin »

Hvala lepa, ampak kako naj pa vem?! :D Ampak nikar ne skrbi, v MT hodim že kakšnih 20 let pa še lep čas bom, tako da bo še veliko priložnosti! :yes:
Daj takvu zapovijed i u trbuhu ću ti napraviti toliku rupu da ćeš u njemu moći držati otvoreni kišobran!

-- Kit Carson
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Maglorfin napisal/-a:Hvala lepa, ampak kako naj pa vem?! :D Ampak nikar ne skrbi, v MT hodim že kakšnih 20 let pa še lep čas bom, tako da bo še veliko priložnosti! :yes:
Zdaj veš. Sporoči, ko prideš naslednjič.
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Alan Ford Klasik 125 - Otok mračnjaka:

To je, če se ne motim, sploh prva objava tega stripa v Slovanskem delu Balkana? Mislim, da ga tudi v Superstrip Maxi ni bilo....

Ta strip čakam že 25 let... :D :D :baw: :D :D
TECI PETRA!!!!!!
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

gregorbikupil napisal/-a:Alan Ford Klasik 125 - Otok mračnjaka:

To je, če se ne motim, sploh prva objava tega stripa v Slovanskem delu Balkana? Mislim, da ga tudi v Superstrip Maxi ni bilo....

Ta strip čakam že 25 let... :D :D :baw: :D :D
Prva legalna objava.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

S številko 18 Veseli četvrtek zaključuje redno serijo Brad Barron. :baw:

je kdo zasledil ali bodo izdajali tudi specialne številke?
Uporabniški avatar
ninel
Prispevkov: 6346
Pridružen: 19.04.2006 19:14:19
Kraj: Beograd

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a ninel »

Bojo, samo bojo pa res specialne številke, 500 naklade in dražja cena :mrgreen:
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8105
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

...in tako lahko samo ugibamo kolikšna je bila dosedanja naklada (da o prodaji niti ne govorimo)... :mrgreen:


:(
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

dobro je, samo da gre naprej. Zaenkrat mi ni toliko važno če bom moral dat kak evro več. Tako ali tako je samo eden letno, oziroma zaenkrat 6 vseh skupaj. upam da bodo izgurali do konca
Uporabniški avatar
Gusar
Prispevkov: 2298
Pridružen: 19.10.2006 0:07:01
Kraj: Ptuj

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Gusar »

A je kdo slučajno kupil Zagor klasik #26?
Sam ga niti nisem imel namena kupit, ampak sem zadnjič nekaj bral na Stripovih, da baje v celotni nakladi manjka zadnjih 16 strani in sem šel malo po ptujskih trafikah in res, v vseh izvodih manjka zadnjih 16 strani :roll:
Ludens je postregel že z marsikaterim sranjem, ampak to pa je vrh vrhova, ampak ok, dogajajo se napake itd, ampak najbolj iritira ta njihova aroganca, kolikor vem imajo objavljeno tako telefonsko številko kot elektronsko pošto, ampak nikoli nihče od njih ne odgovori na kakšno vprašanje ali predlog, skratka njihov odnos do strank je katastrofa(dobri so, da si lahko v teh časih privoščijo takšen odnos do strank).
Spomnim se, ko je pred kakim letom Libellus v eni od knjig MN zamenjal dve naslovnici, kar dejansko gledano sploh ni neka napaka, ampak kljub vsemu so dali ven celotno novo naklado, vsak ki pa je že kupil "škart" izvod pa ga je lahko brez najmanjših težav zamenjal v njihovi striparnici, evo in to je odnos do strank, kakršen mora bit in ljudje si to zapomnijo, ampak eno je, če so zraven ljubitelji in poznavalci stripa, kot pri Libellusu, medtem ko so ljudje, ki vodijo Ludens pač takšni kot to.
Ampak se potem še vedno najdejo striparji, ki se jim to zdi nič kaj takega; češ "saj se na teh 16 straneh ne dogaja nič posebnega itd", ja pa saj nima veze, če se kaj dogaja ali ne, to je del celote in to vse spada skupaj.
Včasih se mi zdi, da bi lahko Ludens zaporedoma izdal 10 številk iste epizode(seveda Zagorja), edina razlika pa bi bila v tem, da bi imala ena številka modri hrbet, druga belega, tretja zelenega itd, pa še takrat bi nekateri to kupovali in še prepričevali druge češ "pa saj niso to iste številke, če imajo pa drugačne hrbte" :twisted:
Seveda ima Ludens tudi pozitivne strani, še posebaj pri pionirski vlogi ponovnega prebujanja kiosk stripa na Balkanu, ampak to ne pomeni, da lahko sedaj servira vsakršno s*****, ki bi ga striparji morali brez vprašanja požreti.
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8105
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

He he he, pa še z dvema naslovicama je izšel. Oziroma, dve varianti naslovnic imaš na razpolago. Mogoče bodo pa v naslednji številki dali noter teh spuščenih 16 strani.
Drugače nisem kupil.
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Poli 78 napisal/-a: Drugače nisem kupil.
ker poli pa tak pofl ne kupuje?!
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Odgovori