Po dolgem času zopet Strip bazar v MB - 30.6.2007

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderatorji: TomDarjangCortoMioke

Se vam zdi izvedba strip bazarjev v MB smiselna?

Da, saj utegnem priti le na bazar v MB
5
18%
Ne, saj sem redni gost LJ bazarja
2
7%
Da, dobro je da se strip scena širi tudi drugod
18
64%
Ne
3
11%
 
Skupaj glasov: 28

Uporabniški avatar
alex
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 437
Pridružen: 10.10.2006 10:23:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a alex »

Mocivnik napisal/-a:A RES? Heheh, mi je ze brat rekel, da bova probala prit...torej bojo tam samo 4 ljudje?
Če še ti prideš, vas bo že 5... :mrgreen:
Tanja.C
Prispevkov: 159
Pridružen: 10.05.2005 23:05:50
Kraj: MB
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tanja.C »

Jst tut vedno pridem pozdravit fante, ko pridejo v Inkubator! :yes: Komaj čakam Stripoholik fanzin, pa da malo prelistam Dylane Doge!
TomDar je vedno tako naspidiran (hvalabogu da niso vsi taki zaspanci kot jaz!), že dvakrat sem ga imela neki za vprašat, pa je vedno ali letel okrog ali se ukvarjal s kupci in ga nisem hotela motiti. :D
Ugotavljala sva s šefom v Inkubatorju, da se obisk bazarja povečuje, zato bi se kontinuiteta MB bazarjev res morala ohraniti! :yes:
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Res je, Tanja vedno pride, resda tam ob poldnevu :) a vseeno.
Ti kar povej, če kaj rabiš, saj mam ZS, Email itd :)
Tanja.C napisal/-a: Ugotavljala sva s šefom v Inkubatorju, da se obisk bazarja povečuje, zato bi se kontinuiteta MB bazarjev res morala ohraniti! :yes:
Tako je, jaz tudi to opažam in ravno zato govorim, da je škoda da se nebi nadaljevalo. Recimo, hipotetično, če bi se programska shema spremenila v Inkubatorju tako, da nebi se našel termin za nas gori, bi jaz brez problemov še vedno vsaj enkrat na mesec prišel, in to magari v nedeljo in to na sejem v MB. Ravno zato, da to skupino zbiratljev, članov, forumašev iz okolice držimo skupaj. Prinašamo novosti in se družimo.
Sami veste (tisti, ki so bili na kakšnem LJ in kakšnem MB bazarju) da je v LJ 100krat bolje obiskan, več se nabavi, zamenja itd.., vendar kljub temu vztrajam na tem, da smo povezani vsaj enkrat na mesec, tako da se Inkubatorju zahvaljujem, za možnost, in nadaljno (upam) kontinuiteto :)
Je vseeno bolje če si pod streho neodvisen od vremena, kot na odprtem in prepuščen na milost oz nemilost vremenu
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Tanja.C napisal/-a:Jst tut vedno pridem pozdravit fante, ko pridejo v Inkubator! :yes: Komaj čakam Stripoholik fanzin, pa da malo prelistam Dylane Doge!
TomDar je vedno tako naspidiran (hvalabogu da niso vsi taki zaspanci kot jaz!), že dvakrat sem ga imela neki za vprašat, pa je vedno ali letel okrog ali se ukvarjal s kupci in ga nisem hotela motiti. :D
Ugotavljala sva s šefom v Inkubatorju, da se obisk bazarja povečuje, zato bi se kontinuiteta MB bazarjev res morala ohraniti! :yes:
ja, tak je naš Dare

okrog dvanajstih gleda samo še po pleskavicah in čevapih :wink:
Tanja.C
Prispevkov: 159
Pridružen: 10.05.2005 23:05:50
Kraj: MB
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tanja.C »

@ TomDar

Oh kako si prijazen. :oops: Ponavadi pridem krepko po poldnevu, ker sem nočna ptica in zjutraj / dopoldan izjemno težko vstanem. :oops:
Ni se šlo za stripe, hotela sem te kar tako malo zvlečt na kavo, sam te nisem hotela motiti, ko si sklepal biznise. :)
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Tanja.C napisal/-a:@ TomDar

