KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a jang »

Jaz sem ti ga dal...prek telefona..bil je nekak test ker sploh nisem bil prepričan ali deluje...red pa naredim v naslednjem tednu ko pridem do računalnika, do takrat pa uživajte v svojih izdelkih
Uporabniški avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 758
Pridružen: 22.01.2005 20:03:32
Kontakt:

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a Xabaras »

Škoda, da nisi probal, ali se da preko telefona spucat tale topic. Upal sem, da boš prijetno presenetil, ampak na starega dobrega janga se lahko vedno zanesemo, da bo asshole. Super, da zadeva deluje preko telefona, juhej. :)
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a jang »

Ja, res lepo da deluje. Tudi še kaj drugega se da če je volja. Tudi precejšnja izbira različno dolgih banov je na izbiro :yes:
Uporabniški avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 758
Pridružen: 22.01.2005 20:03:32
Kontakt:

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a Xabaras »

Normalno. Tistim, ki bi brez pozicije moči bili navadne šleve in mevže, itak ostane samo drkanje z bani. :wink:
Tako boš sebi in svetu dokazal, da si res pravi možakar. (fair fight press)
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a horex2 »

blablabla :king:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a jang »

horex2 napisal/-a:blablabla :king:
Trla baba lan da joj prođe dan
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: NOVO V TRAFIKAH (brez komentarjev)

Odgovor Napisal/-a jang »

Xabaras napisal/-a:Normalno. Tistim, ki bi brez pozicije moči bili navadne šleve in mevže, itak ostane samo drkanje z bani. :wink:
Tako boš sebi in svetu dokazal, da si res pravi možakar. (fair fight press)
Očitno rabiš en ventil da se sproščaš in si ga našel tule..vsak lahko prebere kdo je začel smetit tole temo in žalit ljudi. Prav zato naj še nekaj časa ostane kar nepočiščeno. Kakšen problem imaš pa ti z menoj iz preteklosti mi pa ni znano. Kar se spomnim, si se mi nazadnje zahvaljeval za prevode angleških gozdarskih izrazov. Baje si tudi s pomočjo tega opravil preizkus za vstop v neko ekipo prevajalcev....izraza asshole sicer ni bilo med njimi
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a BuDi »

A je kdo dejansko kej videl Kena Perkerja #2? #fejknjuz!!!

Sem šel v kar nekaj največjih ljubljanskih trafik različnih distributerjev in se upam trditi da ga ni.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
melona
Prispevkov: 86
Pridružen: 07.03.2007 21:23:21

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a melona »

Tako kot sem objavil. Strip Ken Parker 1 je prišel v številne trafike po Ljubljani 1.12 in Ken Parker 2 pa 31.12.
Jaz sem jih videval povsod, je pa res, da je le 1 komad stripa na trafiko priromal. Mogoče že prodano, ne vem, bom šel jutri v kontrolo.
Ne razumem zakaj bi ob vseh objavah stripov, ki jih ob priliki objavljam, naenkrat začel z objavo "fake" novic.
Naj ob naslednji svoji objavi dodam še fotko stripa, trafike in časopisa z datumom ??
Bloch
Prispevkov: 378
Pridružen: 03.05.2010 21:56:18
Kraj: Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Bloch »

Za razliko od enke, sem tole številko videl celo na treh kioskih (dva Delova in en 3dva). Res pa je, da je v centru to težko dobiti. Ne vem, ali se takoj proda ali pa ne dobijo.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a BuDi »

melona napisal/-a:Jaz sem jih videval povsod, je pa res, da je le 1 komad stripa na trafiko priromal. Mogoče že prodano, ne vem, bom šel jutri v kontrolo.
Ker sem obletal vse možne trafike, tudi dve največji ... 3Dva na Dunajski in E'Leclerc ... in niso imeli. Na koncu bi bilo ceneje in hitreje če bi se do Zagreba odpeljal.

Pa načeloma vem kje iskat, ker obstaja morje trafik kjer držijo samo del stripovske ponudbe, in se načeloma teh izognem, danes in včeraj sem šel po tem ko so standardni osumljenci odpovedali preveril tudi te. Neuspešno.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
lenivec
Prispevkov: 237
Pridružen: 19.10.2015 20:32:10

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a lenivec »

melona napisal/-a:Tako kot sem objavil. Strip Ken Parker 1 je prišel v številne trafike po Ljubljani 1.12 in Ken Parker 2 pa 31.12.
Jaz sem jih videval povsod, je pa res, da je le 1 komad stripa na trafiko priromal. Mogoče že prodano, ne vem, bom šel jutri v kontrolo.
Ne razumem zakaj bi ob vseh objavah stripov, ki jih ob priliki objavljam, naenkrat začel z objavo "fake" novic.
Naj ob naslednji svoji objavi dodam še fotko stripa, trafike in časopisa z datumom ??
En izvod dvojke sem videl na natanko enem kiosku. Preveril sem na kakšnih desetih mestih (tudi tam, kjer običajno dobijo vse zadevščine, tudi tiste, za katere bi bilo bolje, da jih ne bi). Enke nisem videl nikjer, zato me je pač zanimalo, če ne gre za fatamorgano. :D
lenivec
Prispevkov: 237
Pridružen: 19.10.2015 20:32:10

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a lenivec »

Še tole: tisti edini izvod Parkerja 2, ki sem ga videl, ni bil v trafikah "3, 2" ne po nakupovalnih centrih, ne v E-Leclercu, ampak v kioskih, ki ima za logo zeleni "k" v krožcu. Mogoče so ga dali samo v to franšizo. Pojma nimam. Ugibam.
Uporabniški avatar
gombi
Prispevkov: 1182
Pridružen: 30.05.2010 11:22:53
Kraj: Trbovlje - LJ

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a gombi »

lenivec napisal/-a:Še tole: tisti edini izvod Parkerja 2, ki sem ga videl, ni bil v trafikah "3, 2" ne po nakupovalnih centrih, ne v E-Leclercu, ampak v kioskih, ki ima za logo zeleni "k" v krožcu. Mogoče so ga dali samo v to franšizo. Pojma nimam. Ugibam.
najbrž je tako ja...tukaj na Igriški v kiosku "k" so imeli zjutraj en primerek
Bloch
Prispevkov: 378
Pridružen: 03.05.2010 21:56:18
Kraj: Ljubljana

Re: KOMENTARJI ob izzidu novih stripov v trafikah

Odgovor Napisal/-a Bloch »

lenivec napisal/-a:Še tole: tisti edini izvod Parkerja 2, ki sem ga videl, ni bil v trafikah "3, 2" ne po nakupovalnih centrih, ne v E-Leclercu, ampak v kioskih, ki ima za logo zeleni "k" v krožcu. Mogoče so ga dali samo v to franšizo. Pojma nimam. Ugibam.
Saj to so Delovi kioski.
Odgovori