Search found 17 matches

by sylt99
30.03.2008 20:16:10
Forum: Kupim
Topic: Kupujem batmana
Replies: 4
Views: 4000

Batman Kolekcija

Halo!

Evo da bude pregledno, pogledaj ove ponude, mozda ti nesto odgovara:

1. Batman & Robin 1997
http://comic.nalaz.com/displayimage.php?pos=-653
2. Batman Giant
http://comic.nalaz.com/displayimage.php?pos=-654
3. Batman Bane
http://comic.nalaz.com/displayimage.php?pos=-652
4. Batman full Circle ...
by sylt99
25.03.2008 1:43:37
Forum: Kupim
Topic: Kupujem batmana
Replies: 4
Views: 4000

USA Batman

Halo!

Razumijes li ponesto Hrvatskog jezika?

Ja zivim u Njemackoj i kolekcionar sam USA Stripova.
Aktualiziram moju Internet stranu www.nalaz.com gdje za sada imam oko 1000 USA Image Stripova. Ostalo (oko 3000 kom.) kao DC, Dark Horse, Marvel itd. moram jos aktualizirati. :shock:

Batmana imam ...
by sylt99
19.02.2007 16:41:46
Forum: Kupim
Topic: HOČEM IMET VELIKO STRIPOV ZA MOJO ZBIRKO
Replies: 23
Views: 14062

RADIJE ČU POSLATI PARE PRPORUČENO SYLT A NE MOGU TE KONTAKTIRATI JER NEMAM E-MEILA :|

UPS :idea: zasto Nemas E-mail :?: Sigurno ne zelis imati ili?

Nije to tako vazno za mene, ja redovno pregledavam moju Mail postu svaki dan, a u Forum gledam samo povremeno, pa zato svakoga zamolim da mi se ...
by sylt99
18.02.2007 15:40:08
Forum: Kupim
Topic: HOČEM IMET VELIKO STRIPOV ZA MOJO ZBIRKO
Replies: 23
Views: 14062

SYLT 99 ZANIMAJU ME OVA DVOJICA
IRON-MAN - BR.234
IRON-MAN - BR.319

Hvala na zainteresiranosti.

Da li si pogledao Skenove ta dva Stripa na Internet Strani: http://www.handeleck.de/ + USA Stripovi + Marvel + Iron-Man. Ocuvani su za 5 bez ikakvih tragova uporabe. Papir cijeloga Stripa iznutra je u ...
by sylt99
13.02.2007 15:43:59
Forum: Kupim
Topic: HOČEM IMET VELIKO STRIPOV ZA MOJO ZBIRKO
Replies: 23
Views: 14062

NO PROBLEM

KONTAKTIRAT ČU TE U NEDELJU ZATO JER IMAM PUNO OBVEZNOSTI SA ŠKOLU OVE DANE.VAŽI :)

Naravno da je to OK.

Juce sam dobio jos par stotina USA Stripova:

83x The mighty THOR (1980-1989):
300-303, 305-336, 338-342, 345-349, 353-356, 363, 371, 372, 375, 379-385, 387, 388, 390-404. 406-410
18x Ka-Zar ...
by sylt99
13.02.2007 5:31:04
Forum: Kupim
Topic: Marvel DC
Replies: 8
Views: 7693

USA-Comics - posjetite Domain * www.handeleck.de*

Halo Zelensm i svi u Forumu! :lol:

Mozda ja imam nesto za tebe od moje kolekcije preko 1000 USA Comics.

Pogledaj molim te na Internet Strani:

Link: http://www.handeleck.de/ Kategoija * Comic`s * + USA

Ako nista ne nades, mogu ti dosta toga nabaviti. Sto zelis, koliko i po kojim cijenama, sve se ...
by sylt99
13.02.2007 2:48:03
Forum: Kupim
Topic: Kupim starejše stripe ZS in LMS
Replies: 4
Views: 5235

Mozda imas interesa

Kupim: Teks Viler : 158,159,162,309,327,328,333,334,343,350,357,378,386,392,401,415,416,470,486,502,548,779, in večino od št.1000 naprej.Zanimajo me še starejše številke Komandanta Marka - predvsem do 150.Imam nekaj podvojenih stripov, tako da se da tudi menjati.Interesenti in prodajalci oglasite ...
by sylt99
13.02.2007 2:07:27
Forum: Kupim
Topic: Kupim Zvitorepčeve romane v stripu.
Replies: 26
Views: 61348

neki Stripovi sa spiska

Halo Frenki i svi u Forumu!

