ne boneli stripi

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

BuDi napisal/-a:lani in predlani
če bom šel letos, bi se bilo dobro zmeniti za skupen datum, ali?
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Nobody napisal/-a:
BuDi napisal/-a:lani in predlani
če bom šel letos, bi se bilo dobro zmeniti za skupen datum, ali?
Jup jaz itak imam namen iti in kot kaže je poleg mene še en prostor v avtu že rezervian, ostalo pa je še free...

Lohk bi res šli skupaj tja...
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

TomDar napisal/-a:
Nobody napisal/-a:
BuDi napisal/-a:lani in predlani
če bom šel letos, bi se bilo dobro zmeniti za skupen datum, ali?
Jup jaz itak imam namen iti in kot kaže je poleg mene še en prostor v avtu že rezervian, ostalo pa je še free...

Lohk bi res šli skupaj tja...
pa če na drugače - se tam dobili :P
Uporabniški avatar
malkovic
Prispevkov: 165
Pridružen: 01.03.2005 13:48:13
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a malkovic »

TomDar napisal/-a:
Nobody napisal/-a:
BuDi napisal/-a:lani in predlani
če bom šel letos, bi se bilo dobro zmeniti za skupen datum, ali?
Jup jaz itak imam namen iti in kot kaže je poleg mene še en prostor v avtu že rezervian, ostalo pa je še free...

Lohk bi res šli skupaj tja...
He, :lol: jaz bi šel zraven, zaenkrat še nimam prevoza!
Uporabniški avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2040
Pridružen: 17.10.2005 22:53:40
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 6ar »

bluebarry, ali se ujemata zgodba iz stripa in zgodba iz filma, stripa nisem nikoli bral film pa sem gledal kar dober
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

6ar napisal/-a:bluebarry, ali se ujemata zgodba iz stripa in zgodba iz filma, stripa nisem nikoli bral film pa sem gledal kar dober
ravno danes sem videl najavo filma v M.Soboti - bo 14.11., grem ga pa pogledat, čeprav še nisem čital nobenega stripa od tega junaka :oops:
Uporabniški avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2040
Pridružen: 17.10.2005 22:53:40
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 6ar »

film si kar oglej je dober, stripe pa bomo že nabavili
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

6ar napisal/-a:bluebarry, ali se ujemata zgodba iz stripa in zgodba iz filma, stripa nisem nikoli bral film pa sem gledal kar dober
Film se ne pokriva kaj preveč z kakšno od zgodb iz stripa in je po mojem mnenju čista polomija. Če pa še nisi bral Blueberryja, pa ne veš kaj zamujaš! Se da dobiti kar poceni Stripoteke, kjer so cele epizode.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

film si downloadam že par mesecev. v glavnem so ga pa vsi skritizirali
Uporabniški avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2040
Pridružen: 17.10.2005 22:53:40
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 6ar »

kako skinevaš že par mesecev če nimaš piši na mail pa dobiš
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

6ar napisal/-a:kako skinevaš že par mesecev če nimaš piši na mail pa dobiš
prek torrenta... vmes pa še cel kup drugih filmov in nadaljevank
Uporabniški avatar
cartman
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 88
Pridružen: 29.04.2005 22:44:38
Kraj: Ljubljana / Rio de Janeiro
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cartman »

Se popolnoma strinjam s tem postom.

Sam dojemam Bonelli-jeve izdaje (stejmo sem tudi esse-gesse) kot Soap-Opera Stripe, oz. zajfnice, ali limonade po domace.
Sicer jih kupujem vendar samo dolocene, kot na primer Mr. NO, Dylan Dog, Marti Misterija (obcasno), najbolj mi gre na zivce kadar se dolocena zgodba v dolocenem stripu ne konca :evil:, Ne razumem zakaj ne dajo magari dvojno ceno in stlacijo celoten strip v eno izdajo, nic ni bolj bednega od cakanja 2meseca na nadaljevanje.

V glavnem tudi sam sem kupoval LMS in ZS vendar sem jih ze takrat dojemal kot soap opere, namrec grafika stripov ponavadi ni na visokem nivoju, zgodbe se bolj ali manj ponavljajo skozi cas, poleg tega so zakljucki predvidljivi potem ko preberes kakih 10 stripov. Vglavnem vse skupaj je narejeno za mnozico ljudi, z ne prevec visoko kvaliteto, vseeno pa jih kupujem ker s tem obujam spomine na mlajsa leta in predvsem zato ker se drugih zadev na kiosku preprosto ne da dobiti.

Strip Art je seveda legenda, po mojem mislenju je bilo tam objavljenih najvecje stevilo super stripov. Sledi mu Stripoteka, ki je na nizjem nivoju, vendar izhaja ze tako dolgo da ima obdelano skoraj vse.

Sam sem pripadnik stripov Jeremiah, Tornjevi Boa-Moria, Noseni Vetrom, Aster Blistok in podobno, vglavnem vse kar je danes najdrazje oz. tezko dobavljivo :roll:
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

v italiji je od te številke dalje MM začel izhajati kot dvomesečnik (ne več vsak mesec) s po 160 stranmi in zaključenimi zgodbami v glavnem. Vendar je Strip Agent okoli 90 številk zadaj + 10 preskočenih, tako da bomo to težko doživeli.

Verjetno pa se bosta vsak čas zaključila M.No in Legs.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Ah, seveda bomo doživeli... 90 številk je s tem (ne)rednim tempom samo 20-25 let, jaz pa še ne mislim umret tako kmalu :)
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2040
Pridružen: 17.10.2005 22:53:40
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 6ar »

res bi morali omejiti število stripov po junaku na 50, potem pa si izmisliti novega junaka, tko bi dobili tudi več novih junakov in njaverjetneje bi kak še bil dober, ko si enkrat prebral 300 zagorjev ugotoviš da se vse nekak ponavlja da so scenaristi ostali brez prave ideje, kvaliteta risanja in zgodb upade, kar vsak lahko riše junaka pa maš sceno ko zagor že zgleda na lazarusa ali kaj podobnega za povrh vsega pa začnejo izdajat stare šetvilke še enkrat in še enkrat pa do kdaj še, samo poglejmo alan forda prvi cca 40 številk odličnih potem pa kar neki, probavajo s upeljevanjem nekih novih junakov ala antenamen pa samo že itak slabe stvari poslabšajo v istem formatu pa so izdali še magnusa in družino od vješala moram reči da so mi bili všeč dobili dva nova strip serijala
Odgovori