KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
rudikra
Prispevkov: 180
Pridružen: 15.12.2005 20:30:09

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a rudikra »

jang napisal/-a:Jaz sem že parkrat...je pa res da v Mercatorju pri nas dobiš samo Zagor Maxi, Zagor SP in Zagor OP
Pri nas ob sobotah ne dobijo.. da pa bi moral čakat potem do naslednje sobote ..pa ne gre...hah
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a melona »

jang napisal/-a:naslednji ki bo smetil po temi Novo v trafikah (brez komentarjev) bo fasal 24-urni ali tedenski ban. Kdor bo tolkel čez administratorja ali moderatorje faše gladko mesečnega
An BAN 7-8 podgan.
Uporabniški avatar
ninel
Prispevkov: 6346
Pridružen: 19.04.2006 19:14:19
Kraj: Beograd

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a ninel »

Zadnjič sem po Ljubljani zaman iskal Kena Parkerja po kioskih.
Na koncu sem ga našel v trafiki na železniški postaji, ki je res dobro založena s stripi.
rudikra
Prispevkov: 180
Pridružen: 15.12.2005 20:30:09

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a rudikra »

Ken Parkerja sem v Mariboru našel v trafiki nasproti bivše Probanke oz Merkurja.
Imeli so ga tudi v trafiki pri Cityu pred podhodom. na železniški postaji sploh niso dobili, tudi v Eleclerlu ga ni, tudi v Intersparu ga ni.
V teh dveh trafiakh so dobili samo po en izvod. Vest mogoče kje je še drugod v Mariboru za dobit Ken parker??
Uporabniški avatar
mike
Prispevkov: 596
Pridružen: 16.09.2005 11:29:28
Kraj: Maribor

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a mike »

V trafiki pri Cityju sem edini izvod jaz maznil..
Blackjack.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Zaenkrat sem si zagotovil #3 in #4 mimo kioskov... ampak ja, to je precej brezveze. Kiosk robo se kupuje na kiosku. (Razen če se ti slika zanjo pa si prepričan da bo remitenda/rabljeno za pol cene)
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Bloch
Prispevkov: 378
Pridružen: 03.05.2010 21:56:18
Kraj: Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Bloch »

Sem bil danes okoli 11 ure v tisti največji Delovi trafiki pri Plavi laguni, pa niso imeli nič. Sem za hec vprašal prodajalko, če sploh dobijo Kena, pa je rekla, da je dobila dva komada, ki jih je prodala v pol ure. Tako da, če ne kupiš isti dan ko pride, moraš potem obiskati kar nekaj kioskov.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8105
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Zanimivo. Ali je res tako majhna naklada, da jih dobimo samo toliko in toliko primerkov, ali jih pač Hrvati samo toliko pustijo v Slovenijo, ali pa se res tako bajno prodaja. Čeprav, dva primerka na kiosk - ne vem, koliko pride pa raznih Zagorjev, Alan Fordov in ostalega na povprečen kiosk pri nas?
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a jang »

lepo da se dobro prodaja ;)
naklada je pa verjetno manjša
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Poli 78 napisal/-a:Zanimivo. Ali je res tako majhna naklada, da jih dobimo samo toliko in toliko primerkov, ali jih pač Hrvati samo toliko pustijo v Slovenijo, ali pa se res tako bajno prodaja. Čeprav, dva primerka na kiosk - ne vem, koliko pride pa raznih Zagorjev, Alan Fordov in ostalega na povprečen kiosk pri nas?
Iz več koncev sem dobil informacije da je vsega po malo....
- daleč najnižja naklada med Bernardovimi kiosk stripi
- na splošno pričakovana slaba prodaja zaradi višje cene / Fibre / Darkwooda
- splošno pričakovana slaba prodaja v Sloveniji, ker gre za strip, ki načeloma nima večje popularnosti, "sporaznumno" s strani obeh - Bernarda in Dela Prodaje.
- težave v odnosu med 3Dva in Delo Prodaja glede novih in manj prodajanih edicij.


