EKS

Prostor za spiske in sezname strip serij

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoMioke

Odgovori
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

EKS

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

To pa je najbrž spisek, ki ga ni.

Spisek vseh Eks magazinov, ampak vseh.
Veliko številk Eksa ima namreč poleg številke dodan /1 (skozi 1) - tako naprimer 502/1.
Te "skozi 1" številke so začetne številke nekaterih samostojnih serij (YU strip, Horror).

Spisek glavne linije Eksa se da najti.
Spisek stranskih linij - mogoče.

Najprej moramo vedeti, katere stranske linije obstajajo, sam vem samo za zgoraj omenjeni, ki sta zaživeli torej tudi samostojno. Je še kakšna takšna??

Spisek vseh številk, ki imajo tisti "skozi 1" (/1) - da se bo vedelo, koliko sploh je teh številk. Z junaki, po možnosti....

Če ima kdo podatke -

Zanima pa ne Nebojša, zato sem se lotil brkljanja, in kmalu videl, da nič ne bo....
Zadnjič spremenil gregorbikupil, dne 11.02.2010 16:31:56, skupaj popravljeno 1 krat.
TECI PETRA!!!!!!
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

mislim da bi se dalo najti z vseh vetrov in pokombinirati...samo trenutno se mi ne ljubi :D
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

tule je Horror popis:
viewtopic.php?t=386

pri prvih vidiš tudi to dodatno numeracijo
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Ja, to poznam, kar imamo narjeno mi ali na stripovih, sem pregledal (narejeni sta samo glavna linija Eks in Horror)... Tu zraven ne štejem Mini (eksa) in Super (eksa), oba imata od prve številke samostojno številčenje.

Horor je najnovejši, tega se v bistvu še s kioskov spomnim... super naslovnice!!!!

Tistih v Eksih pod 200 se pa s tole dodatno numeracijo eks/1 sploh ne ve, koliko jih je bilo...

Zdej... A je poleg Horrorja in YU stripa še katera "spin off" serija, ki ima prve številke kot Eks ali Eks/1 ?????
TECI PETRA!!!!!!
Uporabniški avatar
ninel
Prispevkov: 6346
Pridružen: 19.04.2006 19:14:19
Kraj: Beograd

Odgovor Napisal/-a ninel »

Na StripoviCom imaš kompleten popis posebnih (vzporednih) številk Eks Almanaha:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=15762
gregorbikupil
Prispevkov: 1413
Pridružen: 23.11.2006 15:52:08

Odgovor Napisal/-a gregorbikupil »

Toooo!!!!!!

Neroden sem bil in nisem našel! :oops: pravzaprav sem iskal po ključih, po temah na forumu pa spregledal....

HVALA!!!!!!!
TECI PETRA!!!!!!
Odgovori