Ultimate Fantastic Four/The Ultimates

Vesolje superjunakov, svet brez superjunakov in prostor za ostale zadevščine ameriške produkcije.

Moderatorji: TomDarjangCortoMiokeRuki

Odgovori
Uporabniški avatar
DAVC
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 337
Pridružen: 30.04.2007 13:39:25
Kraj: Idrija

Ultimate Fantastic Four/The Ultimates

Odgovor Napisal/-a DAVC »

Kak je zdej s tem?
A bo h nam sploh pršlo, al bi že moglo bit, pa sam v Idrijo ni pršlo, al sploh ne bo pršlo...................................??? :cry:
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Quesada je v intervjuvu za Wizard povedal, da gre 2009 ena Ultimate serija papa. Ugibanja so, da bo Spider-Man ostal in naj bi najverjetneje šlo za X-Men. Mogo?e FF4, ker se najslabše prodajajo, ampak je ve? verjetnosti za X-Mene. Bodo pa ta serijal zamenjali številni miniji, ki naj bi jih spisal "huge creator".
Uporabniški avatar
DAVC
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 337
Pridružen: 30.04.2007 13:39:25
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a DAVC »

Ja, sam na Hrvašken sta ven že vsaj 2 (?e ne 3?-se mi lih ne da preverjat) številki Ultimate Fantastic Four/The Ultimates. Torej-a bo spoh prišlo h nam, al ne?
Kak je pa to možno, de so X-men tolk nepopularni? Se so ja najboljšu Ultimate serijal!
Spidey, ki s tistimi prov nagravžnimi, neproporcionalnimi šunkami od nog ska?e po mestu, je pa verjetno taboli predajan... :evil: :roll:
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

tule imate vse o hrvaških izdajah Marvela:
http://stomugromova.com/
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

DAVC napisal/-a:Ja, sam na Hrva???ken sta ven ???e vsaj 2 (?e ne 3?-se mi lih ne da preverjat) ???tevilki Ultimate Fantastic Four/The Ultimates. Torej-a bo spoh pri???lo h nam, al ne?
Kak je pa to mo???no, de so X-men tolk nepopularni? Se so ja najbolj???u Ultimate serijal!
Spidey, ki s tistimi prov nagrav???nimi, neproporcionalnimi ???unkami od nog ska?e po mestu, je pa verjetno taboli predajan... :evil: :roll:
X-Meni niso tako nepopularni, kot sem napisal se najslab???e prodajajo Fantastic Four. Na prvem mestu so trenutno Ultimates, ki pa niso glih redna serija. Spidey s svojimi neproporcialnimi kra?ami ima vsaj konstantno risbo (Bagley, seday Immonen), medtem ko X-Meni mo?no mo?no varirajo glede risbe in kvalitete od zgodbe do zgodbe. Enako kot F4. Preberi nove zgodbe, ki jih ri???e Immonen. Ogromno bralcev je povedalo, da jim Immonen dosti bolj le???i in ga postavljajo pred Bagleya. Kakorkoli ???e, Bagley je ustvaril ta serial, zato bo trajalo ???e lep ?as, da bo Immonen pri meni dobil mesto.


Ultimates/F4 je zadnja hrva???ka cifra ???tevilka 3.

Slika

Izhajajo pa po novem tromese?no. Boooooring :roll: Ä?e pridejo k nam, pa nimam pojma. Dobi se jih pri Buchu, za trafike pa ne vem, ker mam te izdaje v angle??Ä?ini, tako da me hrva??ke ne zanimajo. Ä?e sem dobro de??ifriral s te male slike, mislim, da je gor tudi cena v evrih, tako da mogoÄ?e enkrat pridejo.
Man of Steel
Prispevkov: 196
Pridružen: 18.11.2007 23:36:10

Odgovor Napisal/-a Man of Steel »

Sada ulazem velike napore da nabavim prva dva napora u HC obliku.
Jer je jeftinije, lepse izgleda (exkluzivnije svakako) i nemoram da citam ofrlje prevod na HR... :wink:
Valjda cu da uspem u naporima, visa sila je u pitanju... :D
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Man of Steel napisal/-a:Sada ulazem velike napore da nabavim prva dva napora u HC obliku.
Jer je jeftinije, lepse izgleda (exkluzivnije svakako) i nemoram da citam ofrlje prevod na HR... :wink:
Valjda cu da uspem u naporima, visa sila je u pitanju... :D
Jaz jih imam v TPBju in sem zelo zadovoljen. Sicer mi ta hrvaški prevod ne zgleda slab, ravno nasprotno, je zelo soliden, ampak te stripe rajši berem v originalu.
Man of Steel
Prispevkov: 196
Pridružen: 18.11.2007 23:36:10

Odgovor Napisal/-a Man of Steel »

Ruki napisal/-a:
Man of Steel napisal/-a:Sada ulazem velike napore da nabavim prva dva napora u HC obliku.
Jer je jeftinije, lepse izgleda (exkluzivnije svakako) i nemoram da citam ofrlje prevod na HR... :wink:
Valjda cu da uspem u naporima, visa sila je u pitanju... :D
Jaz jih imam v TPBju in sem zelo zadovoljen. Sicer mi ta hrvaški prevod ne zgleda slab, ravno nasprotno, je zelo soliden, ampak te stripe rajši berem v originalu.
Naravno, original text je original text i cak i najveci prevod je ipak bleda kopija originala (naravno uz casne izuzetke)... :wink:
Man of Steel
Prispevkov: 196
Pridružen: 18.11.2007 23:36:10

Odgovor Napisal/-a Man of Steel »

Nego Ruki, kako ti se cini novi serijal (vol. 3).
Svi su ga okarakterisali kao krajnje zalostnu kopiju prva dva, iako sam nisam imao prilike da vidim nista vise od najava... :roll:
Neverujem da je bas tooliko lose... :D
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Man of Steel napisal/-a:Nego Ruki, kako ti se cini novi serijal (vol. 3).
Svi su ga okarakterisali kao krajnje zalostnu kopiju prva dva, iako sam nisam imao prilike da vidim nista vise od najava... :roll:
Neverujem da je bas tooliko lose... :D
Niso dosti zgrešili s tem opisom... Jeph Loeb je praktično uničil Ultimatese. Dokaj slaba zgodba, napovedi so, da naj bi pomrlo še nekaj glavnih junakov. Problem je, ker se dogaja Ultimatum crossover pri večih naslovih Ultimate Marvela. V primerjavi z Ultimates 1 in 2, so Ultimates 3 res le bleda kopija. Niso pa spet ne vem kako slabi.
Man of Steel
Prispevkov: 196
Pridružen: 18.11.2007 23:36:10

Odgovor Napisal/-a Man of Steel »

Ruki napisal/-a:
Man of Steel napisal/-a:Nego Ruki, kako ti se cini novi serijal (vol. 3).
Svi su ga okarakterisali kao krajnje zalostnu kopiju prva dva, iako sam nisam imao prilike da vidim nista vise od najava... :roll:
Neverujem da je bas tooliko lose... :D
Niso dosti zgreÅ¡ili s tem opisom... Jeph Loeb je praktiÄ
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Man of Steel napisal/-a: Pa izgleda da se i u ovom slucaju "nothing less 4 ever" pokazao ispravnom devizom... :roll:
Verjetno si mislil "nothing lasts 4 ever." ampak na žalost je res hehe :D
Odgovori