NAJAVE STRIPOV

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a tilitili »

A je 7 € velik gnarja za tegale kiosk Parkerja?
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a BuDi »

tilitili napisal/-a:A je 7 € velik gnarja za tegale kiosk Parkerja?
Malo ni.

Bi pa opozoril na to, da je menda (govori se) naklada daleč najnižja od vseh kiosk stripov omenjenega založnika - in da očitno (poceni) remitenda iz zadnjega obdobja tudi na dogodkih ni tako dostopna - ali v nekaterih primerih sploh dostopna - kot je bila še nedavno.
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Za Ken Parkerja ni, če mene vprašaš. Vseeno so notri tri redne epizode, torej 2,33 € na epizodo. Lahko bi sicer bilo ceneje, sploh ker notri ni originalnih naslovnic, ampak ok. No, dobiš ga pa tudi ceneje (avkcije, Interliber).
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a jang »

Poli 78 napisal/-a:Za Ken Parkerja ni, če mene vprašaš. Vseeno so notri tri redne epizode, torej 2,33 € na epizodo. Lahko bi sicer bilo ceneje, sploh ker notri ni originalnih naslovnic, ampak ok. No, dobiš ga pa tudi ceneje (avkcije, Interliber).
cena je smešno nizka. na stripovi.com je bilo jokanja da bi se tole začelo izdajat v trafikah, če komu še sedaj ni dovolj dobro mu ni rešitve
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a wer »

tilitili napisal/-a:A je 7 € velik gnarja za tegale kiosk Parkerja?
Meni odgovarja cena in ...ma cela forma mi odgovarja sploh ker imam še od prej pik na kiosk robo. Super narejeno, dobra cena, dober strip.
play it again
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

jang napisal/-a:
Poli 78 napisal/-a:Za Ken Parkerja ni, če mene vprašaš. Vseeno so notri tri redne epizode, torej 2,33 € na epizodo. Lahko bi sicer bilo ceneje, sploh ker notri ni originalnih naslovnic, ampak ok. No, dobiš ga pa tudi ceneje (avkcije, Interliber).
cena je smešno nizka. na stripovi.com je bilo jokanja da bi se tole začelo izdajat v trafikah, če komu še sedaj ni dovolj dobro mu ni rešitve
Ne bi ravno rekel, da je cena "smešno nizka". Po navadi "integralna izdaja" ne more ali ne bi smela stati toliko kot posamezni album/zvezek, ampak manj, ker tudi strošek za založnika ni isti. :wink:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Poli 78 napisal/-a:
jang napisal/-a:
Poli 78 napisal/-a:Za Ken Parkerja ni, če mene vprašaš. Vseeno so notri tri redne epizode, torej 2,33 € na epizodo. Lahko bi sicer bilo ceneje, sploh ker notri ni originalnih naslovnic, ampak ok. No, dobiš ga pa tudi ceneje (avkcije, Interliber).
cena je smešno nizka. na stripovi.com je bilo jokanja da bi se tole začelo izdajat v trafikah, če komu še sedaj ni dovolj dobro mu ni rešitve
Ne bi ravno rekel, da je cena "smešno nizka". Po navadi "integralna izdaja" ne more ali ne bi smela stati toliko kot posamezni album/zvezek, ampak manj, ker tudi strošek za založnika ni isti. :wink:
A se ni Markos pohvalil (Očnjaci +...), da bo dal 33 kn/album integrala v dveh delih? Računal je pa tkole - cena puna 250 minus popust = 200 kn za integral s 6 deli.
Potemtakem bi Jangu kar verjel.
@Wer - mi boš dal za probat enko?
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
wer
Prispevkov: 1796
Pridružen: 21.08.2008 9:56:12

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a wer »

tilitili napisal/-a:
Poli 78 napisal/-a:
jang napisal/-a:
Poli 78 napisal/-a:Za Ken Parkerja ni, če mene vprašaš. Vseeno so notri tri redne epizode, torej 2,33 € na epizodo. Lahko bi sicer bilo ceneje, sploh ker notri ni originalnih naslovnic, ampak ok. No, dobiš ga pa tudi ceneje (avkcije, Interliber).
cena je smešno nizka. na stripovi.com je bilo jokanja da bi se tole začelo izdajat v trafikah, če komu še sedaj ni dovolj dobro mu ni rešitve
Ne bi ravno rekel, da je cena "smešno nizka". Po navadi "integralna izdaja" ne more ali ne bi smela stati toliko kot posamezni album/zvezek, ampak manj, ker tudi strošek za založnika ni isti. :wink:
A se ni Markos pohvalil (Očnjaci +...), da bo dal 33 kn/album integrala v dveh delih? Računal je pa tkole - cena puna 250 minus popust = 200 kn za integral s 6 deli.
Potemtakem bi Jangu kar verjel.
@Wer - mi boš dal za probat enko?
seveda dobiš 1 in 2
play it again
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Ampak tisto je v barvah, na večjem formatu in v nižji nakladi od tega. Saj da se razumemo, če ne bi imel LL/FIB kolekcije bi tole prec vzel. Meni se cena ne zdi pretirana, ampak da je pa cena "smešno nizka", e pa nije.

