Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Prostor za vse ostale zbirateljske hobije, ki niso stripi:
NUMIZMATIKA, FILATELIJA, HERALDIKA, PIVSKI PODSTAVKI, POSTERJI, ALBUMI ZA SLIČICE, SLIČICE, ZNAČKE, KINDER FIGURICE, PEZ FIGURICE, REVIJE, KNJIGE, PUZZLE, LEGO ...

Moderators: TomDar, jang, Corto, Tornado, Ruki

gogi00

Re: Vlakci, avtomobilčki,ladijce

Post by gogi00 »

Tole sem nabral na bolšjem sejmu v avstriji, kakšne tri tedne nazaj...
Image

gogi00

Post by gogi00 »

Am tole je iz 90tih Matchbox Connectables avtomobilčki, letala,helikoptrji, ki se sestavljajo in kombinirajo med sabo...
Image

Image

Image

Image

Image

Image

gogi00

Post by gogi00 »

No tole pa sem ulovil včeraj na bolšjem sejmu v Avstriji ... niso samo avtomobilčki ampak tudi figurice iz mojega otroštva to so Transformersi G1 ( generacija 1) ti novi moderni mi niso všeč... in sicer ulovil sem en lep komplet bila je škatla z polno deli in transformerji... gospa reče prodam samo komplet ampak ne vem če je vse, mogoče kaj manjka in mi poda ceno 10€.... ker smo na bolšjem sejmu jaz rečem dam 8€ in gospa se strinja, jaz pa primem škatlo in bežim ob tem se mi smeji ... res ne morm opisati drugače, če povem je v kompletu robot Overlord, kateri je ogromen robot, na sliki črno letalo in zraven njega tank iz obeh se sestavi robot zraven ima dva mala robota ki se vložita v njegov prsni koš in seveda orožja.... Fora je da manjkata le dva dela pri robotu drugače kompleten in ta robot se je prodajal le v evropi, amerika ga ni dobila za to je veliko vreden.... samo mala robota, ki sta zraven se po Ebayu prodajata za 80+ € njegovo orožje, pištola je nekje 30€ sam robot pa okoli 150€ in več.... ampak zraven je bilo še veliko drugih robotov in igrač.... seveda poberem tudi kakšne akcijske figurice, kot so ninja želve, masters of the universe in podobno....to je moje otroštvo.

Image

Image

Image

Image

Image

risar_69
STRIPOHOLIK

Post by risar_69 »

Teli Efsi so pa iz zgodnjih 70-ih let.
Preden začneš slikati, moraš imeti v konici čopiča srce, roko in misli!

gogi00

Post by gogi00 »

Evo spet sem malo strašil po avstriji... bolšji sejmi
Image

Image

gogi00

Post by gogi00 »

In nekaj starih Matchboxov

Image

Image

Image

gogi00

Post by gogi00 »

Tole pa niso avtomobilčki, ampak sem moral kupit, ker me spominja na otroštvo, ko sem v nedeljo zjutraj vstajal in gledal Živ Žav, ko so bili na sporedu Sokoli ali original naslov Terrahawks...

Image

Image

Post Reply