III. LJUBLJANSKI STRIP BAZAR - 17. marec 2007

Novice, najave, obvestila javnosti, informiranje in debate v zvezi z društvom

Moderatorji: TomDarjangCortoMioke

Se boš udeležil/a 3. LJUBLJANSKEGA STRIP BAZARJA?

Glasovanje se je zaključilo dne 02.03.2007 11:36:06

DA
17
74%
NE
6
26%
 
Skupaj glasov: 23

Uporabniški avatar
Mocivnik
Prispevkov: 415
Pridružen: 04.01.2007 21:31:09
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Mocivnik »

Nobody napisal/-a:
corto napisal/-a:Malo smo se dogovarjali, da bi bil naslednji bazar tematski, nekaj v stilu "Priskrbimo Mocivniku manjkajoče slovenske Alan Forde!", tako kot imajo te akcije "Save the whales!" :D
:yes:
Lepo od vas :D
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

!

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Mocivnik napisal/-a:Najprej bi se opravičil, ker me ni bilo in toliko sem se pripravljal na to. Strašno mi je žal, da me ni bilo, vendar se bom potrudil najbolj, kar je možno, da pridem na bazar naslednuji mesec. Ali mi lahko samo poveste, ali je Mioke-tu ostalo še kaj slo AAF-jev, ter kateri so še prodajali slo AF-je, prosim.
Ti je oproščeno, samo obljubi, da ne boš več v vsakem postu spraševal za SLO AF.
Miokeja pa sam vprašaj, pošlji mu ZS!
Odstrani se pošast!
Uporabniški avatar
Mioke
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 744
Pridružen: 07.03.2005 21:38:47
Kraj: Fara
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mioke »

Mioke ti je že rekel da je vse prodal in da mu je ostala samo še ena cifra, ki pa je itak na licitacijah...
BuDi
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 7040
Pridružen: 21.01.2005 19:19:44
Kraj: 1000 Ljubljana

Odgovor Napisal/-a BuDi »

Iztok je imel na Bazarju še kakih 10 komadov slovenskih Alanov Fordov, na začetku bazarja jih je imel precej več... pa je "neka oseba iz foruma" večino pokupila.
(ne mene gledat, jaz imam že nekaj časa komplet, podvajam pa ne)
Sve što znam o životu…odabrao je Đelo Hadžiselimović.
Registriraj.si domeno.
Uporabniški avatar
alex
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 437
Pridružen: 10.10.2006 10:23:23
Kraj: Ljubljana

Re: !

Odgovor Napisal/-a alex »

TomDar napisal/-a:
Mocivnik napisal/-a:Najprej bi se opravičil, ker me ni bilo in toliko sem se pripravljal na to. Strašno mi je žal, da me ni bilo, vendar se bom potrudil najbolj, kar je možno, da pridem na bazar naslednuji mesec. Ali mi lahko samo poveste, ali je Mioke-tu ostalo še kaj slo AAF-jev, ter kateri so še prodajali slo AF-je, prosim.
Ti je oproščeno, samo obljubi, da ne boš več v vsakem postu spraševal za SLO AF.
Miokeja pa sam vprašaj, pošlji mu ZS!
NI oproščeno! Po štantih je bil cel kup ta zelene solate, Močivnika pa od nikoder. Prej si nas pa zbombardiral z n+1 maili in zahteval zagotovila... Močiš ga, stari :? Odkupil se boš s tem, da daš mir s slo AF do naslednjega bazarja :wink:

Še moj komentar tega bazarja: užival sem. Čeprav sem se na začetku zaradi "medijske tišine" malo bal za obisk, je ta vsaj zame bil več kot zadovoljiv. Sami "ta pravi". Sproščeno vzdušje, gore stripov (čeprav je bilo manj ponudnikov), zabava... kaj še hočmo? Tokrat smo poskrbeli tudi za pijačo in za hrano (Pizze). Z obiskom so nas celo razveselili nekateri od najvidnejših predstavnikov strip scene v SLO in HR - super. Naslednjič še poskrbimo za muzko, pa bo popolno.
Mislim, da je ta bazar pokazal vsem dvomljivcem, da je smiselno izpeljat zadevo vsak mesec. Ljubiteljev stripov je dovolj, ponudbe pa tudi. Če se vsi potrudimo, bo vsak mesec prihajalo tudi več gostov iz drugih koncev Slovenije in iz Hrvaške. Privabimo malo več ponudnikov, doteramo licitacije, prepričamo soseden lokal, da bo malo dlje odprt... in zmaga. Pri tej ponudbi prav vsak najde nekaj zase, cene so ugodne, ne zapravljamo za poštnino, spoznavamo se in družimo.
Mogoče bi edino lahko zaključili eno uro prej - po 14.00 je obisk majhen. Tukaj se moram posuti s pepelom in se opravičiti TomDar-ju, da sem ga v tej uri pustil na cedilu - žeja je bila prehuda (hvala Boki, Bob Rock in TomDar, ki se nam je kasneje pridružil :lol:).

Zaključni stavek: to mi deli!
Uporabniški avatar
Mocivnik
Prispevkov: 415
Pridružen: 04.01.2007 21:31:09
Kraj: Ravne na Koroškem

Re: !

Odgovor Napisal/-a Mocivnik »

Kot sem že rekel v prejšnjem postu, bom skoraj zagotovo prišel na naslednjega. Nisem sam kriv da nisem mogel...
Uporabniški avatar
TomDar
Administrator STRIPOHOLIK
Prispevkov: 5924
Pridružen: 21.01.2005 19:09:40
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: !

Odgovor Napisal/-a TomDar »

Mocivnik napisal/-a:Kot sem že rekel v prejšnjem postu, bom skoraj zagotovo prišel na naslednjega. Nisem sam kriv da nisem mogel...
Takrat žal nebo več slovenskih Alan Fordov, prodano, nema, zmanjkalo, kupljeno, nestalo...... :twisted:
Odstrani se pošast!
izzy
STRIPOHOLIK
Prispevkov: 1292
Pridružen: 29.09.2006 9:25:53
Kraj: Slovenski Javornik

Odgovor Napisal/-a izzy »

TomDar ne strašit fanta :twisted: , ker pol pa res nau pršu in ne bo vedu, kaj je do sedaj zamujal.
From Far Beyond The Valkyries Chant My Name
Uporabniški avatar
Mocivnik
Prispevkov: 415
Pridružen: 04.01.2007 21:31:09
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Mocivnik »

izzy napisal/-a:TomDar ne strašit fanta :twisted: , ker pol pa res nau pršu in ne bo vedu, kaj je do sedaj zamujal.
Ja resno..skoraj bi bila potreba po zamenjavi plenic :cry_lol: ..Ne res, moj brat, ki bi me naj pripeljal, ni utegnil.
Odgovori