Mozda jos uvijek trazis i imas interesa otkupiti ovaj Strip:

ZS-Br.21-KUCA UZASA

Pogledaj Sken na Internet Strani:

Link: http://www.handeleck.de/ pod Kategorijom YU Stripovi nazalost bez Glencera, a u Kategoriji: USA Stripovi su uglavnom Glenceri

U slucaju ...
by sylt99
13.02.2007 1:47:02
Forum: Kupim
Topic: HOČEM IMET VELIKO STRIPOV ZA MOJO ZBIRKO
Replies: 23
Views: 14062

USA Stripovi - Internet Strana: handeleck.de

Halo svima u Forumu! :lol:

Mozda ima nesto zanimljivoga i za tebe na Aukciji:

Link: http://www.striparna.com/avkcije/show_user_auctions.php
sylt99

Link: http://www.stripovi.com/
Aukcije + Strana izdanja + USA + sylt99

Link: http://www.handeleck.de/ Privatna kolekcija 1000 USA - Comic ...
by sylt99
12.02.2007 23:03:00
Forum: Stripi
Topic: Zanimive strip strani
Replies: 121
Views: 102091

razni e-stripi

http://www.giantitp.com/cgi-bin/GiantITP/ootscript
http://www.squidi.net/
http://www.penny-arcade.com
http://cascadefailure.keenspace.com/
http://www.redmeat.com/redmeat/current/index.html
http://www.youdamnkid.com/
http://www.ghastlycomic.com/
http://www.choppingblock.org/
http ...
by sylt99
30.11.2006 3:52:00
Forum: Komentarji, kritike, predlogi ...
Topic: Različni jeziki na forumu
Replies: 38
Views: 78733

Mislim,da je to odprt forum in lahko vsak govori kakor mu paše,če ga le drugi razumejo.Člani foruma so tudi neslovenci(A.Hodžić,Marlowe...)in mislim,da ni nikjer napisano,da morajo tudi kolegi iz drugih republik govoriti slovensko.

sej nism reku da "ne sme" govorit neslovensko, sam vprasu sm ga ...
by sylt99
22.10.2006 12:17:20
Forum: Stripi
Topic: Stripi v tujih jezikih
Replies: 8
Views: 4100

Hallo!

Pa evo da pokusam po tvom prijedlogu........ :idea:

http://i119.photobucket.com/albums/o134/sylt99/STRIPALBUM/TX200TexWillerLidolodicristallo.jpg ..................i funkcionira :yes:


http://i119.photobucket.com/albums/o134/sylt99/STRIPALBUM/TEX_GRO.jpg :type: kad sjedne PROFI za ...
by sylt99
22.10.2006 9:41:26
Forum: Stripi
Topic: Stripi v tujih jezikih
Replies: 8
Views: 4100

Molim te usput da mi objasnis kako se ovdje stavlja SLIKA?
Pokusavam stalno sa Img tastom, ali ne funkcionira.
Napises Image :wink:[/quote]

Znaci direkt sa Festplate (mog Kompjutera) ne mogu sliku ovdje staviti?

:oops:
by sylt99
22.10.2006 2:05:38
Forum: Stripi
Topic: Stripi v tujih jezikih
Replies: 8
Views: 4100

da sam se uvjerio u kakvom stanju italijani štampaju svoje stripove.

Pa i nisu losi po mom misljenju, barem ovi par Tex su kako Korice, tako i papir (navodno Originali 70-tih) stabilni, dobro ljepljeni i cvrst papir iznutra......ili ti smatras da nije tako?

Molim te usput da mi objasnis kako se ...
by sylt99
20.10.2006 1:50:50
Forum: Stripi
Topic: Stripi v tujih jezikih
Replies: 8
Views: 4100

Stripi v tujih jezikih

Cita li netko ili mozda skuplja od Vas Stripove na stranom jeziku?
Ja imam ponesto toga domaceg; ZS i LMS Zagor&Co , a tu i tamo sakupio sam nesto na americko-engleskom i njemackom jeziku.
Cak sam i 10-tak Tex Willera na talijanskom nabavio.

Za sada je to sve bez nekog kolekcionarskog plana, pa me ...