Priporočam

Vesolje superjunakov, svet brez superjunakov in prostor za ostale zadevščine ameriške produkcije.

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke, Ruki

Corto
Moderator STRIPOHOLIK

Postby Corto » 03.12.2010 13:58:43

sloppy wrote:jest bi prej priporočil ennisovega punisherja iz 616 marvel, ki ga je delal z steve dilan-om. s tem da se ko se bere človek zaveda da je ennis ponovno obudil punisherja iz tiste polomije ki se je imenovala marvel knights. tam je frankl imel nadnaravne moči in bil nekak duh maščevanja na strani angelov.
:roll:

po vseh pritožbah na franken castle story arc moram jaz reči da sem bil navdušen nad zgodbo in risbo.

To imam tudi na seznamu za nabavo, so pa žal trejdi in omnibus v glavnem razprodani :(

sloppy

Postby sloppy » 03.12.2010 14:25:09

omnibus je v vsakem primeru primeren samo za na polico, ker je precej težek. trejdi so pa verjetno na ebay-u še vedno na razpolago. ali pa v zagrebu v more comics (čeprav se splača prej poklicat).

tabiris

Re: Priporočam

Postby tabiris » 16.05.2014 18:06:58

Kar bi jaz vključil v obvezno branje stripoljubcev:

Sandman - res, res, res obvezno branje. Ta zadeva je tako neverjetna, epska in lirična obenem, napisana tako da se te res res dotakne, z zgodbami ki dostikrat bazirajo na zgodovinskih dogodkih in jih malce drugače razložijo... Če poznate Neila Gaimana, veste kaj mislim. Super zadeva.

Batman: Year One - ni superzlobcev, Batman jih faše, vse je dosti bolj realno... Zelo fino branje. Frank Miller.

Batman: The Dark Knight returns - Naravnost neverjetno, ni drugega za reči

Batman: The Long Halloween - povsem detektivska zgodba, ki se komot postavi ob bok Osumljenim Pet in podobnim. Film bi bil izjemen...

Batman (new 52): do sem še nisem prišel, ampak recenzije so izjemne. Komaj čakam, da začnem brati. :D

Sin City - drugačen, temačen, a zelo kul

Watchmen - če ste gledali film, veste za kaj se gre. Super zadeva. Alan Moore.

V for Vendetta - spet, če ste gledali film, veste za kaj se gre. Seveda je pa strip nekoliko boljši. Spet Alan Moore

Astro City - zelo zanimiv alternativni pogled na superjunake.

Superman Red Son - kaj bi se zgodilo, če bi superman pristal v Sovjetski Zvezi namesto v Ameriki?

To je to od tega, kar se na hitro spomnim...