Nepobedivi / Okružen mrtvima

Vesolje superjunakov, svet brez superjunakov in prostor za ostale zadevščine ameriške produkcije.

Moderatorji: TomDarjangCortoMiokeRuki

Uporabniški avatar
markolar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2402
Pridružen: 21.01.2005 19:49:47
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a markolar »

BuDi napisal/-a:The Walking Dead Compendium Volume 1 (#1-48 ) je najcenejši... ~38 USD za 1088 strani.
Ja - to se pa splača sigurno!
Slika
sloppy
Prispevkov: 530
Pridružen: 14.01.2008 21:10:07
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a sloppy »

samo ma mehke platnice. že s trdimi platnicami je takšno število strani kr težko met v rokah ko ga bereš. z mehkimi platnicami dela pa taka životinja probleme že s tem kako na polici stoji. ni za arhivirat, ni za brat in ni za okol prenašat. po mojih izkušnjah so trejdi še zmeram najbolši. ali pa hc, ki je zdej na peti knjigi.

med drugim se pa pričakuje da pride the walking dead na tv ekrane mislim da nekje oktobra.
sloppy
Prispevkov: 530
Pridružen: 14.01.2008 21:10:07
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a sloppy »

BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7037
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

tole imajo v Konzorciju za 24,19€

Slika
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
Mumek
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 110
Pridružen: 09.11.2008 20:17:08

Odgovor Napisal/-a Mumek »

Si že bral? A je v redu? Dobra zgodba, dovolj mesarjenja in grozot ...? Ker večkrat se zgodi, da avtorji tovrstnih filmov tega ne znajo združit.
sloppy
Prispevkov: 530
Pridružen: 14.01.2008 21:10:07
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a sloppy »

Mumek napisal/-a:Si že bral? A je v redu? Dobra zgodba, dovolj mesarjenja in grozot ...? Ker večkrat se zgodi, da avtorji tovrstnih filmov tega ne znajo združit.
the walking dead je vsekakor eden od naslovov, ki je vreden ogleda, do zdaj še nisem slišal negativne kritike. pravzaprav je že po prvih parih številkah dosegel kultni status, ne samo med ljubitelji zomvbie žanra ampak med ljubitelji stripa nasploh.
ko kirkman dobi v roke zombije je to čisto zlato (glej marvel zombies vol.1 :))
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Mumek, priporočam, res je odličen strip, jaz sem se spoznal z Lavirintovimi (mislim da je cca 10 številk izšlo, potem je ugasnil) serija pa še teče... tako da bom enkrat kupil kar tiste debele bukle (kot je zgoraj nekje Budi nekaj pisal, so variante, da se hitro vse dobi!

LP
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Mumek
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 110
Pridružen: 09.11.2008 20:17:08

Odgovor Napisal/-a Mumek »

Ej, hvala za priporočilo, bom si priskrbel kak izvod, malce prelistal pa se dokončno odločil. Zanimanje pa ste mi že vzbudili. :yes: :read:
mitja123
Prispevkov: 3
Pridružen: 03.04.2014 20:01:43

Re: Nepobedivi / Okružen mrtvima

Odgovor Napisal/-a mitja123 »

Zanima me če strip Okružen mrtvima sploh še izhaja kje v številkah in če se da kje kupit ? Ker do zdaj sem zasledil, da v srbskem jeziku prodajajo samo strip knjige...
Zanima m tudi če gdo kupuje po številkah The walking dead angleško verzijo stripa, kje kupuje in cena?
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Nepobedivi / Okružen mrtvima

Odgovor Napisal/-a jang »

mitja123 napisal/-a:Zanima me če strip Okružen mrtvima sploh še izhaja kje v številkah in če se da kje kupit ? Ker do zdaj sem zasledil, da v srbskem jeziku prodajajo samo strip knjige...
Zanima m tudi če gdo kupuje po številkah The walking dead angleško verzijo stripa, kje kupuje in cena?
če misliš na zvezke potem na prostoru bivše YU ne izhaja več, izhajajo samo trejdi z mehkimi ali trdimi platnicami v Srbiji ( do sedaj 5 knjig )..
Je pa Fibra na hrvaškem nekaj najavljala eno luksuzno vezijo v eni knjigi se mi zdi...
tako da trenutno ti je edina rešitev srbski trejdi od Darkwooda. Lahko naročiš na striparni, prva številka je na zalogi
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Re: Nepobedivi / Okružen mrtvima

Odgovor Napisal/-a Ruki »

mitja123 napisal/-a:Zanima me če strip Okružen mrtvima sploh še izhaja kje v številkah in če se da kje kupit ? Ker do zdaj sem zasledil, da v srbskem jeziku prodajajo samo strip knjige...
Zanima m tudi če gdo kupuje po številkah The walking dead angleško verzijo stripa, kje kupuje in cena?
The Walking Dead boš dobil najcenejše na ebayu, je pa poštnina zraven še vsaj 10 eur. Če dobiš kak poceni komplet, se še vedno splača.
mitja123
Prispevkov: 3
Pridružen: 03.04.2014 20:01:43

Re: Nepobedivi / Okružen mrtvima

Odgovor Napisal/-a mitja123 »

očitno bom knige nabavo... sem mislil da izhajajo zvezki v srbskem jeziku.
Kaj angleški stripi so drugače težko razumljivi, al se da brat, čeprav angleškega jezika ne obvladam ravno v nulo?
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Re: Nepobedivi / Okružen mrtvima

Odgovor Napisal/-a Ruki »

mitja123 napisal/-a:Kaj angleški stripi so drugače težko razumljivi, al se da brat, čeprav angleškega jezika ne obvladam ravno v nulo?
Če znaš osnove angleščine, po moje ne bi smelo biti problema.
mitja123
Prispevkov: 3
Pridružen: 03.04.2014 20:01:43

Re: Nepobedivi / Okružen mrtvima

Odgovor Napisal/-a mitja123 »

ok, sem včeraj prebral prvo številko stripa v pdf verziji in nisem mel težav :D hvala obema za info.
Zanima me samo še če gdo kupuje angleške stripe, pač da si sproti kupi ko izide, če se da v sloveniji sploh kje kupit ang verzijo the walking dead strip po številkah ne knjigah..'
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Re: Nepobedivi / Okružen mrtvima

Odgovor Napisal/-a Ruki »

mitja123 napisal/-a: Zanima me samo še če gdo kupuje angleške stripe, pač da si sproti kupi ko izide, če se da v sloveniji sploh kje kupit ang verzijo the walking dead strip po številkah ne knjigah..'
Pri nas ne, lahko naročiš edino online iz tujine.
Odgovori