Značke

Prostor za vse ostale zbirateljske hobije, ki niso stripi:
NUMIZMATIKA, FILATELIJA, HERALDIKA, PIVSKI PODSTAVKI, POSTERJI, ALBUMI ZA SLIČICE, SLIČICE, ZNAČKE, KINDER FIGURICE, PEZ FIGURICE, REVIJE, KNJIGE, PUZZLE, LEGO ...

Moderatorji: TomDarjangCortoTornadoRuki

Rokii
Prispevkov: 9
Pridružen: 09.05.2010 16:51:24

Značke

Odgovor Napisal/-a Rokii »

Zanima me če kdo pozna koga ki odkupuje ali zbira značke hvala.Lahko napišete pod temo ali mi pošljete na Zasebno sporocilo.

Lp
Uporabniški avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6356
Pridružen: 26.02.2009 21:26:50
Kraj: zagorje ob savi

Odgovor Napisal/-a tilitili »

horex2 zbira
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
bigali
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 950
Pridružen: 07.12.2005 18:23:20
Kraj: PTUJ

Odgovor Napisal/-a bigali »

Tudi jaz semjih včasih zbiral. Imam jih okrg 500.
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Ima kdo kaj značk bivših Yu nogometnih klubov?


--
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Rokii
Prispevkov: 9
Pridružen: 09.05.2010 16:51:24

Odgovor Napisal/-a Rokii »

Žal nimam nič takšnih.

Lp
bigali
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 950
Pridružen: 07.12.2005 18:23:20
Kraj: PTUJ

Odgovor Napisal/-a bigali »

risar_69 napisal/-a:Ima kdo kaj značk bivših Yu nogometnih klubov?


--
Imam Hajduka, Dinama, Partizana, Zvezde,Olimpije,Vardara, Osjeka, Zagreba, Maribora, Rijeke, OFK Beograda, Slobode, Budučnosti, Radnički Niš, Napredak, Dinamo Vinkovci, Priština, Čelik, Velež, Trepča, Železničar, Sarajevo, Vojvodina, Borac, Galenika, Rudar Velenje, Drava....
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

bigali napisal/-a:
risar_69 napisal/-a:Ima kdo kaj značk bivših Yu nogometnih klubov?


--
Imam Hajduka, Dinama, Partizana, Zvezde,Olimpije,Vardara, Osjeka, Zagreba, Maribora, Rijeke, OFK Beograda, Slobode, Budučnosti, Radnički Niš, Napredak, Dinamo Vinkovci, Priština, Čelik, Velež, Trepča, Železničar, Sarajevo, Vojvodina, Borac, Galenika, Rudar Velenje, Drava....
nek ljubitelj nogometnih albumov me sprašuje, če jih kdo prodaja?
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
bigali
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 950
Pridružen: 07.12.2005 18:23:20
Kraj: PTUJ

Odgovor Napisal/-a bigali »

risar_69 napisal/-a:
bigali napisal/-a:
risar_69 napisal/-a:Ima kdo kaj značk bivših Yu nogometnih klubov?


--
Imam Hajduka, Dinama, Partizana, Zvezde,Olimpije,Vardara, Osjeka, Zagreba, Maribora, Rijeke, OFK Beograda, Slobode, Budučnosti, Radnički Niš, Napredak, Dinamo Vinkovci, Priština, Čelik, Velež, Trepča, Železničar, Sarajevo, Vojvodina, Borac, Galenika, Rudar Velenje, Drava....
nek ljubitelj nogometnih albumov me sprašuje, če jih kdo prodaja?
Zbiral sem jih kot otrok. Zdaj že trideset let nisem kupil nobene značke, tako, da sploh ne vem, kakšna je njihova cena.
Uporabniški avatar
KGB
Prispevkov: 426
Pridružen: 06.03.2007 22:22:55

Odgovor Napisal/-a KGB »

Mene tudi zanimajo predvsem značke klubov iz časa juge, sploh slovenskih če ima kdo. Tudi sam jih imam par za zamenjat, prodat.
Zanima pa me predvsem Železničar Ljubljana.
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Pustil sem si jih en album za spomin, najbolj zanimive so mi Pez figurice, imam samo tri in Fičkoti.
Slika
Slika
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
zan22
Prispevkov: 60
Pridružen: 15.02.2012 19:37:59

Re: Značke

Odgovor Napisal/-a zan22 »

Pozdrav vsem.

