Striparnica Oblaček

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a wer »

Boštjan me je prosil naj napišem še tu, da je to soboto 30.11.2013 v striparni Oblaček strip bazar s tematiko starih Yu stripov in druženja. Rad bi, da se v čimvečjem številu najdemo in zamenjamo, prodamo, podebatiramo o starih stripih (LMS, ZS, Yu strip, Strip Art,...). Bazar bo organiziran od 9h do 13h.
Evo, objavljeno. Vabljeni v Celje.
play it again
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Dobil tudi jaz na SMS, pa si me prehitel z objavo :)

Edino "hitro" se je spomnil za datum :roll: iz četrka na soboto... škoda, če bi prej vedel za datum, bi se še kaj dalo narest. Ima pa baje veliiko starih zs in lms (stavhal neko zbirko) in bo prodajal... tko da komu manjka naj skoči...
Odstrani se pošast!
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a wer »

Ja, ko sem bil pri njemu mi je pokazal precej starih LMS (predvsem Kit Tellerja), Zagor št.10 je pa takoj prodal za 2.. eur. Aja pa še za janga imam sporočilo, da lahko Boštjana povpraša po knjigah Vinetou, namreč kar nekaj sem jih videl v njegovi striparnici oz. sedaj delno knjigarnici. :)
play it again
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a TomDar »

wer napisal/-a:Ja, ko sem bil pri njemu mi je pokazal precej starih LMS (predvsem Kit Tellerja), Zagor št.10 je pa takoj prodal za 2.. eur. Aja pa še za janga imam sporočilo, da lahko Boštjana povpraša po knjigah Vinetou, namreč kar nekaj sem jih videl v njegovi striparnici oz. sedaj delno knjigarnici. :)
Super, pohvale za Boštjana, miga in se trudi! Knjige in stripi so si "sorodno" čtivo, tko da če si s knjigami pomaga da poplača stroške in preživi striparnica, just go for it :)
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a jang »

@ wer
hvala za obvestilo, vendar trenutno nimam financ za knjige. sem kar malo obupal na zbiranjem te zbirke
Uporabniški avatar
ninel
Prispevkov: 6346
Pridružen: 19.04.2006 19:14:19
Kraj: Beograd

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a ninel »

Kako je bilo? Je kdo bil? Je kaj slik?
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a wer »

Jaz nisem bil ker sem imel v soboto prijetne obveznosti, bil sem par dni prej ko me je prosil naj dam še na forum obvestilo za bazar. Ne vem, če kaj obnavlja na facebooku, mogoče je tam kaj slik in opažanj.
play it again
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Sodeluje kdo oziroma gre kdo v Celje?

Slika
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a wer »

13.9.2014 sobota: od 9. do 14. ure, se bo v Striparni Oblaček zgodil strip sejem z gostoma – slovenskima strip ustvarjalcema Iztokom Sitarjem (Glave, Matilda, Ženska, ki se ljubi z mačkom) in Matjažem Bertoncelj (Minimundus, Trobentica). Predstavila bosta svoje najnovejše stripovske izdelke. Lahko jih boste kupili, avtorja pa jih bosta tudi podpisovala.
play it again
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a wer »

Meni je bilo v soboto kar v redu predvsem ker sem spoznal Daria in sva potem razvila debato o stripih pa še o čem drugem. Kar sem opazil se mi zdi, da obisk ni bil ravno velik, mogoče pa se je zato zamenjalo ali prodalo kaj več stripov saj so prišli tisti, ki so vedeli kaj iščejo (vsaj budi se mi je pohvalil, da je prodal več kot ponavadi). Sam sem nabavil le dva stripa, ki do takrat še nista prišla na kioske, za ogled ostalih pa si nisem vzel dovolj časa (sem pa opazil ko je Boštjan že zapiral oba Torpeda na novo: št.2 in 3 ter danes iz slik Ja sam legija). Malo mi je žal, da nisva kakšno rekla z ninelom, bova pa drugič nadoknadila...
play it again
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Manjkla je reklama. Na FB je bila skromna objava dan prej, na forumu ravno tako. Sicer so poznavalci že vedeli - ampak pri takih dogodkih ne gre samo za "3" poznavalce. Poleg kvalitete tudi kvantiteta šteje (iz katere potem nastane kvaliteta). Z Iztokom sva se še nekaj dni prej na podpisovanju Lavriča spraševala, če podpisovanje sploh bo, še posebej, ker je bil Oblaček napovedan kot razstavljalec na festivalu fantazije.

Sicer pa je bilo fino, tistih nekaj ur je minilo kot bi mignil in definitivno se je izplačalo priti. Videti staro družbo... v bistvu ne vem če sem kdaj prej videl Iztoka dejansko risat... pica je bila vredu. Sami plusi. (tudi če nebi nič prodal, kot se je zgodilo na zadnjih prodajnih dogodkih).

Definitivno je treba ponoviti.
Zadnjič spremenil BuDi, dne 16.09.2014 1:13:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6357
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Ja ene 15 nas je blo - starih prdcev (striparjev) in nekaj normalnih. Je bilo manj veselo, kot sem pričakoval, ampak smo vseeno predebatiral zadeve. Pogrešal sem Vojka pa Gregorbikupil je tut falil, pa Štajercev ni blo glih na spregled, Corto?
Ja oba - DCopic z bratom - sta zanimiva dedca.

Aja, pa pira ni blo tokrat nič. Vode pa ko podrtih dreves. Ja nč, bomo drugič ssabo prnesl, knede. Par slik naslednjič.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: Striparnica Oblaček

Odgovor Napisal/-a Corto »

Pri nas smo vsi bolni, tako da ni šlo. Se bom potrudil za naslednjič :)
Odgovori