MARTIN MYSTERE (LIBELLUS)

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

MARTIN MYSTERE (LIBELLUS)

Odgovor Napisal/-a markolar »

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Slika

Originally posted by Gaston

Stiglo je vrijeme da Dado i ja u ovom ludjackom ritmu pred MaFest najavimo nesto cime se iznimno ponosimo, a to je Biblioteka Martin Mystere!

Kako i sami vjerojatno znate prateci razlicite prijasnje topice, ovdje je rijec o objavljivanju cjelovitih epizoda u knjigama, pocevsi od originalnog broja 1. Uz ovih 6 knjiga, zelja nam je samo napomenuti kako do kraja godine planiramo objaviti jos 6 knjiga cime bi Martin dosao u ritam od 12 knjiga godisnje.

Svaka knjiga sadrzi po jednu cjelovitu epizodu, osim knjige 3 gdje su unutra 2 cjelovite epizode od po 64 stranice (Operacija Arka & Prokleto pleme).

Inace, mi smo iznimno zadovoljni kako je cijeli ovaj projekt odradjen, a to je iskljuciva zasluga fantasticne ekipe koja je radila na ovom izdanju. Prijevod potpisuje Goran Marinic; lekturu i redakturu Branimir Krivic – Curunir; Upis i pripremu Dekara i Zlaja (Popokatepetl studio), a savrseni dizajn neponovljiva Melina Mikulic.

Sve navedene knjige izaci ce za MaFest, a cijena u striparnici Libellus u Gajevoj 17 u Zagrebu bit ce za knjige 1, 2, 4 i 5 - 65 kn, za knjigu 3 – 75 kn te za knjigu 6 - 85 kn.

Na kraju, Dado i ja se zelimo zahvaliti i svima ostalima koji su pomogli u realizaciji ovog projekta, a posebno Darku Djokicu – Prozirnoj Senki koji nam je bio od neprocjenjive pomoci.
Slika
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

+ ŠE

Slika

Slika
Originally posted by DadoKao sto smo vec duze vrijeme Gaston i ja najavili, za Mafest smo pripremali i dva nova Martin Mystere Giganta.
Radi se o brojevima 5 i 8. Broj 5 je svakako isao po redu, a broj 8 smo odabrali jer ga crtacki
potpisuje sjajni Lucio Filippucci, uz Castellija, glavni gost ovogodisnjeg Mafesta.

Sve ostalo je nepromjenjeno, format A4, HC, naklada 500 primjeraka.
Cijena ce biti 115 kuna u strip knjizari Libellus.

Posebno se zahvaljujemo nasim suradnicima, Goranu Marinicu na prijevodu, nasem Curuniru
na lekturi i redakturi, Tomici na upisu i pripremi i jos jednoj jako dragoj osobi,
koja se svojski potrudila oko retusiranja naslovnica.
+ + ŠE:

Slika
Originally posted by DadoI za one kojima dobrog starog strica Martina nikada dosta, pripremili smo, pod super book bibliotekom,
sjajan strip Generacije, u kojem se pojavljuje ne jedan vec 3 Mysterea; Doktor Mystere, Martin Mystere i Mystere iz buducnosti.
A crtacki ovo izdanje potpisuju cak cetiri crtaca; Lucio Filippucci, Giancarlo Alessandrini,
Nando & Denisio Esposito (Esposito Bros.), te Gino Vercelli.

Strip je na 240 stranica, standardnog Bonelli formata, kao i prethodna super book izdanja,
u tvrdom uvezu, i u nakladi od 500 primjeraka.
Cijena ce u strip knjizari Libellus biti 90 kuna.

