Kdaj berete stripe

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori

Kdaj berete stripe

Zjutraj
2
6%
Dopoldne
1
3%
Opoldne
0
Brez glasov
Popoldne
1
3%
Proti večeru
2
6%
Večer
2
6%
Ponoči, pred spanjem
5
16%
Nimam določene ure
13
42%
Vsakič, ko imam prosti čas
5
16%
 
Skupaj glasov: 31

Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Kdaj berete stripe

Odgovor Napisal/-a markolar »

Kot je naslov sporočila in ankete, odgovorite, kdaj berete stripe :lol:
Slika
bigali
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 950
Pridružen: 07.12.2005 18:23:20
Kraj: PTUJ

Odgovor Napisal/-a bigali »

Strip ponavadi preberem takoj ko ga kupim.
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

pred spanjem
Uporabniški avatar
riordan
Prispevkov: 401
Pridružen: 18.03.2007 23:44:16

Odgovor Napisal/-a riordan »

Jaz sem se odločil za zadnji odgovor... Vsakič, ko imam prosti čas.

Ni neke posebne ure za stripe ali pa nekega posebnega dne. Če je čas, jih preberem takoj, ko jih kupim oz. dobim - tako sem ponavadi delal, ko sem bil mlajši. Prišel domov in začel brati, če jih je bilo več, sem najprej prebral tistega, ki me je najmanj zanimal oz. takega, ki sem ga najhitreje prebral (ponavadi je bil to Zagor, za konec pa sem si pustil Dylana ali Texa), sem jih pač prej malo prelistal.
Potem sem začel študirati in sem jih ponavadi kupil na poti na faks, če me ni brat doma prehitel in mi poslal SMS, da jih je že on kupil (stripe pri nas doma namreč beremo jaz, starejši brat, mama in ata - s tem, da zadnji ne bere Dylana Doga in da samo jaz berem Martija in večino ostalega, kar še kupujem). Takrat sem jih bral včasih kar na predavanjih. Če me je brat prehitel, pa sem pač moral počakati na vikend, da sem bil doma. No, kmalu sem tudi nehal hodit na nezanimiva predavanja, tako da sem jih spomladi in poleti navadno bral v Tivoliju, če je bil čas, oziroma sem počakal, da sem šel domov in jih prebral na vlaku domov (iz LJ do Ptuja se človek namreč vozi dve uri in pol).
Časa pa je bilo zadnja leta vse manj, pa vse več novih edicij, ki sem jih kupoval, npr. VČ, ki ga sedaj dobivamo v Slovenijo kampanjsko. Zato, če je res stiska s časom - na primer, ko berem za kritike ali ko sem študiral za izpit ali če delam itd., ali pa če jih nabavim po več naenkrat, si jih ponavadi puščam in jih potem po deset ali celo več preberem v enem, dveh dneh - ponavadi čez vikende. Ali pa jih berem že vmes pred spanjem, če sem čez dan uspel naredit, kar sem imel v planu.
Skratka, je malo težje najti čas za stripe, še posebej, ker že itak veliko berem in ker moram veliko brati - bodisi zaradi dela bodisi študija bodisi iz ljubezni do branja, se pa še vedno najde. Že zdavnaj sem večinoma skenslal žanrsko (knjižno) literaturo in namesto tega berem pač stripe, ker mi bolj pašejo, tako da sem pridobil nekaj časa. Zato lahko trenutno rečem, da sem na tekočem s svojimi zadevami, na čakanju so v tem trenutku samo Blade of the Immortal (od številke 5 naprej) in Mister No Maxiji, ki sem jih kupil kot remitendo (Mister Noja drugače ne kupujem), pa novi Bumerang. Ostalo, kar imam, je prebrano.
HA!
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Ma - odkar je sinko pri hiši, je časa zelo malo.... preberem povprečno žal manj kot en strip na dan, mogoče 300 na leto.
Glavna konkurenca je prav žanrska literatura, ki se ji za razliko od riordana nikakor ne morem odpovedat. 30-40 knjig letno.

Berem pa - ko sinko spi. Popoldan - zvečer. Če ne kuham. Ali obešam cot. Ali nisem nabavni.
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Ko je čas in ko sem pri volji. No, če je čas, sem pri volji skoraj vedno... Trenutno najbolj pogosto berem stripe na avtobusu, ko se peljem na faks in s faksa.
Uporabniški avatar
mister-no
Prispevkov: 1350
Pridružen: 10.02.2005 11:25:46
Kraj: ...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mister-no »

Kje pa je prejšnji dan? :twisted:
barba73
Stripoholik FAN CLUB
Prispevkov: 890
Pridružen: 06.02.2008 14:03:54
Kraj: KOČEVJE TEXAS

Odgovor Napisal/-a barba73 »

izključno na šihtu in pred spanjem(ne na šihtu-doma), pa na morju itak, al pa v kaki čakalnici za "ubit dosadu".
---jeb..eš život bez Bonellija i Olimpije u Ligi Prvaka---
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

na WC-ju kadar je treba
drugače pa večkrat proti večeru
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Predvsem je zabavno brat strip - npr. Zagorja - takoj, ampak res takoj po seksu. Oba se v postelji pa to. To zna res popestriti večer 8)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zadnjič spremenil gregorbikupil, dne 25.03.2009 22:27:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Man of Steel
Prispevkov: 196
Pridružen: 18.11.2007 23:36:10

Odgovor Napisal/-a Man of Steel »

Kad god stignem, ali je najlepse s jutra! :D
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

kadar dobim strip v roke.ura ni važna.....zmeri 8)
horex je zakon, pa reno tud...
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: Kdaj berete stripe

Odgovor Napisal/-a wer »

največkrat popoldne ali proti večeru.
Če me strip pritegne potem je ok, drugače pa vmes tud mal zakinkam...(počivam oči) :)
play it again
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Re: Kdaj berete stripe

Odgovor Napisal/-a horex2 »

wer napisal/-a:največkrat popoldne ali proti večeru.
Če me strip pritegne potem je ok, drugače pa vmes tud mal zakinkam...(počivam oči) :)
to pomeni, da ga prežvečiš :cry_lol: :cry_lol:
horex je zakon, pa reno tud...
Odgovori