Oh kako si prijazen. :oops: Ponavadi pridem krepko po poldnevu, ker sem nočna ptica in zjutraj / dopoldan izjemno težko vstanem. :oops:
Ni se šlo za stripe, hotela sem te kar tako malo zvlečt na kavo, sam te nisem hotela motiti, ko si sklepal biznise. :)
;) tak sem jaz bil, spal do popoldnevov, zdaj pa nič več :)


Nisem ti govoril za stripe :) Sem rekel, da povej kaj rabiš, ker si rekla da se ne uspemo zmenit. No se bom pa pustil povabit na kavo, pa se bomo tam zmenili, če bom znal ali mogel pomagati, veš da velja...
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Simao
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 632
Pridružen: 27.04.2007 23:44:15
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Simao »

Žal mene ne bo, ker sem na dopustu do 1. julija.
Lahko pa vas razveselim, da bom veliko risal in lahko pričakujete nove risbe na forumu, ko pridem nazaj :)

Lepo se imejte na bazarju in se vidimo na naslednjem.
Rabiš ideje za risanje? Brezplačno si naloži mojo 300 stransko knjigo "100 idej za risanje" ----> https://www.ilu.si/100idejodrasli
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

škoda Simao, da ne moreš priti - sem upal, da se srečamo

pač na naslednjem bazarju :wink:
Tanja.C
Prispevkov: 159
Pridružen: 10.05.2005 23:05:50
Kraj: MB
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tanja.C »

Mene žal ne bo na bazar, ker grem v Zagreb. TomDar - obljubljena kavica kdaj drugič. :wink:
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Tanja.C napisal/-a:Mene žal ne bo na bazar, ker grem v Zagreb. TomDar - obljubljena kavica kdaj drugič. :wink:
Ok, se vidimo drugič.
Upam, da bo Inkubator odprt ko pridemo :)
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Nobody
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5982
Pridružen: 02.05.2005 13:03:56
Kraj: Gornji Slaveči 2

Odgovor Napisal/-a Nobody »

Tanja.C napisal/-a:Mene žal ne bo na bazar, ker grem v Zagreb. TomDar - obljubljena kavica kdaj drugič. :wink:
sem upal, da bom končno spoznal ženskega stripoholika, pa spet nič.
Pač naslednjič :wink:
Uporabniški avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 744
Pridružen: 07.03.2005 21:38:47
Kraj: Fara
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mioke »

Tanja.C napisal/-a:Mene žal ne bo na bazar, ker grem v Zagreb. TomDar - obljubljena kavica kdaj drugič. :wink:
Edini dan v mesecu, ko je bazar pa ravno takrat v Zagreb!

c c c :wink:
Tanja.C
Prispevkov: 159
Pridružen: 10.05.2005 23:05:50
Kraj: MB
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tanja.C »

Ja pobi, kje ste pa bili vse prejšnje MB bazarje? Kaj se to pravi samo prit po stripe in odpičit naprej? :lol: Treba je še malo posedet, počvekat... in počakat da se moja malenkost zbudi - glede na to, da tole pišem ob 4.35 zjutri, vam je ziher jasno zakaj ponavadi prespim večino bazarja. :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
Mocivnik
Prispevkov: 415
Pridružen: 04.01.2007 21:31:09
Kraj: Ravne na Koroškem

Re: Po dolgem času zopet Strip bazar v MB - 30.6.2007

Odgovor Napisal/-a Mocivnik »

kulturni inkubator: ali je to zgradba ali se tako reče prostoru? je to od zunaj? kje blizu MB-jevega Štuka?
Uporabniški avatar
Fishleg
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 255
Pridružen: 19.08.2005 14:45:45
Kraj: Maribor/Ljubljana

Re: Po dolgem času zopet Strip bazar v MB - 30.6.2007

Odgovor Napisal/-a Fishleg »

Mocivnik napisal/-a:kulturni inkubator: ali je to zgradba ali se tako reče prostoru? je to od zunaj? kje blizu MB-jevega Štuka?
Ne, to je malo dalje od glavnega trga, na Koroški cesti.
Odgovori