Spisek stripov iz serije ZOV

Prostor za spiske in sezname strip serij

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
Kasius Klej
Prispevkov: 44
Pridružen: 26.01.2005 23:00:05

Spisek stripov iz serije ZOV

Odgovor Napisal/-a Kasius Klej »

Br. 1. Daleka planeta, Rip Kirby – Bradati dvojnik, Atomski nogomet – Bombarder Craig
Br. 2. Daleka planeta, Tom njuškalo – nezgode nedoraslog njuškala iz 1930, Samuraj Ugaki, Ja i moja sijena
Br. 3. Daleka planeta, Gart – Atacamina smrt, Gužvara u svemiru, Maxmagnus – prepad, Diječak sa devet života
Br. 4. Daleka planeta, Asterix – kod Britanaca, Užas u noći
Br. 5. Daleka planeta, Ringo – Čudesni vuk, Rumseyjevi gusari, Maxmagnus – Kruha i rada, Ja i moja sijena
Br. 6. Daleka planeta, Jacovitti – Zoro-zov, Bednjanec – Skela, Četvorica u zamku strave, Maxmagnus – vijerni sluga, Ja i moja sijena
Br. 7. Daleka planeta, Rip Kirby – Tajna dvanaeste noge, Vranac – Lov na rašljara, Ringo – Bujica
Br. 8. Daleka planeta, Alični Tom – Jasse James, Maxmagnus – savijet, Ja i moja sijena
Br. 9. Daleka planeta, B.Debeljak – Gladiatori, Škola za astronaute, Potopljeno blago, Maxmagnus – pobuna
Br.10 Daleka planeta, Corrigan – Nezgode na snimanju, Koko Bil, C.Gale - Čarobnjak, Maxmagnus – čišćenje grada
Br.11 Daleka planeta, Argonautići, Kolonelo
Br.12 Daleka planeta, Tanguy i Laverdure – Vitezovi neba, Maxmagnus – čarobni napitak
Br.13 Daleka planeta, Corrigan – Protiv Trijade, Koko Bil - Zorozovkukuriku, Bert u Africi, Kolonelo, Samuraj Ugaki
Br.14 Daleka planeta, Argonautići u labirintu, Kokobil – Kraj prije početka, Horvat – Tajna hrama sunca, Kolonelo
Br.15 Daleka planeta, Kokobil – Sedam naprema dva, Sječanje na ljeto, Ja i moja sijena
Br.16 Daleka planeta, Nanan – Tajna nad tajnama, Zakon divljeg zapada – Šerifova zvijezda
Br.17 Daleka planeta, Moby Dick, Corrigan – Faraonovo blago, Maxmagnus – čarobnjaci,vještice & co.
Br.18 Asterix – Kod Švicaraca, Sinbad moreplovac, Maxmagnus – posijet kralja svinjoglava, Šerif Matt Dillon – Priča o obitelji Lawson, Kokobil – Pileće oko
Br.19 Asterix – Kod Švicaraca, Zadnji Mohikanac, Maxmagnus – dan bančenja, Kokobil – Kokoufuf, Ja i moja sijena
Br.20 Asterix – Kod Švicaraca, Nanan – Protiv zelene zrake, Šerif Matt Dillon – Prostrijeljeni šešir
Br.21 Asterix – Kod Švicaraca, Bednjanec – Babin zub, Buffalo Bill – Lažni dolari, Rurik Viking
Br.22 Asterix – Kod Švicaraca, David Copperfield, Maxmagnus , Kokobil – Zoro BumBum, Rurik Viking
Br.23 Asterix – Kod Švicaraca, Grof Monte Christo, Argonautići – Spartanski junak
Br.24 Asterix – Kod Švicaraca, 40.000 milja ispod mora, Corrigan – Raketa Starduck 1, Argonautići – Dva razbijača, Kolonelo – podmornica
Br.25 Kokobil – Cincilin cincilon, Tajna izgubljene čizme, Maxmagnus - blagdan-dan, Argonautići – Pandorina kutija, Kolonelo – napad iz balona
Br.26 Talični Tom – Opsada u dolini zvečarke, Rip Kirby - Krivotvoritelji, Buffalo Bill – Orlovo Pero, Rurik Viking – Bog ljubavi se naljutio
Br.27 Talični Tom – Opsada u dolini zvečarke, Antigravitaciska prića, Horvat – Bakreno puce
Br.28 Talični Tom – Opsada u dolini zvečarke, Zmija ukrašena perjem, Buffalo Bill – Klopka za konjokradicu, Pukovnok
Br.29 Talični Tom – Opsada u dolini zvečarke, Kokobil – Protiv ko zna koga, Buffalo Bill – Dolina predaka
Br.30 Talični Tom – Opsada u dolini zvečarke, Horvat - Demon Aljaske, Buffalo Bill – Pljačkaši vlaka, Kokobil – Zezanje, Svemirski traperi
Br.31 Talični Tom – Opsada u dolini zvečarke, Horvat – Osinje gnjezdo, Buffalo Bill – Čekat ću te Buffalo, Kokobil – Zezanje, Svemirski traperi
Br.32 Talični Tom – Opsada u dolini zvečarke, Horvat – Zov divljine, Kokobil – Cincilin, Dijed Mraz
Br.33 Talični Tom – Opsada u dolini zvečarke, Horvat – Propast fjorda smrti, Kokobil – Malo pa ništa, Maxmagnus
Br.34 Talični Tom – Opsada u dolini zvečarke, Horvat – Poruka zvijezdanog broda, Kokobil – Zoro kao Zov
Br.35 Talični Tom – Opsada u dolini zvečarke, Horvat – Blago Cogu..., Kokobil – Umbimbambum, Šerif Matt Dillon – Prvak iz Denvera
Br.36 Kokobil – Pileće oko, Horvat – Požar, Kokobil – Umbimbambum, Šerif Matt Dillon – Prvak iz Denvera
Br.37 Corrigan – Virus X, Corrigan – Wilda kao mamac, Bednjanec - Janjičar, Kokobil – Cik cak
Br.38 Talični Tom – Nečaci Daltonovih, Horvat – Robinson Crusoe, Bednjanec – Od Velebita snaga
Br.39 Talični Tom – Nečaci Daltonovih, Garth – Demon s Ultora, Centarfor Munja, Bednjanec – Megdan
Br.40 Talični Tom – Nečaci Daltonovih, Bio sam podanik Atile, Bednjanec – Šljivari,
Br.41 Talični Tom – Nečaci Daltonovih, Rip Kirby – Lišćeva osveta, Bednjanec – Martin Krpan, Buffalo Bill – Zlatna žila
Br.42 Talični Tom – Nečaci Daltonovih, Susret u svemiru, Maxmagnus – pravedna presuda
Odgovori