- Dylana Doga/Alan Forda dobijo tudi po 10-15 komadov na kiosk.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8105
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Tam na s.com je nekdo omenil možno naklado 2.500 kosov, a to so neuradne in nepreverjene informacije. Mislim, 2.500 kosov je po moje premalo za hrvaški "kiosk trg". A niso govorili, da je že 4.000 tista spodnja meja rentabilnosti za kioske?
Anything is possible
Be the Change You Want to See
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a wer »

pri nas je včeraj prišel le en izvod Kena. Ta je pri meni. Prodajalka pravi, da je toliko dobila od dečka, ki raznaša naokoli te stripe. Zagor klasik in maxi pa dobi po 5 komadov. Ne vem, ali ima Delo prodaja tudi kake povratne informacije koliko se tega proda na posameznem kiosku in potem prilagaja dobavo določenih stripov? Čeprav za Kena to informacijo še nimajo in če pošljejo samo en izvod kako bodo vedeli, če bi jih prodali več?
play it again
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8105
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Verjetno je sama naklada res zelo nizka in posledično Slovenija dobi precej manjše število izvodov, kot bi jih dobila sicer. Ne glede na to, kakšne so "naše" želje in koliko bi se tega na koncu zares prodalo.
Ok, razumem Markosa, da ni želel tvegati. Kolikor se spomnim je prej vedno govoril, da ni šans za Ken Parkerja na kioskih, vsaj kar se njegove Fibre tiče. Morda so ga še ostali na koncu vseeno pregovorili in je padel tale deal z Bernardom (Strip-agent). Strip vsekakor sodi (tudi) na kioske in v bistvu je to pozitivna novica, da se tako dobro prodaja... če le ne samo pri nas. :psst:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a melona »

Bloch napisal/-a:Sem bil danes okoli 11 ure v tisti največji Delovi trafiki pri Plavi laguni, pa niso imeli nič. Sem za hec vprašal prodajalko, če sploh dobijo Kena, pa je rekla, da je dobila dva komada, ki jih je prodala v pol ure. Tako da, če ne kupiš isti dan ko pride, moraš potem obiskati kar nekaj kioskov.
In ta ista trafikantka iz te trafike, je včeraj spet naročila Kena Parkerja in danes spet dobila 2 izvoda. Torej vsaka trafika lahko pokliče, naroči in dobi. Problem je bolj ta, da se večini, ki se svaljka po trafikah, jebe za stripe. Svoje trafike malo zbrcajte iz apatije in naj se prodajalke (-ci ) malo potrudijo. Najlažje je trafikantki rečt nekomu ki išče strip, nimamo, potem pa naprej jamra kako se nič ne da in kako se nič ne izplača.......
rudikra
Prispevkov: 180
Pridružen: 15.12.2005 20:30:09

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a rudikra »

melona napisal/-a:
Bloch napisal/-a:Sem bil danes okoli 11 ure v tisti največji Delovi trafiki pri Plavi laguni, pa niso imeli nič. Sem za hec vprašal prodajalko, če sploh dobijo Kena, pa je rekla, da je dobila dva komada, ki jih je prodala v pol ure. Tako da, če ne kupiš isti dan ko pride, moraš potem obiskati kar nekaj kioskov.
In ta ista trafikantka iz te trafike, je včeraj spet naročila Kena Parkerja in danes spet dobila 2 izvoda. Torej vsaka trafika lahko pokliče, naroči in dobi. Problem je bolj ta, da se večini, ki se svaljka po trafikah, jebe za stripe. Svoje trafike malo zbrcajte iz apatije in naj se prodajalke (-ci ) malo potrudijo. Najlažje je trafikantki rečt nekomu ki išče strip, nimamo, potem pa naprej jamra kako se nič ne da in kako se nič ne izplača.......

V Mb, v trafiki pri Cityu je klicala, če lahko še več stripov Ken parkerja dobi, pa so ji rekli, da ne.
Odgovori