Novi Captain America

Vesolje superjunakov, svet brez superjunakov in prostor za ostale zadevščine ameriške produkcije.

Moderatorji: TomDarjangCortoMiokeRuki

Odgovori
sloppy
Prispevkov: 530
Pridružen: 14.01.2008 21:10:07
Kraj: Ljubljana

Novi Captain America

Odgovor Napisal/-a sloppy »

po atentatu na steve rogersa v 25 številki si je sedaj oblekel kostum captian americe njegov partner iz 2. svetovne bucky oz. po novo (staro) winter soldier. kar je pretreslo ljudi je to da ima novi cap. pištolo. kar mi je malo čudno saj je človek vojak in bi bilo malo nerealno mišljenje da ni nikoli ubil nikogar. vsekakor pa je strip odličen. ed brubacker prinese k naslovu nivo intrige in napetosti kar lepo stopnjuje in popušča. če vam je všeč imortal iron fist in daredevil ga toplo priporočam (ne se ustavit pri imenu lika in misliti da je predstavnik zionističnega kapitalističnega imperialističnega mišljenja ki vlada v ameriki. capitan america slepo sledi ameriškim sanjam ki so za vse ostale že davno razblinjen milni mehurček
svoboda, resnica,... :D )
Uporabniški avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 6192
Pridružen: 25.01.2005 20:30:25
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Corto »

Novi look Captaina Americe je dizajniral Alex Ross.
Zadnjič spremenil Corto, dne 06.07.2008 10:10:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

Z "novim" Captainom Americo so zasrali že sredi Civil Wara, ko se je vdal v "usodo" in predal. Tale serija bi se mogla zaključit po prvih 2 arcih v5, če ne že 20 let prej...
Uporabniški avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1837
Pridružen: 21.01.2005 19:46:00
Kraj: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Odgovor Napisal/-a Bob Rock »

Ne se sekirat. Ustrelili bomo tudi novega.
sloppy
Prispevkov: 530
Pridružen: 14.01.2008 21:10:07
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a sloppy »

Ruki napisal/-a:Z "novim" Captainom Americo so zasrali že sredi Civil Wara, ko se je vdal v "usodo" in predal.
Kakor se jaz spomnil se je predal na koncu Civil War. Saj se je tam zaključil event.
Uporabniški avatar
Ruki
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2022
Pridružen: 16.06.2007 16:45:01
Kraj: Oblazinjena sobica na zaprtem oddelku

Odgovor Napisal/-a Ruki »

sloppy napisal/-a:
Ruki napisal/-a:Z "novim" Captainom Americo so zasrali že sredi Civil Wara, ko se je vdal v "usodo" in predal.
Kakor se jaz spomnil se je predal na koncu Civil War. Saj se je tam zaključil event.
Po njegovi predaji je izšlo še vsaj 10 zvezkov neposredno vključenih v Civil War + cel Initiative kot posledica Civil Wara oz. Civil War Aftermath. Res ni sredina, konec pa tudi definitivno ne. Vsekakor je ideja med top trapastimi odločitvami Marvela v zadnjih letih. Sploh nima smisla.
sloppy
Prispevkov: 530
Pridružen: 14.01.2008 21:10:07
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a sloppy »

ma ja initiative in civil war aftermath so samo spin-offi na civil war. neki stvari se vleče še zdaj. initiative grejo naprej v secret invasion, new avengers so dobili še registrirano verzijo mighty avengers in tako naprej. to je samo marvel univerza (m.u.) po civil war. saj imajo vsako leto nov event. civil war se je vlekel začetek že iz avenger disassembeled preko m-day v secret war in naj bi se zdaj zavleklo celo to dogajanje naprej mimo world war hulk v secret invasion. nekateri temu obdobju pravijo illuminati saga
ker naj bi se vse vračalo na skupino naj umov v m.u. (iron man, profesor xavire, namor, reed richardsin, black bolt in dr.strange) in dejanj njih samih ali njihovih skupin (kot so avengers, x-men, inhumans in prebivalcev atlantisa)
pardon zaneslo me je hotel sem samo reči da za mene je bilo to na koncu civil war eventa. aftermath je pač posledica.
nisem pa točno razumel katera ideja ti ni všeč. če to z preobrazbo buckija v capa je meni vseeno bolj logična kot one more day s spider-manom. tu vsaj sledijo nekemu vzorcu, spider-man je dobil tako čuden reboot da ne vem kaj hočejo. ampak to bi bilo mogoče za kak drug post.
Odgovori