Drugi ciklus Helboja

Vesolje superjunakov, svet brez superjunakov in prostor za ostale zadevščine ameriške produkcije.

Moderatorji: TomDarjangCortoMiokeRuki

Odgovori
Uporabniški avatar
marlowe
Prispevkov: 749
Pridružen: 09.05.2005 14:16:22
Kraj: Srbija
Kontakt:

Drugi ciklus Helboja

Odgovor Napisal/-a marlowe »

Je zavrsen. Na kioscima je i peta sveska ciklusa Buđenje đavola.
Šta mislite o Đavolku? Čita li ko?
Uporabniški avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2040
Pridružen: 17.10.2005 22:53:40
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 6ar »

odličan
Uporabniški avatar
6ar
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 2040
Pridružen: 17.10.2005 22:53:40
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a 6ar »

jel ide treći ciklus :?:
Uporabniški avatar
marlowe
Prispevkov: 749
Pridružen: 09.05.2005 14:16:22
Kraj: Srbija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a marlowe »

Ne znam pouzdano, ali imajuci u vidu da je ovih 5 sveski drugog ciklusa islo redovnim mesecnim ritmom, dok je prvi ciklus kasnio, logicno mi je da se stvar stabilizovala i ne vidim razloga da ne nastave.
Uporabniški avatar
jang
Moderator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 11090
Pridružen: 26.01.2005 19:42:10
Kraj: bled

Odgovor Napisal/-a jang »

a neke šanse za kvalitet barem sličan LMI izdanjima ili sada Bookglobe nema?
Ima li BP nešto od Marvela u svom programu (budučem)?
Uporabniški avatar
marlowe
Prispevkov: 749
Pridružen: 09.05.2005 14:16:22
Kraj: Srbija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a marlowe »

jang napisal/-a:a neke šanse za kvalitet barem sličan LMI izdanjima ili sada Bookglobe nema?
Ima li BP nešto od Marvela u svom programu (budučem)?
Pa, ja nemam nikakve insajderske informacije od Systema, ali ubedjen sam da se nista u smislu izdanja nece menjati. Kvalitet je po meni sasvim u redu, jedino sto je ovo crno-bela verzija. Sve ostalo je OK, prevod, stampa, dizajn ... Rade sa originalnih fajlova. Ja bih jedino voleo da je glatki papir, ali gomila drugih c/b izdanja ide na ovom ofsetnom, pa valjda raja to voli.
Ne verujem da ce preci na kolor, ali meni se cini da HB sasvim lepo funkcionise ovako. Nema tu nekih sivih nijansi gde je vadjen kolor pa se vidi, vec je takav strip - crno je crno, a belo belo. Cini mi se da mi je neko davno pricao kako je takva verzija isla u Rusiji, cak valjda i da diskove kupuju od njih. Mozda sam sanjao, ali kao da sam tako nesto cuo jos prosle godine pre nego sto je cela stvar krenula.
Odgovori