Halo!
Evo da bude pregledno, pogledaj ove ponude, mozda ti nesto odgovara:
1. Batman & Robin 1997
http://comic.nalaz.com/displayimage.php?pos=-653
2. Batman Giant
http://comic.nalaz.com/displayimage.php?pos=-654
3. Batman Bane
http://comic.nalaz.com/displayimage.php?pos=-652
4. Batman full Circle ...
Search found 17 matches
- 30.03.2008 20:16:10
- Forum: Kupim
- Topic: Kupujem batmana
- Replies: 4
- Views: 4000
- 25.03.2008 1:43:37
- Forum: Kupim
- Topic: Kupujem batmana
- Replies: 4
- Views: 4000
USA Batman
Halo!
Razumijes li ponesto Hrvatskog jezika?
Ja zivim u Njemackoj i kolekcionar sam USA Stripova.
Aktualiziram moju Internet stranu www.nalaz.com gdje za sada imam oko 1000 USA Image Stripova. Ostalo (oko 3000 kom.) kao DC, Dark Horse, Marvel itd. moram jos aktualizirati. :shock:
Batmana imam ...
Razumijes li ponesto Hrvatskog jezika?
Ja zivim u Njemackoj i kolekcionar sam USA Stripova.
Aktualiziram moju Internet stranu www.nalaz.com gdje za sada imam oko 1000 USA Image Stripova. Ostalo (oko 3000 kom.) kao DC, Dark Horse, Marvel itd. moram jos aktualizirati. :shock:
Batmana imam ...
- 19.02.2007 16:41:46
- Forum: Kupim
- Topic: HOČEM IMET VELIKO STRIPOV ZA MOJO ZBIRKO
- Replies: 23
- Views: 14062
- 18.02.2007 15:40:08
- Forum: Kupim
- Topic: HOČEM IMET VELIKO STRIPOV ZA MOJO ZBIRKO
- Replies: 23
- Views: 14062
- 13.02.2007 15:43:59
- Forum: Kupim
- Topic: HOČEM IMET VELIKO STRIPOV ZA MOJO ZBIRKO
- Replies: 23
- Views: 14062
NO PROBLEM
KONTAKTIRAT ČU TE U NEDELJU ZATO JER IMAM PUNO OBVEZNOSTI SA ŠKOLU OVE DANE.VAŽI :)
Naravno da je to OK.
Juce sam dobio jos par stotina USA Stripova:
83x The mighty THOR (1980-1989):
300-303, 305-336, 338-342, 345-349, 353-356, 363, 371, 372, 375, 379-385, 387, 388, 390-404. 406-410
18x Ka-Zar ...
Naravno da je to OK.
Juce sam dobio jos par stotina USA Stripova:
83x The mighty THOR (1980-1989):
300-303, 305-336, 338-342, 345-349, 353-356, 363, 371, 372, 375, 379-385, 387, 388, 390-404. 406-410
18x Ka-Zar ...
USA-Comics - posjetite Domain * www.handeleck.de*
Halo Zelensm i svi u Forumu! :lol:
Mozda ja imam nesto za tebe od moje kolekcije preko 1000 USA Comics.
Pogledaj molim te na Internet Strani:
Link: http://www.handeleck.de/ Kategoija * Comic`s * + USA
Ako nista ne nades, mogu ti dosta toga nabaviti. Sto zelis, koliko i po kojim cijenama, sve se ...
Mozda ja imam nesto za tebe od moje kolekcije preko 1000 USA Comics.
Pogledaj molim te na Internet Strani:
Link: http://www.handeleck.de/ Kategoija * Comic`s * + USA
Ako nista ne nades, mogu ti dosta toga nabaviti. Sto zelis, koliko i po kojim cijenama, sve se ...
