Comic bags, boards and box

Vesolje superjunakov, svet brez superjunakov in prostor za ostale zadevščine ameriške produkcije.

Moderatorji: TomDarjangCortoMiokeRuki

Odgovori
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Comic bags, boards and box

Odgovor Napisal/-a jang »

Rabil bi par nasvetov, informacij, itd. v zvezi z zaščitnimi vrečkami, kartoni in škatlami za hranjenje stripov. Doma se mi je nabralo kar nekaj teh Bookglobe Marvel strip zvezkov, pa Conan barbarian od Slobodne dalmacije, Akira od Marketprinta. Trenutno jih imam nekaj v polici (niso ravno najbolj stabilni zaradi svoje tankosti), pa v predalih, skratka povsod po malem. Ker se mi zbirka kar precej povečuje mi zmanjkuje prostora. pa še berem jih zelo malo, torej bi jih rad dal malo spod nog :).
Amerikanci so seveda rešitev že zdavnaj iznajdli in če bi jaz živel v USA ali Kanadi problema nebi bilo, tako pa je drugače.
Iščem nekaj v tem stilu na linku spodaj:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=com ... 86.c0.m359

sedaj pa nekaj vprašanj na katere upam da mi boste znali odgovoriti:

1.) vrečke so različnih velikosti: Golden, Silver, Current, Magazine
to sem nekako poštudiral, bi pač moral pomerit te svoje stripe, so različnih velikosti nažalost

2.) Se da kje pri nas kupiti te zadeve?
pri Buchu nisem nikdar videl, je pa res da tam že kar dolgo nisem bil. Konzorcij, kje drugje? Na bolhi tudi nisem zasledil, na stripovi. com
tudi ne.

3.) poštnina iz USA je precej draga, če bi vzel tokiko kar jaz rabim bi bila dražja od robe, blizu 100$. Je pa res da pada če vzameš večje količine, samo potem bi se morali malo združit :)

4.) je kdo že naročal tole iz Amerike ali od drugod? kje bi se najbolj splačalo?

toliko zaenkrat, bom sigurno še imel vprašanja
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11089
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Re: Comic bags, boards and box

Odgovor Napisal/-a jang »

Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Re: Comic bags, boards and box

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Dvomim, da boš to dobil kje pri nas, tako da najboljše, da naročiš iz tujine, ja. Če bi sam kupoval, bi probal kaj najt na nemškem ebayu.
Odgovori