Novi integrali Bookglobe in Strip Agent

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Novi integrali Bookglobe in Strip Agent

Odgovor Napisal/-a jang »

vsi so A4 format, čb, okoli 190 strani, HC, cena 149kn

Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

tale je pa na 62 straneh, cena 79kn se mi zdi

Slika
barba73
Stripoholik FAN CLUB
Prispevkov: 890
Pridružen: 06.02.2008 14:03:54
Kraj: KOČEVJE TEXAS

Odgovor Napisal/-a barba73 »

Kakor sem zasledil naj bi bili ti integrali nadaljevanja Bestselerjev od Boggloba, kateri so izšli že kako leto nazaj-Princ noči, Gospodari ječma.
Prvi štirje so se prodali okrog 250 kom(polovico naklade) tako, da je verjetno slabša prodaja razlog spremenjene oblike izdaj(predvsem format).
Od starih mi je bila všeč predvsem knjižna oblika ter Gospodari ječma, pa sploh tudi ostali trije niso bili slabi.
Od teh tanovih bom vzel verjetno Giakomo in Čuvari koplja, ostala dva dvomim. Bi vzel vse, ampak moram nadoknadit še zaostanek pri Tex Gigantih ter Bluberijih. Pa zdaj še stvari od VČ.Bonelli mi je še zmeraj na 1 mestu in prioriteta pri nabavah.
Se bo treba prijavit v kako sran... tipa Kmetija, pa prit do dnarja.
---jeb..eš život bez Bonellija i Olimpije u Ligi Prvaka---
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Na moji lestvici "obveznih" nakupov tele izdaje ne pridejo prav visoko, verjetno bi bilo drugače v kakšnem drugem obdobju... "te dni" pa je vse preveč napovedanih in že izdanih izdaj.

Verjetno bi porabil kar celo eno pošteno plačo, da bi naprimer za CRŠ kupil vse kar je izšlo recimo v zadnjem mesecu pa pol in bo še izšlo v naslednjih 14 dnevnih (Marketprint, Sistem Comics, VČ, Fibra, Libellus, Bookglobe...)
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
jaka

Odgovor Napisal/-a jaka »

Jst pa že kr težko čakam na tale CRŠ. Zelo dolgo že nisem nabavil skoraj nič . Nazadnje sem kupil trdovezane Meksikajnarje in pa Stripbumerang, ki ga kupujem redno in to z velikim veseljem. Me pa z razliko od ostalih, večina Bonellijevih junakov več niti ne zanima. Z velikim veseljem kupujem in berem le še Magičnog in pa Kena. Ampak sem tudi z njima v precejšnem zaostanku. Me pa zelo veseli, da bo na tem CRŠju spet dovolj izbire in kaj za kupit. Berneta vzamem takoj, Giacoma tudi. Za Tajni trokut bom pa še videl. Potem je tukaj še Fibra... in upam da še kakšno presenečenje. Sem kar dost izbirčen ratal. Ampak mislim, da če bo vse to res na izbiro, bom letos res rekordno zapravil. Jupije.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

zadeve bi me mnogo bolj zanimale če bi bile v barvah...tako da bom vrjetno sedaj kupil le Crnjaci
Tajni trokut pa sploh ne pride v poštev saj imamo na voljo podobno slovensko izdajo

ma saj je dosti drugega na voljo
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

Theodore napisal/-a: Za sad je objavljen jedan integral XIII. Drugi je u pripremi i bit će objavljen u prvom kvartalu sljedeće godine s nizom novih integrala koji su također u pripremi (Buddy Longway, Cartland, Plave Bluze, Tounga, Colby, Natacha, Luc Orient). Načelno je zamišljeno da tijekom svakih 12 mjeseci izađu po 2 integrala XIII, Luc Orienta, Natache i Plavih bluza dok će ostali integrali ići po jedna godišnje.
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

Še en zanimivo sporočilo iz foruma Znaka Sagite:
Theodore napisal/-a:U vezi nekih naših integrala, a da ljudi znaju s čime mogu računati:

XIII = 2 puta godišnje
Ramiro = 1 puta godišnje
Bruno Brazil = 1 puta godišnje
Bruce J. Hawker = 1 puta godišnje
Colby = ima samo 1integral
Rock Derby (Đoka Kraka iz Panorame) = ima samo 1 integral
Cartland = 1 puta godišnje
Natacha = 2 puta godišnje
Plave bluze = 2 puta godišnje
Luc Orient = 1 puta godišnje u prvoj godini, a poslije toga 2 puta godišnje
Gil Jourdan = 1 puta godišnje u prvoj godini, a poslije toga 2 puta godišnje
Kozmički putnici = 1 puta godišnje
Buddy Longway = 1 puta godišnje

E sad, moguće je da sam nešto i zaboravio ili izostavio, nije namjerno. Pregovaramo još za par integralčića, ali o tom potom.

Najmnik me nikada nešto nije palio, integrali me ne zanimaju, ali vidim da ljudi vole pa se nadam da će biti štogod.
barba73
Stripoholik FAN CLUB
Prispevkov: 890
Pridružen: 06.02.2008 14:03:54
Kraj: KOČEVJE TEXAS

Odgovor Napisal/-a barba73 »

E, Plave Bluze in Cartland bom ko pride ven gotovo nabavil, ostalo vidjet
čemo..........e da ni tega Bonellija......bi lažje dihal.....ampak prva je ljubav najslađa.
---jeb..eš život bez Bonellija i Olimpije u Ligi Prvaka---
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

nova tura Integralov iz Bookglobe:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

divje
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

Komaj čakam nadaljevanje XIII :P
Slika
barba73
Stripoholik FAN CLUB
Prispevkov: 890
Pridružen: 06.02.2008 14:03:54
Kraj: KOČEVJE TEXAS

Odgovor Napisal/-a barba73 »

vse bo padlo prej ko slej razen Luc-a Orijenta, ta me žal ne zanima.
---jeb..eš život bez Bonellija i Olimpije u Ligi Prvaka---
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

No, jaz pa vzamem samo Luca Orienta :)

Če ga ni odkupil že kdo za Slovenijo.
Mogoče kdo ve če so kateri od teh naslovov odkupljeni za naše kraje?
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

barba73 napisal/-a:Kakor sem zasledil naj bi bili ti integrali nadaljevanja Bestselerjev od Boggloba, kateri so izšli že kako leto nazaj-Princ noči, Gospodari ječma.
Prvi štirje so se prodali okrog 250 kom(polovico naklade) tako, da je verjetno slabša prodaja razlog spremenjene oblike izdaj(predvsem format).
Od starih mi je bila všeč predvsem knjižna oblika ter Gospodari ječma, pa sploh tudi ostali trije niso bili slabi.
Od teh tanovih bom vzel verjetno Giakomo in Čuvari koplja, ostala dva dvomim. Bi vzel vse, ampak moram nadoknadit še zaostanek pri Tex Gigantih ter Bluberijih. Pa zdaj še stvari od VČ.Bonelli mi je še zmeraj na 1 mestu in prioriteta pri nabavah.
Se bo treba prijavit v kako sran... tipa Kmetija, pa prit do dnarja.
šef Bookglobe je napisal na forumu da se se vsi štirje Bestsellerji razprodali.. mene so dolgo matrali, na koncu se mi jih je uspelo ubraniti :)
k sreči bi lahko rekel, saj smo sedaj dobili Princa noči v mnogo boljši izdaji, za Gospodarje ječmena je bilo govora da bo BP izdal integral (pa zgleda to ne drži)... ostala dva pa nista dobila ne vem kako dobrih ocen
Odgovori