- 13.02.2007 2:48:03
- Forum: Kupim
- Topic: Kupim starejše stripe ZS in LMS
- Replies: 4
- Views: 5235
Mozda imas interesa
Kupim: Teks Viler : 158,159,162,309,327,328,333,334,343,350,357,378,386,392,401,415,416,470,486,502,548,779, in večino od št.1000 naprej.Zanimajo me še starejše številke Komandanta Marka - predvsem do 150.Imam nekaj podvojenih stripov, tako da se da tudi menjati.Interesenti in prodajalci oglasite ...
- 13.02.2007 2:07:27
- Forum: Kupim
- Topic: Kupim Zvitorepčeve romane v stripu.
- Replies: 26
- Views: 61348
neki Stripovi sa spiska
Halo Frenki i svi u Forumu!
Mozda jos uvijek trazis i imas interesa otkupiti ovaj Strip:
ZS-Br.21-KUCA UZASA
Pogledaj Sken na Internet Strani:
Link: http://www.handeleck.de/ pod Kategorijom YU Stripovi nazalost bez Glencera, a u Kategoriji: USA Stripovi su uglavnom Glenceri
U slucaju ...
Mozda jos uvijek trazis i imas interesa otkupiti ovaj Strip:
ZS-Br.21-KUCA UZASA
Pogledaj Sken na Internet Strani:
Link: http://www.handeleck.de/ pod Kategorijom YU Stripovi nazalost bez Glencera, a u Kategoriji: USA Stripovi su uglavnom Glenceri
U slucaju ...
- 13.02.2007 1:47:02
- Forum: Kupim
- Topic: HOČEM IMET VELIKO STRIPOV ZA MOJO ZBIRKO
- Replies: 23
- Views: 14062
USA Stripovi - Internet Strana: handeleck.de
Halo svima u Forumu! :lol:
Mozda ima nesto zanimljivoga i za tebe na Aukciji:
Link: http://www.striparna.com/avkcije/show_user_auctions.php
sylt99
Link: http://www.stripovi.com/
Aukcije + Strana izdanja + USA + sylt99
Link: http://www.handeleck.de/ Privatna kolekcija 1000 USA - Comic ...
Mozda ima nesto zanimljivoga i za tebe na Aukciji:
Link: http://www.striparna.com/avkcije/show_user_auctions.php
sylt99
Link: http://www.stripovi.com/
Aukcije + Strana izdanja + USA + sylt99
Link: http://www.handeleck.de/ Privatna kolekcija 1000 USA - Comic ...
- 12.02.2007 23:03:00
- Forum: Stripi
- Topic: Zanimive strip strani
- Replies: 121
- Views: 102091
- 30.11.2006 3:52:00
- Forum: Komentarji, kritike, predlogi ...
- Topic: Različni jeziki na forumu
- Replies: 38
- Views: 78733
- 22.10.2006 12:17:20
- Forum: Stripi
- Topic: Stripi v tujih jezikih
- Replies: 8
- Views: 4100
- 22.10.2006 9:41:26
- Forum: Stripi
- Topic: Stripi v tujih jezikih
- Replies: 8
- Views: 4100
- 22.10.2006 2:05:38
- Forum: Stripi
- Topic: Stripi v tujih jezikih
- Replies: 8
- Views: 4100
- 20.10.2006 1:50:50
- Forum: Stripi
- Topic: Stripi v tujih jezikih
- Replies: 8
- Views: 4100
Stripi v tujih jezikih
Cita li netko ili mozda skuplja od Vas Stripove na stranom jeziku?
Ja imam ponesto toga domaceg; ZS i LMS Zagor&Co , a tu i tamo sakupio sam nesto na americko-engleskom i njemackom jeziku.
Cak sam i 10-tak Tex Willera na talijanskom nabavio.
Za sada je to sve bez nekog kolekcionarskog plana, pa me ...
Ja imam ponesto toga domaceg; ZS i LMS Zagor&Co , a tu i tamo sakupio sam nesto na americko-engleskom i njemackom jeziku.
Cak sam i 10-tak Tex Willera na talijanskom nabavio.
Za sada je to sve bez nekog kolekcionarskog plana, pa me ...