Ista ekipa koja je radila Nathan Never Gigante, bila je zaduzena i za ovaj projekt
(Mihaela za prijevod, Darko za lekturu i redakturu, Melina za dizajn i pripremu)
i svatko je svoj dio odlicno obavio, te im se Gaston i ja od srca zahvaljujemo na svemu.
Slika
Uporabniški avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 744
Pridružen: 07.03.2005 21:38:47
Kraj: Fara
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mioke »

Uboge denarnice...
izzy
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1292
Pridružen: 29.09.2006 9:25:53
Kraj: Slovenski Javornik

Odgovor Napisal/-a izzy »

Ja, sem ravno hotel to reči. Še dobro, da ga ne berem :lol: . Preveč ZF-ja zame. Drugače bi obubožal.
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

Mioke napisal/-a:Uboge denarnice...
Če prištejem še 2 NN GIGANTA, potem je izračun 970 kn ali dobrih 130 €.
Slika
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7039
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Seveda je tukaj še MM almanah 2 ... in še kaj.... od malo nazaj...
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

hm...jaaamiiiiiiiiiiiiiiii...KONČNO...
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

Originally posted by Dado
[br]Za one koji su vec procitali prvih sest Martinovih knjiga, spremili smo i novih sest...[:)]

Knjiga 7 - BERMUDSKI TROKUT - crtez Angelo Maria Ricci, 164 stranice, 2 originalne naslovnice.
Cijena 80 kuna.

Knjiga 8 - LUBANJA SUDBINE - crtez Claudio Villa, 196 stranica, 2 originalne naslovnice.
Cijena 85 kuna.

Knjiga 9 - VAMPIR U NEW YORKU - crtez Franco Bignotti, 196 stranica, 2 originalne naslovnice.
Cijena 85 kuna.

Knjiga 10 - MAC KRALJA ARTHURA - crtez Giancarlo Alessandrini, 196 stranica, 2 originalne naslovnice.
Cijena 85 kuna.

Knjiga 11 - GRAD PROZIRNIH SJENKI - crtez Gaspare & Gaetano Cassaro, 224 stranice, 2 originalne naslovnice.
Cijena 90 kuna.

Knjiga 12 - BABILONSKA KULA - crtez Angelo Maria Ricci, 196 stranica, 2 originalne naslovnice.
Cijena 85 kuna.

Posebno bih se zahvalio Melini, Goranu, Dekari, Zlaji, Vedranu, Tomislavu i jednom
mladom gospodinu koji ne voli dubinsko ronjenje, ali ga zanima povijest Armenije...[:)][;)]
Ekipo, bez Vas nista nebi bilo moguce, Gaston i ja Vam se od srca zahvaljujemo!


Ova izdanja ocekuju se iduci mjesec u prodaji.
Sve knjige su u tvrdim koricama (HC), te u nakladi od 500 komada.
Napomena: sve navedene cijene odnose se na prodaju u strip knjizari Libellus.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Slika
Uporabniški avatar
horex2
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2347
Pridružen: 28.02.2006 15:23:46
Kraj: trbovlje

Odgovor Napisal/-a horex2 »

se pridružujem,RES UBOGE DENARNICE... :evil:
horex je zakon, pa reno tud...
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

napram prvim šestim številkam so cene nekoliko ,,poskočile,, :duno:
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

Nobody napisal/-a:napram prvim šestim številkam so cene nekoliko ,,poskočile,, :duno:
mogoče je pa razlog za to tudi nekoliko poskočil :yes:
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

jang napisal/-a:
Nobody napisal/-a:napram prvim šestim številkam so cene nekoliko ,,poskočile,, :duno:
mogoče je pa razlog za to tudi nekoliko poskočil :yes:
:?: :?:
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

:yes: :yes:
Uporabniški avatar
Alek
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 466
Pridružen: 01.10.2006 19:08:29
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a Alek »

Kolk pa je cena za te gigante? In a je sploh se mozno dobit kaksne starejse stevilke?
Skupnost, istost, stalnost.
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

Alek napisal/-a:Kolk pa je cena za te gigante? In a je sploh se mozno dobit kaksne starejse stevilke?
Ta dva se še da dobiti (#5 in #8), mislim, da je cena 110 ali 115 kn komad. Prva dva sta razprodana, #3 in #4 pa bi se kje še mogoče dobila...
Slika
Odgovori