6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderators: TomDar, jang, Corto, Mioke

Pridete na piknik?

DA
6
55%
NE
5
45%
 
Total votes: 11

User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by Corto »

Organiziramo tradicionalni 6. piknik društva Stripoholik.
Piknik bo v nedeljo 24. avgusta 2014 od 11h na piknik prostoru na Ježici v Ljubljani, enako kot zadnjih par let.
Prostor je umaknjen iz ceste na mirni in prijetni lokaciji in ima vso potrebno infrastrukturo (wc, voda, tuš, elektrika, hladilnik, žar, ...).
V primeru dežja je tu pokriti prostor z mizami in stoli. Piknik bo trajal, dokler nas bo volja :)
V okviru piknika sta na voljo tudi dve igrišči za odbojko na mivki, lahko ju izkoristimo tudi za fuzbal, badminton, speedminton, ... :)

Poskrbeli bomo za dobro hrano, pijačo in muziko :)
Prinesite s sabo samo dobro voljo!

Znesek za participacijo je 15€ tako za nečlane kot za člane društva Stripoholik.

Za prijavo se napišite spodaj, da približno vemo, koliko nas bo.

V okviru piknika je predviden tudi mini bazar stripov! Prinesite stripe, ki jih želite menjati ali prodati.

V PRIMERU ZELO SLABEGA VREMENA ALI PREMAJHNE UDELEŽBE, PIKNIK ODPADE!


Kako je bilo na prvih petih piknikih:
Prvi piknik
Drugi piknik
Tretji piknik
Četrti piknik
Peti piknik


Kako priti na piknik prostor na Ježici:
Image
Image
Image
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by tilitili »

pridem(o)
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by TomDar »

Jaz tudi! in mogoče tudi moje punce :)
Odstrani se pošast!
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by Poli 78 »

Sem pocahnal. :)
Anything is possible
Be the Change You Want to See
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by TomDar »

Dajmo se seštet!?
Odstrani se pošast!
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by tilitili »

a prpeleš tamale? Tuk de vem, al pridem sam al s tamalo...
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Posts: 5925
Joined: 21.01.2005 19:09:40
Location: Logatec
Contact:

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by TomDar »

tilitili wrote:a prpeleš tamale? Tuk de vem, al pridem sam al s tamalo...
Razmišljam še, da bi vse vzel s seboj, zdaj pa odvisno kdo pride (da ne bodo same) in seveda najbolj važno od vremena!
Odstrani se pošast!
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by tilitili »

TomDar wrote:
tilitili wrote:a prpeleš tamale? Tuk de vem, al pridem sam al s tamalo...
Razmišljam še, da bi vse vzel s seboj, zdaj pa odvisno kdo pride (da ne bodo same) in seveda najbolj važno od vremena!
gombi tut tuhta da bi vzel mulce ssabo...pa risar69 tut
kua pa poli? dej prpel tamalga, bo meu ene 5 šišk za prečekirat
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by Poli 78 »

Ne vem še, računal sem, da pridem solo ... da imam mir za čvek, pit, jest in igrat. :P
Anything is possible
Be the Change You Want to See
User avatar
Bob Rock
STRIPOHOLIK
Posts: 1840
Joined: 21.01.2005 19:46:00
Location: New York (no saj v bistvu je Ljubljana)

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by Bob Rock »

Verjetno pridem.
User avatar
Corto
Moderator STRIPOHOLIK
Posts: 6241
Joined: 25.01.2005 20:30:25
Location: Škofja Loka
Contact:

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by Corto »

Ima kdo kakšne posebne želje, kar se hrane tiče, da vemo, kaj nabaviti?
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by Poli 78 »

Zame kaj nemesnega, drugače vseeno. :)
Anything is possible
Be the Change You Want to See
krpalec
STRIPOHOLIK
Posts: 73
Joined: 09.12.2005 13:08:39
Location: Ljubljana

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by krpalec »

Pridem tudi jaz.
User avatar
Poli 78
STRIPOHOLIK
Posts: 8473
Joined: 23.10.2007 12:52:48
Location: Ljubljana

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by Poli 78 »

Je vreme naročeno? :)
Anything is possible
Be the Change You Want to See
User avatar
tilitili
STRIPOHOLIK
Posts: 6420
Joined: 26.02.2009 21:26:50
Location: zagorje ob savi

Re: 6. piknik društva Stripoholik, 24. avgust 2014

Post by tilitili »

naša tamala požre vola pa pol..!!!
WHOOOOA BIG FELLA; WHOOOA.
Post Reply