Martin Mystere igra

Vse v zvezi s stripi.

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Uporabniški avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 758
Pridružen: 22.01.2005 20:03:32
Kontakt:

Martin Mystere igra

Odgovor Napisal/-a Xabaras »

A kdo ve koliko številk je do sedaj izšlo? Imam jih pet, a imam čuden občutek, da je 6. že zunaj. In še: ali se da ta strip nabaviti kje v Sloveniji?

Hvala.

Aja, pa še nekaj za Martin Mystere fane:

http://www.justadventure.com/Previews/MM/Martin.shtm

http://www.justadventure.com/Interviews ... stere.shtm
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

baje je 6 pravkar izšel. in je verjetno tudi zadnji

sigurno ga bo Sandi imel čez čas
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Igra Martin Mystere izide nekje takrat kot Duke Nukem Forever, že pred tremi leti ko sem bil v Lucci na festivalu stripa je bil izid igre Marty Mistere 'pred vrati', lahko se je videlo tudi nekakšno predstavitveni demo. Če se ne motim je nekdo iz Slovenije na forumu stripovi.com objavil da je igro celo prednaročil že kaki dve leti nazaj.
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

BuDi napisal/-a:Igra Martin Mystere izide nekje takrat kot Duke Nukem Forever, že pred tremi leti ko sem bil v Lucci na festivalu stripa je bil izid igre Marty Mistere 'pred vrati', lahko se je videlo tudi nekakšno predstavitveni demo. Če se ne motim je nekdo iz Slovenije na forumu stripovi.com objavil da je igro celo prednaročil že kaki dve leti nazaj.
In kak žanr igre je to: frp, streljačina ?

Mislim da strategija ne more biti, ampak vseeno vprašam :oops:
Odstrani se pošast!
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Po tistem kar sme videl je vila videt kot pustolovščina. Kaj so že bile včasih take pustolovščine... em... Gabriel Knight in podobno.
Uporabniški avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 758
Pridružen: 22.01.2005 20:03:32
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Xabaras »

Da, pustolovščina je. Ta žanr je za MM kot naročen, toda v mainstremu je bolj ali manj mrtev. Igrajo ga samo še hard core pustolovci, medtem ko mladina danes skoraj že ne ve več kaj je to pustolovščina. (Tule se bo morda našel kdo, ki bo trdil, da pustolovščine niso mrtve. In res niso. Latinščina je tudi živ jezik, kar vprašajte menihe.)

Kljub temu imam občutek, da se razvojni cikel tele igre ne bo zavlekel kot pri Duku...
Uporabniški avatar
Xabaras
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 758
Pridružen: 22.01.2005 20:03:32
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Xabaras »

Hm, moja malenkost je igrala Dylan Dog: Murderers, takrat ko je igra izšla in se popolnoma strinjam s kritiko. Hotel sem jo igrati do konca ampak moram reči, da bolj zanič načina za vodenje lika v igri še nisem videl. Mi je po nekaj poskusih vzelo vso veselje. Škoda.
wiz
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 472
Pridružen: 27.01.2005 0:30:56
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a wiz »

DYD -Abaton 6..kje kaj...? nč vidu, nč slišu? :o
iščem--> DD Dnevnik: 40, 54, 57
jurchek
Prispevkov: 14
Pridružen: 23.04.2005 10:00:37
Kraj: Litija

Odgovor Napisal/-a jurchek »

Tudi jaz se nisem zasledil sestke! :o
Zadnji je bil 5-Jonny Freak.
wiz
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 472
Pridružen: 27.01.2005 0:30:56
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a wiz »

jurchek napisal/-a:Tudi jaz se nisem zasledil sestke! :o
Zadnji je bil 5-Jonny Freak.
se že prodaja oz. naj bi bila razprodana ampak ne verjamem....pa naslovnico imaš na njihovi strani in na stripovi.com
iščem--> DD Dnevnik: 40, 54, 57
jurchek
Prispevkov: 14
Pridružen: 23.04.2005 10:00:37
Kraj: Litija

Odgovor Napisal/-a jurchek »

Ja, sem opazil:
Abaton st. 6-Daleko od svetlosti
Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

Xabaras napisal/-a:Da, pustolovščina je. Ta žanr je za MM kot naročen, toda v mainstremu je bolj ali manj mrtev. Igrajo ga samo še hard core pustolovci, medtem ko mladina danes skoraj že ne ve več kaj je to pustolovščina. (Tule se bo morda našel kdo, ki bo trdil, da pustolovščine niso mrtve. In res niso. Latinščina je tudi živ jezik, kar vprašajte menihe.)

Kljub temu imam občutek, da se razvojni cikel tele igre ne bo zavlekel kot pri Duku...
Pustolovščina je - sam sem jo ze imel pred nekaj meseci, ampak je nisem mogel igrati, ker je nažalost v italijanščini (katere nažalost ne razumem :oops: ), sicer je bila kar dodelana ampak kot sem rekel so bili vsi pogovori (z drugimi liki, telefon...) v tem jeziku...

Seveda nestrpno čakam na angleško verzijo :twisted:
Slika
Odgovori