Je pa res, da ne vem, kako bi se odločil, če bi moral izbirati med Darkwoodom (SC ali HC) in Strip-agentom. Meni je Ken Parker eden najboljših stripov vseh časov (ne samo iz ITA "Bonelli" produkcije), zato cena pri meni ni prva postavka. Ampak na srečo nimam teh dilem. :king:

Edit: @wer & tili
Ja, najbolje je prebrati najprej prve štiri zgodbe, torej cela prva "knjiga" in prva tretjina druge, ker imaš "delni zaključek", ampak najboljše prihaja šele kasneje na vrsto. Čeprav... osebno so mi že te prve štiri takšna "rasturačina", da se z veseljem vračam nazaj. Ene scene so se mi pa globoko zarezale v spomin že v otroštvu. Spomnim se, da sem kar zijal v Milazzove risbe. Noro dobro! :baw:
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6191
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a Corto »

Tam nekje do Balade o Pat O'Shane je treba vztrajat. Če ti tam ne potegne, ti tudi kasneje ne bo.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Najava za štirico ...

Slika

Scenarij: Giancarlo Berardi
Crtež: Bruno Marraffa, Ivo Milazzo

Od danas na https://shop.strip-agent.hr/proizvod/ke ... at-oshane/
Od sutra, 26.1. u SnK

Na kioscima od 25. veljače
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Fibrine nove najave:

https://www.fibra.hr/index.asp?page=upc ... 6EI3wlOfZo

2xZidrou, Vehlmann, Prado, Boucher, Dorison, VanHamme+Dany, Peters, tri Hilde za Niko, Jacamon+Matz, Nury, Loisel+Mallie i mnogo toga
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Slika
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a tilitili »

Poli 78 napisal/-a:A
Edit: @wer & tili
Ja, najbolje je prebrati najprej prve štiri zgodbe, torej cela prva "knjiga" in prva tretjina druge, ker imaš "delni zaključek", ampak najboljše prihaja šele kasneje na vrsto. Čeprav... osebno so mi že te prve štiri takšna "rasturačina", da se z veseljem vračam nazaj. Ene scene so se mi pa globoko zarezale v spomin že v otroštvu. Spomnim se, da sem kar zijal v Milazzove risbe. Noro dobro! :baw:
Se bom potrudil, obljubim. Na prvo žogo - po bežno-hitrem prelistanem prvem zvezku, me je kar malo strah. Strah, da ne bo tako kot z SA-ovimi Priče iz divljeg zapada, ko sem bil napaljen vse tja do št 4, pa me je potem minilo.
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Uporabniški avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 8097
Pridružen: 23.10.2007 12:52:48
Kraj: Ljubljana

Re: NAJAVE STRIPOV

Odgovor Napisal/-a Poli 78 »

Slika

Novi strip album Liv Strömquist Plod spoznaje bavi se onime što obično zovu “ženskim spolnim organom”. Ali što je to? I zašto čovječanstvo ima tako duboko ambivalentan odnos upravo prema tom dijelu tijela? U šarenom mozaiku u kojem se pojavljuju stari Grci, žene iz kamenog doba, Sigmund Freud, poduzetnici koji su se obogatili prodajom cornflakesa, Trnoružica, hinduističke boginje, Dogge Doggelito, udžbenici biologije i Stig Larsson, Liv Strömquist pokušava sastaviti sliku tog organa koji je Gustave Courbet nazvao “podrijetlom svijeta”. Plod spoznaje povijesna je analiza konstrukcije predodžbe spolnog organa koja će vas, ne samo mnogo toga naučiti,nego i dobro zabaviti.

Liv Strömquist stekla je veliku popularnost 2005. svojim prvim strip albumom Hundra procent fet (Sto posto masnoće), nakon čega su uslijedili albumi Drif (Nagon) (2006.), Einsteins fu (Einsteinova žena) (2008.), Prins Charles känsla (Osjećaj princa Charlesa) (2010.) i Ja till Liv! (Glasamo za Liv!) (2011.). Stripovi su mnogostruko nagrađivani, a nekoliko ih je postavljeno na kazališne daske u Stockholmu i Malmöu. Stripove objavljuje u dnevnim novinama Afonbladet, Galagu, a ima i svoj popularni podcast.

IZDAVAČ: SANDORF
GODINA IZDANJA: 2018
ISBN: 9789533511399
BROJ STRANICA: 144
FORMAT:16.5 X 22.5 CM
UVEZ: MEKI
Anything is possible
Be the Change You Want to See
Odgovori