Je tu še kdo ki zbira značke?
Tudi sam zbiram nogometne značke. Če jih ima kdo kaj odveč in naprodaj naj le napiše na PM :D
Zbiram pa samo značke klubov petih najmočnejših lig v Evropi (Italija, Španija, Anglija, Nemčija in Francija)
Uporabniški avatar
KGB
Prispevkov: 426
Pridružen: 06.03.2007 22:22:55

Re: Značke

Odgovor Napisal/-a KGB »

Jaz pa ravno teh ne. :) Imam edino FC Köln če te zanima, nimam pojma kje sem ga dobil, je pa skoraj sigurno še izpred 90, lepo ohranjen. Menjam za kakšno slo/yu/rus ali kaj drugega obskurnega če imaš (in verjetno ne rabiš).

Meni so bili od Nemcev sicer ti kompleti vedno všeč, izdajo vsako sezono (vsaj včasih, ne vem če še), pa dost poceni so, sploh če rad kompletiraš. recimo:
http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s ... 6-234-3470
Videl sem pa tudi že iz ddr nekaj podobnega, tisto bi pa imel, samo je težje dobit in je drago.

Edit: Še delajo, maš tu uradno stran za Nemčijo in Francijo, tolko da vidiš kaj vse je, samo ne kupuj tukaj, poišči raje drugje. http://www.amballcom.de/cgi-bin/shop_de ... n=0&sort=0
zan22
Prispevkov: 60
Pridružen: 15.02.2012 19:37:59

Re: Značke

Odgovor Napisal/-a zan22 »

Jah, škoda :D
Koln bi me zanimal ja. Lahko se oglasiš s kakšno sliko na PM, pa dorečeva tam kako naprej.
Povem samo, da od ostalih držav nimam čisto nič, nisem rabil, pa sem vse potalal kar sem imel. Pa še to nisem imel veliko, pomoje samo kak Hajduk in Dinamo, morda še Partizan ali Crvena Zvezda, več pa sigurno ne. Se niti ne spomnem več. Me ne pritegnejo te z bivše YU, Slovenije ter vzhoda.
zan22
Prispevkov: 60
Pridružen: 15.02.2012 19:37:59

Re: Značke

Odgovor Napisal/-a zan22 »

Novo v zbirki. Vsi kosi so original, kupljeni na Collecti. Sem bil pozitivno presenečen nad ponudbo nogometnih značk. Kar nekaj ponudbe, večinoma sicer Yugo, a so se vmes našli tudi biserčki tujih lig. Še vedno pa mi je žal, da nisem vzel še značko Ajaxa. Lep kos je bil. Pa po 5e. Vseeno sem zadovoljen z dobljenim:
-Sampdoria
-Roma
-Bayern
-Legia
-Porto

Če se najde tu na forumu kak junak, ki prav tako zbira značke se mi lahko oglasi. Zbiram večinoma italijane, še nekaj ekip mi manjka do popolnitve.
Poleg tega pa naprošam, če kdo pozna gospoda, ki trenutno razstavlja na Collecti, da se mi javi s kontaktom. Razstavljal je v kot prvi v koloni, nasproti stojnice s stripi, kjer se je dalo kupiti Miki Mustra, ponujal pa je predvsem razglednice ter značke (mislim, pa da tudi znamke). Prijeten možakar.
Uporabniški avatar
risar_69
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 9844
Pridružen: 14.04.2007 16:39:52
Kraj: Ljubljana

Re: Značke

Odgovor Napisal/-a risar_69 »

Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!
Odgovori